Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Paski i uchwyty do ciężarów

Paski i uchwyty do ciężarów

Paski i uchwyty do ciężarów

Paski i uchwyty do ciężarów są podstawowymi pomocnikami podczas treningu, specjalny materiał, który należy owniąć wokół nadgarstków i hantli, aby ułatwić podnoszenie ciężarów. Paski pozwalają na lepszą wydajność, większą wygodę w siłowni, wzmocnienie chwytu, co koniec końców ma korzystny wpływ na rozwój masy mięśniowej, jej objętości i siły. Haczyki są produkowane zazwyczaj z wysokiej jakości stali i skóry lub jakiejś nie ślizgającej się tkaniny, i sa zabezpieczone przed otworzeniem się. To fitnessowe akcesorium jest dziś bardzo popularne w siłowni i jest używane nie tylko przez zawodowych kulturystów, lecz także regularnych bywalców siłowni, trójboistów siłowych oraz innych sportowców uprawiających sporty siłowe.

 

 

Zobacz więcej

Zalety pasków i uchwytów:

  • są używane głównie w sportach siłowych
  • ułatwiają podnoszenie dużych ciężarów
  • zabezpieczają prawidłowy chwyt
  • znakomicie ochraniają nadgarstek
  • chronią przed kontuzjami
  • używane do każdego rodzaju podnoszenia
  • są odpowiednie do ćwiczeń grzbietu, ścięgien i mięśni udowych, mięśni brzucha w pozycji wiszącej
  • poprawiają wydajność i zwiększają siłę dla wspomagania rozwoju mięśni
  • przyspieszają osiągnięcie założonych celów

 

Rodzaje pasków

Jest kilka rodzajów pasków, takich jak paski ze szlufkami, paski olimpijskie lub paski z haczykami, znane także jako haczyki. Wybierając je, warto jest nieco zainwestować i wybrać pasek z lepszej jakości materiału, aby zmniejszyć ryzyko kontuzji.

 

Paski ze szlufkami

Paski ze szlufkami to podstawowy rodzaj pasków, które sa odpowiednie dla szerokiego grona sportowców z powodu ich różnorodności jeśli chodzi o materiał i długość. Najczęściej są one wyrabiane z tkaniny lub skóry, a dzięki szlufkom łatwo jest owijać je wokół nadgarstka i regulować. Jednakże, niektóre mogą nieco utrudniać lub blokować posługiwanie się hantlem jakimiś końcówkami wystającego materiału.

 

Paski olimpijskie

Paski olimpijskie tworzą zasadniczo zamkniętą pętlę, co pozwala na szybkie przymocowanie do drążka. Można je bardzo łatwo owijać wokół hantla i tak samo także odwijać. Jest to zaleta przy podnoszeniu dużych ciężarów, gdy musisz szybko uwolnić hantel. Dzięki formie zamkniętej pętli, nie musisz owijać paska bardzo ciasno wokół nadgarstka. Przy tego rodzaju paskach, lepiej byłoby wybierać te z lepszej jakości materiału, który zwiększy bezpieczeństwo chwytu .

 

Paski z haczykami lub haczyki

Haczyki są pospolitym i bardzo popularnym narzędziem w sportach siłowych. Paski z haczykami są szczególnie popularne ponieważ nie muszą być owijane. Standardowy drążek pasuje spokojnie do haczyków, ale przy jakimś drążku specjalnym, haczyki mogą nie pasować.

ukryj opis
Opcje zakupów
Kategoria
Producent
Kolor
Rozmiar
Cena
Cena od - do
Filter by

Produkty 9

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.