Inne testy

Inne testy to kategoria, w której znajdziesz domowe zestawy testów diagnostycznych, z pomocą których możesz wykryć niedobór witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych omega-3 lub innych składników odżywczych. Zaliczają się do nich na przykład zestawy testujące poziom witaminy D czy kwasów tłuszczowych omega-3. Wszystkie te składniki odżywcze pełnią ważną rolę w organizmie i są absolutnie niezbędne dla jego poprawnego funkcjonowania. W związku z tym szybciej lub później ich niedobór zacznie się objawiać na różne sposoby. Niski poziom niektórych niezbędnych składników odżywczych może mieć wpływ na zdrowie, wygląd, samopoczucie psychiczne oraz ogólną energię. Te testy diagnostyczne mogą pomagać zapobiegać niedoborom oraz utrzymywać optymalne funkcjonowanie wszystkich procesów w organizmie.

funkcjonowanie wszystkich procesów w organizmie.

 Pokaż więcej

Jednakże są również zestawy testów diagnostycznych, które mogą pomóc ci zidentyfikować możliwe przyczyny twoich problemów zdrowotnych. Na przykład jeśli czujesz się wzdęty czy cierpisz na problemy trawienne po zjedzeniu chleba, czy innych produktów pszennych lub żytnich, być może należy winić nietolerancję na gluten. To właśnie tego typu rzeczy mogą pomóc wykryć domowe zestawy testów diagnostycznych. Opierając się na tym, będziesz mieć możliwość skonsultowania się ze specjalistą i wprowadzenia zmian w swojej diecie, aby zoptymalizować swoje trawienie i ponownie poczuć się dobrze po jedzeniu. 

Domowe testy diagnostyczne są w związku z tym doskonałą pomocą, dzięki której możesz zidentyfikować niedobór witalnych składników odżywczych lub odkryć przyczynę innych problemów zdrowotnych w odpowiednim czasie. 

 Pokaż mniej

Produkty 3

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. Cerascreen (2)
 2. Preventis (1)
Kolor
 1. shadow (1)
 2. violet (1)
Kategoria prawna produktu
Etykiety produktów
 1. Bestseller (1)
Cena
FILTRUJ PO
 1. Omega-3 Test - CERASCREEN
  Omega 3 Test - Cerascreen
  100%
  100 % (1)
  599,00zł
 2. Vitamin D Test - CERASCREEN
  Witamina D Test – Cerascreen
  100%
  100 % (1)
  320,00zł
 3. Preventis SmartTest Vitamin D Home

Produkty 3