Białko

Białko to skoncentrowane źródła białka, które mogą pomóc Ci w łatwym uzupełnieniu tego niezbędnego makroskładnika. W zależności od aktywności fizycznej, każdy człowiek powinien spożywać około 1,2 do 2 g białka na kilogram masy ciała. Białka w proszku są więc świetnym sposobem na osiągnięcie zalecanego dziennego spożycia białka. Co więcej, mogą one być również bardzo przydatne w przypadku, gdy nie jesteś w stanie przyjąć wystarczającej ilości białka ze zróżnicowanej diety. Białka w proszku sprawdzą się zatem idealnie jako szybka przekąska po ćwiczeniach, która pomoże w regeneracji, wzroście i wzmocnieniu zaangażowanych mięśni. Białko w proszku możesz wykorzystać do przygotowania napoju białkowego lub dodać je do swoich przepisów i stworzyć złożone potrawy, które dostarczą porządną dawkę białka i zapewnią długotrwałe uczucie sytości.

Dlaczego białko w diecie jest ważne i co może zrobić?

 1. Przyspiesza metabolizm – białko ma najwyższy efekt termiczny spośród wszystkich makroskładników. Oznacza to, że nasz organizm przeznacza największą ilość energii na jego spalenie. Prowadzi to następnie do tzw. przyspieszenia metabolizmu. 
 2. Ułatwia odchudzanie – białko pomaga utrzymać masę mięśniową. Mięśnie zużywają więcej energii w porównaniu do tkanki tłuszczowej, dzięki czemu białko pomaga skuteczniej schudnąć. 
 3. Wspiera wzrost mięśni – ponieważ białko jest podstawowym budulcem mięśni, jego spożycie może pomóc Ci w budowaniu nowej masy mięśniowej. 
 4. Przyspiesza regenerację – dzięki białku organizm jest w stanie efektywniej naprawiać uszkodzone włókna mięśniowe. 
 5. Zmniejsza głód i apetyt na słodycze – właściwości sycące białka zapewniają długotrwałe uczucie sytości po spożyciu posiłku bogatego w białko, a w międzyczasie może też zmniejszyć ochotę na słodycze. 
 6. Wspomaga zdrowie kości – jedną z właściwości białka jest zdolność do utrzymania zdrowych kości. Wszystko powyższe sprawia, że ten makroskładnik jest naprawdę kluczowy i to nie tylko dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia.

Z czego składają się białka w proszku?

Białka w proszku zwykle powstają z popularnych produktów spożywczych, które są bogate w białko. Najczęściej jest to mleko, z którego pochodzi popularne białko serwatkowe. W związku z tym nie musisz się obawiać o zawartość sterydów czy zakazanych substancji. Konkretne produkty wykorzystywane do produkcji białek w proszku różnią się w zależności od rodzaju i ich zastosowania. Jednak ogólnie rzecz biorąc, najczęstsze rodzaje białek w proszku, które można spotkać to białka zwierzęce i roślinne.  

Białka zwierzęce w proszku

W tej kategorii dominują przede wszystkim popularne białka w proszku wytwarzane z mleka. Zazwyczaj występują również pod nazwą "serwatkowe". Możesz też natknąć się na białka wołowe lub białka jaj (albumina jaja) w proszku.

1. Białka serwatkowe w proszku

Tego typu białka w proszku są wytwarzane z mleka. Aby wyprodukować 1 kg białka w proszku, potrzeba ponad 100 l mleka. Mleko przechodzi następnie proces pasteryzacji, po którym dzięki dodatkowi enzymów serwatka zostaje oddzielona od kazeiny. W dalszej kolejności serwatka jest delikatnie przetwarzana, aż do uzyskania ostatecznego białka serwatkowego w proszku. Takie białko w proszku jest popularne ze względu na korzystne spektrum aminokwasów. W praktyce oznacza to, że zawiera ono wszystkie kluczowe aminokwasy w bardzo korzystnej proporcji.

Podczas wyboru tego typu białka w proszku często możemy też natknąć się na etykietę, która mówi 100% SERWATKA. Dzieje się to zwykle w przypadku białek w proszku, które zawierają wyłącznie białko serwatkowe. Takie białka w proszku nie zawierają zatem żadnego innego źródła białka.

Jakie są rodzaje białka serwatkowego?

 • Koncentrat białka serwatkowego (WPC) - najpopularniejszy rodzaj białka w proszku ze względu na stosunek ceny do wydajności. Średnio zawiera 70-80% białka, które cechuje się dość szybkim tempem wchłaniania. 
 • Izolat białka serwatkowego (WPI) - białko w proszku otrzymywane w procesie filtracji koncentratu serwatki. Jest zatem nieco czystsze, a także może pochwalić się wyższą zawartością białka, które wynosi zazwyczaj 80% i więcej. Z drugiej strony, zawiera mniejszą ilość cukru i tłuszczu. Dzięki temu idealnie nadaje się dla wymagających sportowców, którym zależy na szybko przyswajalnym białku w proszku o najwyższej możliwej zawartości białka lub osób cierpiących na nietolerancję laktozy. 
 • Hydrolizat białka serwatkowego (WPH) - powstaje w procesie hydrolizy koncentratu lub izolatu serwatki. Podczas niego białko jest degradowane do krótszych peptydów, które organizm może jeszcze szybciej wchłonąć. Efektem końcowym jest doskonale nadające się do użytku białko w proszku. Na tego typu białkach w proszku można znaleźć również oznaczenie DH (stopień hydrolizy), które jest związane z procesem degradacji. Im wyższy stopień, tym bardziej białko jest zdegradowane. Najczęściej spotykanym stopniem hydrolizy jest 32 (DH 32). Ponadto białka te mogą mieć lekko gorzki smak, który może nie odpowiadać każdemu. 

2. Kazeina micelarna

Kazeina micelarna jest otrzymywana w procesie filtracji mleka krowiego. Zawiera zwykle od 70 do 80% białka, które wchłania się stopniowo. Ze względu na to, że wchłania się wolniej, zaliczana jest do białek nocnych. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla sportowców, którzy chcą utrzymać zwiększoną produkcję białka mięśniowego nawet w nocy.

3. Białko wołowe w proszku

Białko wołowe w proszku może być stosowane również przez osoby z nietolerancją laktozy. Jest ono jednak o tyle specyficzne, że zawiera głównie białka tkanki łącznej. Jednocześnie jest mniej odpowiednie do stymulowania wzrostu mięśni, ale cieszy się też popularnością wśród osób, którym zależy na wsparciu zdrowia stawów, włosów, paznokci i skóry. 

4. Białko jaja w proszku (albumina jaja)

Białko jaja w proszku jest produkowane z jaj i zwykle zawiera 60-80% wysokiej jakości białka. Na dodatek ma korzystne spektrum aminokwasów i jest stosunkowo wolno wchłanialne, co w niektórych sytuacjach może być zaletą. Tego typu białko w proszku jest również odpowiednie dla osób, które mają problem z nietolerancją laktozy.

5. Białko wieloskładnikowe w proszku

Białko wieloskładnikowe w proszku składa się z wielu źródeł białka, dzięki czemu ma ogólnie lepsze właściwości. Zazwyczaj zawiera połączenie białka o szybkim i wolnym uwalnianiu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o stopniowe uwalnianie białka przez pewien okres czasu.         

Białka roślinne w proszku

Białka roślinne w proszku są najczęściej produkowane ze źródeł roślinnych, które są bogate w białko, na przykład soi i innych roślin strączkowych lub nasion konopi. Dzięki temu są świetną alternatywą zarówno dla wegetarian, jak i wegan. A ponieważ źródła te są naturalnie wolne od glutenu i laktozy, są również odpowiednie dla osób, które cierpią na niestrawność tych substancji. Zawsze jednak warto zapoznać się z listą składników i upewnić się, że białko będzie odpowiadało Twoim potrzebom. 

1. Białko sojowe w proszku

Białko sojowe w proszku najbardziej przypomina jakością białko serwatkowe w proszku ze względu na spektrum aminokwasów. Wytwarzane jest z płatków, które pozyskiwane są z soi. Powstała wówczas mieszanka zawiera około 65-70% białka. Proces rozpoczyna się od wykonania koncentratu sojowego, z którego następnie przy pomocy dalszej obróbki otrzymuje się izolat sojowy. W efekcie końcowym może on mieć ponad 85% zawartości białka. 

2. Białko ryżowe

Białko ryżowe w proszku jest wykonane ze zmielonych ziaren ryżu, które są mieszane z enzymami w celu oddzielenia białka. W porównaniu z białkiem serwatkowym w proszku, ten typ ma wyraźnie niższą zawartość białka, zwykle od 50 do 78%. Co więcej, jego spektrum aminokwasów również nie jest szerokie. Można jednak łatwo temu zaradzić, na przykład łącząc je z białkiem grochu w proszku.

3. Białko konopne w proszku

Białko konopne w proszku otrzymuje się z wytłaczanych i mielonych nasion konopi. Otrzymane w ten sposób sproszkowane białko ma około 50% zawartości białka. Podobnie jak w przypadku poprzedniego białka, nie posiada również najkorzystniejszego spektrum aminokwasów. Po raz kolejny można to łatwo naprawić, łącząc je z białkiem grochu w proszku lub innym.

4. Białko grochu w proszku

Białko grochu w proszku jest dość dobrą alternatywą dla serwatki, ponieważ zawiera większą ilość leucyny. Aminokwas ten wyróżnia się najwyższym potencjałem anabolicznym. Aby uzyskać jeszcze korzystniejsze spektrum aminokwasów, warto połączyć je np. z białkiem ryżowym w proszku. Białko z grochu w proszku cechuje się wysoką zawartością błonnika, co może być idealne w przypadku, gdy zależy Ci na wyborze białka, które będzie bardziej sycące. 

5. Białko wieloskładnikowe w proszku

Białko wieloskładnikowe w proszkunajlepszą możliwą opcją z tego, co natura ma do zaoferowania. Dzieje się tak dlatego, że łączą one wiele źródeł białka, zmniejszając tym samym ich niedobór w postaci ograniczających (niedostatecznie reprezentowanych) aminokwasów. W ten sposób można uzyskać funkcjonalne białko roślinne w proszku o idealnym składzie i korzystniejszym spektrum aminokwasów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o roślinnych źródłach białka? W takim razie koniecznie przeczytaj nasz artykuł:  Jakie są najlepsze źródła białka roślinnego i dlaczego warto włączyć je do swojej diety?  

Jaka jest optymalna dawka białka?

Optymalna dawka białka będzie się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak budowa i skład ciała, całkowity wydatek energetyczny, aktywność fizyczna i tym podobne. Ogólnie rzecz biorąc, możemy uznać uniwersalną dawkę 20-40 g białka za optymalną. Jest to zazwyczaj jedna miarka białka w proszku, która zawiera około 30 g. W przypadku białek roślinnych w proszku, możemy dodać kilka gramów więcej. Wynika to z faktu, że mają one zazwyczaj niższą zawartość białka i są trudniejsze do strawienia.

Kiedy i jak stosować białka w proszku?

 • jako składnik różnych przepisów w celu wzbogacenia ich o białko
 • podczas przygotowywania słodkich deserów bogatych w białko
 • jako napój po wysiłku fizycznym, aby wspomóc regenerację i odbudowę uszkodzonych włókien mięśniowych
 • jako przekąska, która nasyci głód, gdy nie masz czasu na przygotowanie posiłku
 • gdy potrzebujesz łatwego sposobu na zwiększenie spożycia białka

Dla kogo przeznaczone są białka w proszku?

 • Osób, które chcą zwiększyć spożycie białka.
 • Sportowców, którym zależy na wzroście mięśni.
 • Kucharzy, którzy chcą wzbogacić swoje dania o białko i stworzyć pyszne i zdrowe przepisy.
 • Osób, które chcą schudnąć i szukają produktów, które zapewnią uczucie sytości i pomogą ograniczyć zachcianki. 
 • Wszystkich, którym zależy na urozmaiceniu diety i wzbogaceniu jej o nowe smaki. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o białkach w proszku i o tym, jak wybrać najlepszy? Sprawdź nasz artykuł: Jak wybrać odpowiednie białko dla utraty wagi lub wzrostu mięśni?

Pokaż więcej

Produkty 1-30 z 98

Strona
na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Kategoria
Producent
 1. GymBeam (20)
 2. The Protein Works (12)
 3. Optimum Nutrition (6)
 4. VanaVita (5)
 5. Amix (4)
 6. Applied Nutrition (4)
 7. Purasana (4)
 8. Mars (4)
 9. BeastPink (4)
 10. Nutrend (3)
 11. GYMQUEEN (3)
 12. Reflex Nutrition (3)
 13. ActivLab (2)
 14. Go On Nutrition (2)
 15. Bodylab24 (2)
 16. PVL (2)
 17. Megabol (2)
 18. BSN (2)
 19. ProSupps (2)
 20. Mammut Nutrition (2)
 21. OstroVit (1)
 22. Stacker2 (1)
 23. MuscleTech (1)
 24. Ghost (1)
 25. NOW Foods (1)
 26. SENS (1)
 27. Universal Nutrition (1)
 28. Amazing Grass (1)
 29. Goldfield (1)
 30. Diet Food (1)
Smak
 1. czekolada (39)
 2. wanilia (31)
 3. truskawka (26)
 4. bez smaku (18)
 5. cookies & cream (14)
 6. banan (11)
 7. lody waniliowe (10)
 8. czekolada orzech laskowy (7)
 9. krem waniliowy (7)
 10. czekolada (6)
 11. kokos biała czekolada (6)
 12. truskawki śmietana (5)
 13. kokos czekolada (5)
 14. czekoladowy koktajl mleczny (4)
 15. milkshake bananowy (4)
 16. malina biała czekolada (4)
 17. słony karmel (4)
 18. słony karmel (4)
 19. kokos (3)
 20. pistacje (3)
 21. naturalny (3)
 22. bananowy (3)
 23. wiśnia czekolada (3)
 24. owoce leśne (3)
 25. francuski krem waniliowy (3)
 26. latte macchiato (2)
 27. salted caramel bandit (2)
 28. ciasteczka (2)
 29. wanilia stewia (2)
 30. truskawka malina (2)
 31. pomarańczowy (2)
 32. mars (2)
 33. belgijska choca mocha (2)
 34. zielone jabłko (2)
 35. ciasto waniliowe (2)
 36. malina (2)
 37. mleczna czekolada extreme (2)
 38. pyszne truskawki (2)
 39. banan śmietana (2)
 40. banan truskawka (2)
 41. szejk truskawkowy (2)
 42. strawberry splash (2)
 43. karmel (2)
 44. karmelowe macchiato (2)
 45. chocolate biscuit (2)
 46. truskawki i śmietana (2)
 47. czekolada karmel (2)
 48. karmel wanilia (2)
 49. deser czekoladowy (2)
 50. czekoladowe masło orzechowe (2)
 51. jogurt malinowy (2)
 52. podwójna czekolada (2)
 53. dzikie jagody (2)
 54. limonka wanilia (1)
 55. fasola waniliowa (1)
 56. sernik waniliowy (1)
 57. wanilia kokos (1)
 58. arbuz (1)
 59. kakao & kaamel (1)
 60. wiśnia jogurtowa (1)
 61. cukierki czekoladowe (1)
 62. Raspberry lemonade with mint (1)
 63. blueberry yoghurt (1)
 64. Strawberry Cheesecake Chocolate Chip (1)
 65. tropical lemon (1)
 66. pistachio ice cream (1)
 67. cinnamon rice pudding (1)
 68. butter biscuit (1)
 69. choco honeycomb (1)
 70. choco bueno (1)
 71. waniliowy milkshake (1)
 72. czekoladowe ciasto orzechowe (1)
 73. chocolate orange swirl (1)
 74. czekoladowe ciastko orzechowe (1)
 75. ciastko czekoladowo-karmelowe (1)
 76. tiramisu (1)
 77. dzika malina (1)
 78. brownie z czekoladą i miętą (1)
 79. cheeky choc coc (1)
 80. butterscotch ripple (1)
 81. potrójna czekolada (1)
 82. migdał pistacja (1)
 83. truskawka kiwi (1)
 84. lody czekoladowe (1)
 85. kawa mrożona (1)
 86. czekolada orzechowa (1)
 87. winogrono (1)
 88. podwójna czekolada (1)
 89. podwójny kawałek czekolady (1)
 90. kremowa wanilia (1)
 91. czekolada supreme (1)
 92. czekolada stevia (1)
 93. miętowa czekolada (1)
 94. krem czekoladowy (1)
 95. limonka cytryna (1)
 96. kakao czekolada (1)
 97. brownie czekoladowe (1)
 98. czekolada i jagody (1)
 99. płatki z mlekiem (1)
 100. krówka karmelowa toffi (1)
 101. caramel latte (1)
 102. cappuccino (1)
 103. caffe latte (1)
 104. jagody (1)
 105. czarna porzeczka (1)
 106. kiwi banan (1)
 107. marakuja mango (1)
 108. truskawka biała czekolada (1)
 109. Pina Colada (1)
 110. truskawkowa stewia (1)
 111. Lemoniada truskawkowa (1)
 112. truskawka banan (1)
 113. czekoladowe orzeszki ziemne (1)
 114. snickerdoodle (1)
 115. bogata czekolada (1)
 116. czerwona pomarańcza (1)
 117. ananas kokos (1)
 118. ananas (1)
 119. czekolada z masłem orzechowym (1)
 120. pomarańcza mango (1)
 121. mleko zbożowe z masła orzechowego (1)
 122. masło orzechowe (1)
 123. brzoskwiniowa mrożona herbata (1)
 124. brzoskwinia (1)
 125. marakuja i mango (1)
 126. oryginalny (1)
 127. mix jagód (1)
 128. karmelowe kruche ciastko (1)
 129. biała czekolada (1)
 130. mango vanilla (1)
 131. fruity cereal milk (1)
Opakowanie (g)
 1. 1000 g (30)
 2. 2000 g (14)
 3. 500 g (12)
 4. 400 g (6)
 5. 2500 g (4)
 6. 2270 g (4)
 7. 600 g (4)
 8. 1800 g (4)
 9. 875 g (4)
 10. 30 g (4)
 11. 2200 g (4)
 12. 900 g (3)
 13. 1810 g (3)
 14. 400 x 30g (3)
 15. 750 g (2)
 16. 3000 g (2)
 17. 910 g (2)
 18. 816 g (1)
 19. 2400 g (1)
 20. 918 g (1)
 21. 650 g (1)
 22. 50 x 30 g (1)
 23. 907 g (1)
 24. 1600 g (1)
 25. 450 g (1)
 26. 680 g (1)
 27. 150 g (1)
 28. 420 g (1)
 29. 1200 g (1)
 30. 360 g (1)
 31. 240 g (1)
 32. 2250 g (1)
 33. 1590 g (1)
 34. 200 g (1)
 35. 1814 g (1)
 36. 24 x 30 g (1)
Tabs
 1. 60 tab (1)
Kaps
 1. 120 kaps (1)
Forma
 1. proszek (95)
 2. kapsułka (2)
Mieszanka
 1. mieszanka (75)
 2. czysty (22)
Metoda przetwarzania białka
 1. różne (36)
 2. koncentrat (16)
 3. izolat (10)
 4. hydrolizat (7)
Źródło białka
 1. serwatka (36)
 2. wieloskładnikowy (17)
 3. kazeina (6)
 4. wołowy (3)
 5. nasiona konopii (2)
 6. groszek (2)
 7. ryż (2)
 8. soja (2)
 9. jaja (1)
Etykiety produktów
 1. Vegan (22)
 2. BIO (11)
 3. HU GREAT DEAL (4)
 4. SK GREAT DEAL (3)
 5. CZ GREAT DEAL (3)
 6. RO GREAT DEAL (3)
 7. HR GREAT DEAL (3)
 8. BG GREAT DEAL (3)
 9. SI GREAT DEAL (3)
 10. GR GREAT DEAL (3)
 11. IT GREAT DEAL (3)
 12. VALENTINE SALE (3)
 13. UA / RU GREAT DEAL (2)
 14. PL GREAT DEAL (2)
 15. New (1)
Cena
FILTRUJ PO
Wegetariański (72)
Wegański (22)
Bezglutenowy (67)
Bez laktozy (31)
BIO (11)
Bez GMO (66)
Bez sztucznego słodzika (22)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (98)
Bez aspartamu (94)
 1. Protein 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition
  Białko Whey Gold Standard 100% - Optimum Nutrition
  92%
  92 % (635)
  89,90zł
 2. Białko serwatkowe Just Whey - GymBeam
  Białko serwatkowe Just Whey - GymBeam
  93%
  93 % (875)
  129,90zł
 3. Yum Yum Whey Protein 1000 g - BeastPink
  Białko Yum Yum Whey 1000 g - BeastPink
  94%
  94 % (454)
  129,90zł
 4. Białko True Whey - GymBeam
  Białko WPC True Whey - GymBeam
  90%
  90 % (1880)
  93,90zł
 5. Colla Pink - BeastPink
  Kolagen Colla Pink - BeastPink
  92%
  92 % (495)
  49,90zł
 6. Izolat białka serwartkowego - GymBeam
  Białko WPI Izolat białka serwatkowego - GymBeam
  90%
  90 % (328)
  149,90zł
 7. Białko Anabolic Whey - GymBeam
  Białko Anabolic Whey - GymBeam
  93%
  93 % (255)
  59,90zł
 8. Collagen + Vitamin C - OstroVit
  Kolagen + Witamina C - OstroVit
  93%
  93 % (42)
  24,90zł
 9. Anabolic Monster Beef Protein - Amix
  Białko wołowe Anabolic Monster - Amix
  84%
  84 % (81)
  134,90zł
 10. Marine Beauty - BeastPink
  Kolagen Marine Beauty - BeastPink
  95%
  95 % (42)
  44,90zł
 11. Hydrolizowany kolagen RunCollg - GymBeam
  Hydrolizowany kolagen RunCollg - GymBeam
  97%
  97 % (275)
  69,90zł
 12. Białko wołowe - GymBeam
  Białko wołowe - GymBeam
  71%
  71 % (174)
  84,90zł
 13. Protein Platinum Hydrowhey 1590 g - Optimum Nutrition
  Protein Platinum Hydrowhey 1590 g - Optimum Nutrition
  94%
  94 % (19)
  379,00zł
 14. Wegańskie białko Extreme - The Protein Works
  Wegańskie białko Extreme - The Protein Works
  87%
  87 % (42)
  65,90zł
 15. Diet Vegan Protein - The Protein Works
  Dietetyczne białko wegańskie - The Protein Works
  89%
  89 % (40)
  52,90zł
 16. Protein Syntha 6 2300 g - BSN
  Syntha 6 Protein - BSN
  93%
  93 % (73)
  269,90zł
 17. 100% Casein - Optimum Nutrition
  100% Kazeina - Optimum Nutrition
  92%
  92 % (22)
  325,00zł
 18. Białko Quattro Pro - Megabol
  Białko Quattro Pro - Megabol
  72%
  72 % (127)
  82,90zł
 19. Protein Soy Isolate 1000 g - GymBeam
  Izolat białka sojowego 1000 g - GymBeam
  86%
  86 % (217)
  49,90zł
 20. Whey Protein 80 - The Protein Works
  Whey Protein 80 - The Protein Works
  90%
  90 % (85)
  89,90zł
 21. Protein Syntha 6 Edge - BSN
  Protein Syntha 6 Edge - BSN
  87%
  87 % (24)
  269,90zł
 22. GymBeam Vegan Blend - 1000 g chocolate
  Białko Vegan Blend - GymBeam
  72%
  72 % (147)
  82,90zł
 23. BIO Białko Superfood - Amazing Grass
  BIO Białko Superfood - Amazing Grass
  84%
  84 % (6)
  132,90zł
 24. Formel 90 Protein - Mammut Nutrition
  Białko Formel 90 - Mammut Nutrition
  76%
  76 % (14)
  223,90zł
 25. Albumina jaj - GymBeam
  Albumina jaj - GymBeam
  82%
  82 % (80)
  159,90zł
 26. Izolat białka sojowego 90 - The Protein Works
  Izolat białka sojowego 90 - The Protein Works
  87%
  87 % (15)
  61,90zł
 27. Białko FueSix - GymBeam
  Białko FueSix - GymBeam
  72%
  72 % (49)
  219,90zł
 28. Proteín Nitro-Tech Performance - MuscleTech
  Białko Nitro-Tech Performance – MuscleTech
  86%
  86 % (19)
  279,90zł
 29. Diet Whey - Applied Nutrition
  Diet Whey - Applied Nutrition
  100%
  100 % (12)
  150,90zł
 30. Animal Whey - Universal Nutrition
  Białko Animal Whey - Universal Nutrition
  100%
  100 % (2)
  303,00zł

Produkty 1-30 z 98