Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Odżywki przedtreningowe

Odżywki przedtreningowe

Odżywki przedtreningowe , zwane również suplementami przedtreningowymi, poprawiają wydolność i wzmacniają podczas treningu. Mają zdolność uwolnienia niezbędnych ilości energii do organizmu, przez co pomagają mu wejść na odpowiednie obroty przed wymagającym treningiem. Są także stosowane przez osoby, które nie są czynnymi sportowcami, ale chcą poprawić koncentrację i skupienie. Stymulanty przedtreningowe można podzielić na złożone i jednoskładnikowe stymulanty. Złożone stymulanty przedtreningowe łączą w sobie wiele składników aktywnych oraz ich działanie. Jednoskładnikowe stymulanty przedtreningowe zawierają jeden składnik aktywny o licznych zaletach dla organizmu.

Zobacz więcej

 

 

Stymulanty przedtreningowe i ich działanie:

 • poprawiają i zachowują wydolność fizyczną w trakcie wysiłku
 • uwalniają niezbędną ilość energii do organizmu
 • uruchamiają organizm przed i w trakcie treningu

 

Składniki aktywne, które najczęściej wchodzą w skład stymulantów przedtreningowych:

Kofeina to potężny stymulant, który jest stosowany, aby poprawić wydolność fizyczną i podnieść poziom energii. Jednocześnie, poprawia skupienie i koncentrację i pozytywnie wpływa na metabolizm. Ostatnie badania wykazały, ze kofeina może pozytywnie wpływać na uwalnianie energii poprzez zwiększanie mobilizacji wapnia w komórkach mięśniowych. Optymalna dawka do poprawy wydolności waha się od 200 do 400 mg.

 

Jabłczan cytruliny to kombinacja aminokwasu L-cytruliny i jabłczanu (kwasu jabłkowego), który pomaga w poprawieniu wydolności i przyspiesza regenerację mięśni. Jest przemieniany w l-argininę w wątrobie i skutecznie zwiększa poziom argininy w organizmie. Podnosi poziom argininy w naturalny sposób poprzez szybkie zbijanie mięśnie, co poprawia ich siłę i wytrzymałość.

 

Zielona herbata występuje w różnych formach. Jest dobra dla kulturystów i sportowców, gdyż pomaga chronić stawy. Ponadto, zielona herbata doskonale spala tłuszcz i jest często stosowana w dietach redukcyjnych. Zawiera składniki zwane katechinami, które mają działanie przeciwutleniające i zawierają kofeinę. Należy więc uważać, o jakiej porze dnia stosuje się ten preparat. W przypadku wrażliwości na kofeinę nie należy stosować go w południe i przed snem.

 

Kwas foliowy jest również zwany witaminą B9, witaminą M lub folacyną. Bierze udział w formowaniu aminokwasów, takich jak tryptofan, cystyna i metionina. Kwas foliowy jest bardzo ważny dla naszego organizmu i powinien być dostarczany z pokarmem (szpinak, pędy, melon) lub w postaci suplementów.

 

Tauryna to stymulant i aminokwas endogenny, który wspiera aktywność układu nerwowego. To skutkuje poprawą wydolności psychicznej i fizycznej i opóźnia uczucie zmęczenia. Jej zaletą jest fakt, iż przyspiesza ona regenerację włókien mięśniowych po treningu i przywraca zasoby energii. Przyjmowanie tauryny pozwala na szybszy transfer aminokwasów do komórek mięśniowych, co zapewnia większą moc i siłę do wykonania większej ilości powtórzeń.

 

Kreatyna to kwas organiczny złożony z aminokwasów takich jak metionina, glicyna i arginina. Kreatyna naturalnie występuje w ludzkim organizmie i pomaga dostarczać energię do mięśni. To zwiększa wzrost, objętość i siłę komórek mięśniowych. Najpopularniejszą jej formą jest monohydrat kreatyny. Jednakże znane są również inne formy kreatyny, jak ester etylowy (CEE), Creatine Ph-X czy kreatyna wieloskładnikowa, która składa się z kilku typów.

 

Tribulus Terrestris to potężny ekstrakt ziołowy zawierający do 95% saponin. To doskonały stymulant dla zwiększenia siły i wytrzymałości fizycznej, ale także pomoc w regeneracji uszkodzonych podczas intensywnego treningu włókien mięśniowych.

 

Lizyna to aminokwas, który odgrywa ważną rolę w formowaniu się mięśni, leczeniu i regeneracji organizmu. Jednocześnie pozwala zachować pozytywny bilans azotowy i przyczynia się do budowania środowiska anabolicznego w organizmie.

 

Glicyna to najprostszy aminokwas znajdujący się w białkach jedynie w niskich ilościach, nie licząc kolagenu i elastyny. Jako aminokwas, odgrywa ona ważną rolę w syntezie białek, w szczególności kolagenu. Jest niezbędna organizmowi do poprawnego funkcjonowania enzymów i formowania hemoglobiny. Jest znana za swój słodki smak i jest często używana jako dodatek smakowy, aby poprawić smak i zapach.

 

Tyrozyna to aminokwas endogenny, który ma pozytywny wpływ na równowagę psychiczną i fizyczną organizmu. Ma zdolność produkcji dopaminy i noradrenaliny. Jednocześnie, tyrozyna przeciwdziała stresowi i może zmniejszać uczucie zmęczenia i depresję. Jej niedobór zwiększa apetyt i powoduje wzrost wagi. Tyrozyna najlepiej działa w połączeniu z kofeiną.

ukryj opis
Opcje zakupów
Kategoria
Producent
Tabs
Opakowanie (ml)
Opakowanie (g)
Smak
Kaps
Forma
Mieszanka
Etykiety produktów
Cena
Cena od - do
Filter by
  • Wegetariański (39)
  • Wegański (23)
  • Bezglutenowy (47)
  • Bez laktozy (46)
  • BIO (52)
  • Bez GMO (29)
  • Bez sztucznego słodzika (16)
  • Bez opakowania z tworzywa sztucznego (53)
  • Bez aspartamu (52)
 1. Przedtreningówka Pink Drive - BeastPink
  Ocena:
  100% (27)
  Cena promocyjna 54,90 zł
 2. Ekdysteron - GymBeam
  Ocena:
  100% (5)
  Cena promocyjna 66,90 zł
 3. ABE - All Black Everything - Applied Nutrition
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 89,90 zł
 4. Jabłczan cytruliny - GymBeam
  Ocena:
  94% (52)
  Cena promocyjna 29,90 zł
 5. Przedtreningówka Shock Therapy - Universal
  Ocena:
  68% (8)
  Cena promocyjna 119,90 zł
 6. Thor Shot - GymBeam
  Ocena:
  94% (72)
  Cena promocyjna 3,99 zł
 7. Energy Shot - GymBeam
  Ocena:
  92% (7)
  Cena promocyjna 3,99 zł
 8. N1 Pre-Workout - Nutrend
  Ocena:
  84% (16)
  Cena promocyjna 38,90 zł
 9. Stymulant Przedtreningowy Hyde – ProSupps
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 89,90 zł
 10. Inozyna - GymBeam
  Ocena:
  100% (13)
  Cena promocyjna 29,90 zł
 11. Tauryna - GymBeam
  Ocena:
  97% (29)
  Cena promocyjna 13,99 zł
 12. Nitro Booster 60 caps - Goldfield
  Ocena:
  100% (2)
  Cena promocyjna 159,90 zł
 13. Stymulant przedtreningowy Rush V4 - Stacker2
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 59,90 zł
 14. Pump 3G - Applied Nutrition
  Ocena:
  100% (3)
  Cena promocyjna 89,90 zł
 15. Jabłczan cytruliny - The Protein Works
  Ocena:
  100% (1)
  Cena promocyjna 89,90 zł
 16. Przedtreningówka - GYMQUEEN
  Ocena:
  91% (9)
  Cena promocyjna 78,90 zł
 17. Przedtreningówka Nitro Caps - ActivLab
  Ocena:
  87% (3)
  Cena promocyjna 32,90 zł
 18. Zero Stimulant Pump 3G - Applied Nutrition
  Ocena:
  100% (3)
  Cena promocyjna 93,90 zł
 19. Caffeine Power 60 tab - ActivLab
  Ocena:
  100% (4)
  Cena promocyjna 16,99 zł
 20. Przedtreningówka Black Wolf - ActivLab
  Ocena:
  85% (4)
  Cena promocyjna 48,90 zł
 21. Arginina 3 - ActivLab
  Ocena:
  100% (1)
  Cena promocyjna 39,90 zł
 22. Tauryna w kapsułkach - GymBeam
  Ocena:
  100% (1)
  Cena promocyjna 22,90 zł
 23. Czysta Tauryna Supreme - OstroVit
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 19,90 zł
 24. Hyde Thermo - Prosupps
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 99,90 zł
 25. Armageddon - VemoHerb
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 109,90 zł
POKAŻ WIĘCEJ PRODUKTÓW
POKAŻ WIĘCEJ PRODUKTÓW

Produkty 1-30 z 53

Strona