Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ćwiczenia i treningi

 1. Jak stworzyć odpowiedni program treningowy dla treningów domowych?

  Jak stworzyć odpowiedni program treningowy dla treningów domowych?

  Zaplanowanie odpowiedniego domowego programu treningowego to skomplikowana praca, która wymaga gruntownego przygotowania. Jeśli potrzebujesz fachowej porady, możesz zwrócić się do profesjonalnego trenera, ale równie dobrze możesz sam stworzyć program treningowy. Sprawdź jak to zrobić!

 2. Jakie są najlepsze ćwiczenia dla dolnych części mięśni brzucha?

  Jakie są najlepsze ćwiczenia dla dolnych części mięśni brzucha?

   Jakie są najlepsze ćwiczenia na dolne partie brzucha? Podbrzusze i brzuch to części mięśni, które nie łatwo uformować. Ale z tymi ćwiczeniami będzie to dla Ciebie bułka z masłem!

 3. Trening na świeżym powietrzu - dlaczego i jak zacząć ćwiczyć

  Trening na świeżym powietrzu - dlaczego i jak zacząć ćwiczyć

  Ćwiczenia na świeżym powietrzu mogą być skuteczną alternatywą dla treningów w centrum fitness. Jeśli lubisz świeże powietrze, wykorzystaj piękną pogodę na trening na świeżym powietrzu. Zapoznaj się z jego jego zaletami i wskazówkami dotyczącymi ćwiczeń, które pozwolą Ci poprawić swoją formę i jednocześniecieszyć się przyrodą i otoczeniem.


 4. Trening kreatywny: ćwiczenia z ciężarem własnego ciała inspirowane tańcem

  Trening kreatywny: ćwiczenia z ciężarem własnego ciała inspirowane tańcem

  Jesteś zmęczony rutynowym treningiem w domu lub na siłowni, oczekiwaniem na zwolnienie sprzętu i surowym treningiem? A co powiesz na wypróbowanie niektórych ćwiczeń inspirowanych tańcem i ożywienie planu treningowego? Taniec poprawia koordynację ruchów, wzmacnia mięśnie od wieków i działa jak stymulator nastroju. Przeczytaj o najbardziej popularnych treningach tanecznych i zainspiruj się nimi.

 5. Czy trening cardio może zniszczyć Twoje ciężko wypracowane mięśnie?

  Czy trening cardio może zniszczyć Twoje ciężko wypracowane mięśnie?

  Czy trening cardio może zniszczyć ciężko wypracowane mięśnie? Jeśli unikasz wysiłku cardio ponieważ boisz się utraty masy mięśniowej, ten artykuł jest dla Ciebie! Zobacz, jak to naprawdę wygląda, oraz zapoznaj się z przykładowymi planami treningowymi.

 6. 20 ćwiczeń, które pomogą ci z bólem pleców

  20 ćwiczeń, które pomogą ci z bólem pleców

  Czy martwią Cię bóle pleców? Przeczytaj 10 wskazówek, jak dbać o plecy aby zapobiec nieprzyjemnym dolegliwościom. Wypróbuj również 20 najbardziej skutecznych ćwiczeń dla dolnej, środkowej i górnej części pleców, dzięki którym raz na zawsze pokonasz ból pleców.


Strona