Przedtreningówka Pink Drive - BeastPink

Ocena:
96 % of 100
96 % (93)
Producent: BeastPink

Pink Drive to kompleksowy stymulant przedtreningowy zaprojektowany specjalnie dla kobiet i ich unikatowych potrzeb. Zawiera 19 starannie dobranych składników, do których zaliczają się substancje zwiększające wydajność, takie jak stymulant kofeina, która pomaga przyspieszać metabolizm, jak i również zwiększać wydajność energetyczną. Ponadto zawiera spalacze tłuszczu, skuteczne ekstrakty roślinne oraz wybrane witaminy. W związku z tym jest to suplement diety, który będzie ci towarzyszyć na drodze do osiągnięcia lepszej wydajności fizycznej oraz figury twoich marzeń. 

Na stanie
69,90zł

Pink Drive - skuteczny stymulant przedtreningowy dla kobiet, który doda ci energii przed treningiem, wspomoże twoją wydajność oraz pomoże ci spalić dodatkowe kalorie

Pink Drive to funkcjonalna przedtreningówka specjalnie dopasowana do kobiecego organizmu i jego potrzeb. Ta przedtreningówka zawiera skuteczną dawkę kofeiny, aby pomagać osiągać najlepsze rezultaty podczas ćwiczenia. Jak być może wiesz, kofeina to stymulant, który skutecznie pomoże dodać ci energii przed każdą aktywnością. Ponadto przyspieszy twój metabolizm i jednocześnie spali dodatkowe kalorie podczas odpoczynku lub uprawiania sportu. Może to skutecznie wspierać twoje starania, aby stracić na wadze. Kofeina z tego stymulanta przedtreningowego jest pozyskiwana z kilku całkowicie naturalnych źródeł, takich jak nasiona guarany (Paullinia cupana), liści zielonej herbaty (Camellia sinensis), nasion orzecha kola (Cola acuminate), liści yerba maté (Ilex paraguariensis) oraz liści zielonej kawy.  

  

Oprócz kofeiny z tych naturalnych źródeł, różne wyciągi w tej przedtreningówce również zapewniają wiele innych biologicznie aktywnych substancji, które są wysoce korzystne dla ludzkiego organizmu. Jednakże wspominane wcześniej ekstrakty pełnią również inne funkcje. Na przykład liście zielonej herbaty, yerba maté i nasiona guarany są używane przez osoby, które chciałyby utrzymać lub zredukować wagę. Ponadto zielona herbata zawiera także wiele korzystnych substancji, takich jak katechiny, polifenole czy EGCG.  

  

To mówiąc, dobry stymulant przedtreningowy musi zawierać również funkcjonalne składniki, które wspierają wydajność, aby twój organizm mógł jak najlepiej funkcjonować podczas ćwiczenia. Zalicza się do nich na przykład L-cytrulina, która bierze udział w produkcji tlenku azotu. Może on wspomagać poprawę krążenia krwi w organizmie, jednocześnie dostarczając pracującym mięśniom więcej składników odżywczych i tlenu. Może to wpływać pozytywnie również na twoją wydajność. To mówiąc, nie możemy zapomnieć o roli beta-alaniny, która bierze udział w procesie formacji karnozyny. Ten związek działa jak ekipa sprzątająca, ponieważ może zmniejszać kwasicę mięśniową oraz nagromadzenie kwasu mlekowego. Ponownie może to pomagać zmniejszać zmęczenie mięśni oraz dodatkowo wydłużać intensywności wydajności fizycznej. Ponadto ekstrakt z buraka (Beta vulgaris) również może na to wpływać.  

  

Pink Drive - BeastPink

 

Kolejną częścią profilu składowego Pink Drive są substancje uznawane za spalacze tłuszczu. Największą część zajmuje L-karnityna. Jej głównym zadaniem jest przenoszenie tłuszczu (kwasów tłuszczowych) do elektrowni komórkowych zwanych mitochondriami, gdzie jest on spalany, by uzyskać energię. Tę energię można spożytkować, by wykonać dowolny ruch lub aktywność mięśniową. Inne zawarte w nim spalacze tłuszczu to wyciąg z gorzkich pomarańczy (Citrus aurantium), który jest znany z naturalnej zawartości synefryny. Ona również potrafi brać udział w metabolizmie tłuszczu, więc wspiera utylizacje tłuszczu (kwasów tłuszczowych) dla uzyskania energii. W dodatku jest ona kojarzona z kontrolą wagi, oczyszczaniem oraz wydalaniem wody z organizmu. Podobnie do kofeiny, ma właściwości termogeniczne, więc może przyspieszać metabolizm. Listę spalaczy tłuszczu zamyka wyciąg z pestek winogron (Vitis vinifera), który wyróżnia się zawartością antyoksydantów o nazwie proantycyjanidyn, które są również znane jako taniny.  

  

Jednakże profil smakowy tego skutecznego suplementu przedtreningowego zawiera także ekstrakty z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) oraz żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus). Obie te rośliny należą do adaptogenów, które są substancjami wykorzystywanymi do zwiększenia odporności organizmu na stres i inne czynniki zewnętrzne. Składniki tego produktu uwzględniają także aminokwasy, takie jak glicyna i tauryna, które często znaleźć można w napojach energetycznych. Ostatni element składu preparatu przedtreningowego Pink Drive to wybrane witaminy B3, B6 i B12, które również są ważne dla metabolizmu energii.

  

Dodaliśmy również wyciąg z czarnego pieprzu (Piper nigrum), który zawiera piperynę, która wzmacnia działanie innych składników, byś mogła wykorzystać ich potencjał do maksimum. Jak możesz wiedzieć, piperynę stosuje się do zwiększania wchłanialności poszczególnych składników, co skutkuje wysoką skutecznością tego preparatu przedtreningowego. Jeśli szukasz więc kompana, który doda ci energii przed treningiem, poprawi twoją wydolność, przyspieszy metabolizm i pomoże spalać tłuszcz skuteczniej, to Pink Drive to doskonały wybór dla ciebie.  

  

Pink Drive - BeastPink

 

Zalety Pink Drive 

 • funkcjonalny preparat przedtreningowy dla kobiet
 • zawiera 19 starannie dobranych składników
 • zawiera spalacze tłuszczu, kofeinę, wyciągi roślinne i witaminy
 • pomaga przyspieszyć metabolizm
 • dodaje energii przed treningiem
 • pomaga poprawić obieg tlenu i składników odżywczych w mięśniach, co wspiera wydolność
 • pomaga redukować zmęczenie
 • może poprawić skuteczność wydolności sportowej
 • pomaga spalać dodatkowe kalorie w spoczynku i podczas aktywności sportowej
 • może wspierać proces wydalania nadmiaru wody
 • doskonały dla wegan
 • idealny przed każdym rodzajem ćwiczeń lub sportu 

  

Składniki

Smak kwaśny arbuz: DL-jabłczan L-cytruliny (1:1), Beta-alanina, Glicyna, substancja przeciwzbrylająca (ditlenek krzemu), L-winian L-karnityny, ekstrakt z buraka, tauryna, ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana) (standaryzowany do 22% kofeiny), Maltodekstryna, kwas (kwas cytrynowy), ekstrakt z korzenia Różeńca góskiego (standaryzowany do 5% rozawin), ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) (standaryzowany do 0,8% eleuterozydów), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) (standaryzowany do 50% polifenoli, 30% katechin, 15% EGCG, 7% kofeiny), ekstrakt z nasion orzecha kola (standaryzowany do 10% kofeiny), ekstrakt z liści yerba maté (Ilex paraguariensis) (standaryzowany do 8% kofeiny), ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) (standaryzowany do 95% proantocyjanidyn), 100% gorzka pomarańcza w proszku (Citrus aurantium), ekstrakt z zielonej kawy (Robusta L.) (standaryzowany do 50% kwasu chlorogenowego i 2% kofeiny), nikotynamid, ekstrakt z czarnego pieprzu (Piper Nigrum) (standaryzowany to 95% piperyny), substancje słodzące (sukraloza, Acesulfam-K), sól, substancja przeciwzbrylająca (sole wapniowe kwasu ortofosforowego), dodatki smakowe, chlorowodorek pirydoksyny), cyjanokobalamina.   

Smak lemoniada truskawkowa: DL-jabłczan L-cytruliny (1:1), Beta-alanina, glicyna,  substancja przeciwzbrylająca (ditlenek krzemu), L-winian L-karnityny, ekstrakt z buraka, tauryna, ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana) (standaryzowany do 22% kofeiny), Maltodekstryna, kwas (kwas cytrynowy), ekstrakt z korzenia Różeńca góskiego (standaryzowany do 5% rozawin), ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) (standaryzowany do 0,8% eleuterozydów),ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) (standaryzowany do 50% polifenoli, 30% katechin, 15% EGCG, 7% kofeiny), ekstrakt z nasion orzecha kola (standaryzowany do 10% kofeiny), ekstrakt z liści yerba maté (Ilex paraguariensis) (standaryzowany do 8% kofeiny), ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) (standaryzowany do 95% proantocyjanidyn), 100% gorzka pomarańcza w proszku (Citrus aurantium), ekstrakt z zielonej kawy (Robusta L.) (standaryzowany do 50% kwasu chlorogenowego i 2% kofeiny), nikotynamid, ekstrakt z czarnego pieprzu (Piper Nigrum) (standaryzowany to 95% piperyny), substancje słodzące (sukraloza, Acesulfam-K), sól, substancja przeciwzbrylająca (sole wapniowe kwasu ortofosforowego), dodatki smakowe, chlorowodorek pirydoksyny), cyjanokobalamina. 

  

Zalecane stosowanie

Wymieszaj 1 miarkę (10 g) z 250 ml zimnej wody i wypij 20 minut przed treningiem.  

 

Informacje żywieniowe

Wartości odżywcze (kwaśny arbuz, lemoniada truskawkowa) 1 porcja (10 g)
L-karnityna 500 mg
Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) 100 mg
  Proantocyjanidyny 95 mg
Proszek z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) 100 mg
Ekstrakt z czarnego pieprzu (Piper Nigrum) 10 mg
  Piperyna 9.5 mg
Jabłczan L-Cytruliny DL (1:1) 3 000 mg
  L-cytrulina 1 650 mg
Beta Alanina 1 000 mg
Ekstrakt z buraków (Beta vulgaris) 500 mg
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego 200 mg
  Rozawina 10 mg
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) 200 mg
  Eleuterozydy 1.6 mg
Ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana) 450 mg
  Kofeina 99 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) 200 mg
  Polifenole 100 mg
  katechiny 60 mg
  EGCG 30 mg
  Kofeina 14 mg
Ekstrakt z nasion kola (Cola acuminate) 200 mg
  Kofeina 20 mg
Ekstrakt z liści Yerba Mate (Ilex paraguariensis) 200 mg
  Kofeina 16 mg
Ekstrakt z zielonej kawy (standaryzowany na 50% kwas chlorogenowy) 100 mg
  Kwas chlorogenowy 50 mg
  Kofeina 2 mg
Glicyna 600 mg
Tauryna 500 mg
Witamina B3 32 mg (200 %*)
Witamina B6 1.4 mg (100 %*)
Witamina B12 2,5 µg (100 %*)

* Rekomendowana dzienna wartość spożycia dla przeciętnego dorosłego (8400 kJ/2000 kcal).

  

Ostrzeżenie

Produkt nie jest zamiennikiem zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zawiera kofeinę (151 mg w porcji). Nieodpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli cierpisz na problemy z sercem, tarczycą, nerkami lub wątrobą, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 0-25 °C, chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Spożyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

Więcej informacji
EAN 8586022211201
Forma proszek
Bez opakowania z tworzywa sztucznego nie
Bez sztucznego słodzika nie
Bez GMO nie
BIO nie
Bez glutenu nie
Bez laktozy tak
Wegetariański tak
Wegański tak
Mieszanka mieszanka
Etykiety produktów Bestseller, Wegański
HS kod 21069098: --- Ostatné
Wyprodukowany w EU
Wysokość 11.00 cm
Szerokość 10.00 cm
Długość 10.00 cm
Waga brutto 0.41 kg
Grupa smakowa owoc
Ilość sztuk w opakowaniu 12 szt.
Waga netto 1.43 kg
Kategoria prawna produktu suplement diety
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Główna kategoria Odżywki przedtreningowe
Inne kategorie Przedtreningówki i stymulanty
Suplementy i odżywki
Prezenty dla niej
Wydajność
Diety

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Przedtreningówka Pink Drive - BeastPink
Napisz własną recenzję

Smak

Teraz recenzujesz:Przedtreningówka Pink Drive - BeastPink
Twoja ocena

Recenzja produktu

96 %
96 %
Średnia z 93 recenzji
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Ogólna ocena zweryfikowanych zakupów

97 %

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

100 %
????

Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?

Smak Ocena Cena Cena promocyjna Na stanie
kwaśny arbuz
(40) 
87%
74,90zł 69,90zł
na stanie
Lemoniada truskawkowa
(70) 
94%
74,90zł 69,90zł
na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź
1. Pytanie:
Kalorie
Kalorie
Ile kalorii jest w jednej porcji
Odpowiedź
Czy to pytanie jest przydatne?
Odpowiedź:
Kalorie
Odpowiedź:
Dzień dobry :) Dziękujemy za wiadomość. Jedna porcja produktu dostarcza 14 kcal. Pozdrawiamy Zespół GymBeam !
Czy to pytanie jest przydatne?
2. Pytanie:
Przedtreningówka a keto
Przedtreningówka a keto
Czy przedtreningówka Pink Drive - Beast Pink może wyrzucić z ketozy?
Odpowiedź
Czy to pytanie jest przydatne?
Odpowiedź:
Przedtreningówka a keto
Odpowiedź:
Dziękujemy za pytanie. Pink Drive - BeastPink nie powinno wyrzucić z ketozy. Pozdrawiamy, GymBeam.
Czy to pytanie jest przydatne?
3. Pytanie:
Czy produkt zawiera gluten?
Czy produkt zawiera gluten?
?
Odpowiedź
Czy to pytanie jest przydatne?
Odpowiedź:
Czy produkt zawiera gluten?
Odpowiedź:
Cześć :) Dziękujemy za pytanie. Produkt jest bezglutnowy. Pozdrawiamy Zespół GymBeam !
Czy to pytanie jest przydatne?
4. Pytanie:
Stosowanie pink drive
Stosowanie pink drive
Dzień dobry. Chciałam zapytać czy jeżeli ćwiczę 5 razy w tygodniu to czy codziennie mogę używać przedtreningowki? Pozdrawiam ????
Odpowiedź
Czy to pytanie jest przydatne?
Odpowiedź:
Stosowanie pink drive
Odpowiedź:
Dziękuję za opinię. Tak, można stosować przedtreningówkę codziennie przed treningiem wedle zaleceń na opakowaniu. Pozdrawiamy, GymBeam
Czy to pytanie jest przydatne?
5. Pytanie:
Wiek
Wiek
Czy produkt ten może być stosowany przez dziewczynę w wieku 16 lat?
Odpowiedź
Czy to pytanie jest przydatne?
Odpowiedź:
Wiek
Odpowiedź:
Dzień dobry,
dziękujemy za pytanie.
Produkt jest przeznaczony dla pełnoletnich.
Z pozdrowieniami, Zespół GymBeam
Czy to pytanie jest przydatne?

Łączna liczba pozycji 1, 5, 11

Strona