Olej z kryla

Olej z kryla to kategoria produktów, które zawierają wysoce korzystny olej z kryla. Jest to naturalne źródło kwasów tłuszczowych omega 3 w formie kwasu eikozapentaenowego (EPA) oraz kwasu dokozaheksaenowego (DHA). Są one ważne dla wsparcia poprawnego funkcjonowania większości witalnych organów w naszym organizmie. Jest tak, ponieważ zarówno EPA, jak i DHA wyróżniają się pozytywnym wpływem na zdrowie serca, podczas gdy DHA wspiera optymalne funkcjonowanie mózgu oraz zachowanie dobrego wzroku. Haczyk tkwi w tym, że są to substancje egzogenne, których nasz organizm nie jest w stanie sam produkować. W związku  z tym konieczne jest zapewnienie wystarczającego spożycia tych kwasów tłuszczowych z diety bądź suplementów.

 Pokaż więcej

Główną zaletą oleju z kryla jest fakt, że zawarte w nim EPA i DHA są w formie fosfolipidów. To zapewnia ich wysoką wartość biologiczną oraz doskonałe tempo przyswajania. Co więcej, olej z kryla często przewyższa olej rybi ze względu na zawartość EPA, DHA oraz jego ogólną użyteczność. 

To mówiąc olej z kryla zawiera także karotenoid nazywany astaksantyną. Jest ona szczególnie popularna ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne, dzięki którym może chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Jednakże jest również dość popularna pośród osób, które chcą maksymalnie zadbać o swój wzrok.

Ten zdrowy tłuszcz, który jest pozyskiwany z malutkich skorupiaków morskich, jest w związku z tym idealny do uzupełniania kwasów tłuszczowych omega 3. Jest idealny dla wszystkich, którzy troszczą się o swoje zdrowie oraz chcą wspomóc poprawne funkcjonowanie swojego serca, mózgu i wzroku.  

 Pokaż mniej

Pozycja 1

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (1)
Kolor
 1. shadow (1)
Kapsułki
 1. 60 kaps (1)
Forma
 1. kapsułka (1)
Mieszanka
 1. mieszanka (1)
Kategoria prawna produktu
FILTRUJ PO
Wegetariański (1)
Wegański (1)
Bez glutenu (1)
Bez laktozy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez sztucznego słodzika (1)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Krill oil - GymBeam
  Olej z kryla - GymBeam
  95%
  95 % (4)
  39,90zł

Pozycja 1