Zboża i płatki zbożowe | GymBeam.pl Skip to main content
SUPERFOODS dla wsparcia odporności - teraz do 20% taniej

Zboża i płatki zbożowe

Zboża i płatki zbożowe to kategoria produktów, które służą jako wartościowe źródło węglowodanów złożonych. Są one podstawą diety wielu osób i zapewniają stopniowe uwalnianie energii, która jest niezbędna dla ruchu fizycznego i innych funkcji organizmu. Ponadto mogą również wspierać spożycie korzystnego błonnika i innych substancji. W tej kategorii znajdziesz również owsianki oraz płatki owsiane, które posłużą jako doskonałe zdrowe śniadanie lub przekąska. Podczas przygotowywania lunchu lub kolacji możesz sięgnąć po ryż, komosę ryżową, makaron lub inne przepyszne dodatki. Te produkty spożywca z łatwością wpasują się w twoją dietę.

Jakie zboża można znaleźć w tej kategorii?

Jeśli chcesz zacząć swój dzień od śniadania, które usatysfakcjonuje twoje kubki smakowe i jednocześnie cię nasyci, to wypróbuj produkty z podkategorii zboża i muesli. Możesz pozwolić sobie na Chrupiącą mieszankę musli, która jest pełna owsa, owoców, orzechów i innych zdrowych smakołyków. Możesz też sięgnąć po unikalną mieszankę 5 typów płatków, suszonych owoców, orzechów i nasion, którą znajdziesz w BIO Musli. Wystarczy, że zmieszasz je z mlekiem, jogurtem lub serkiem wiejskim i pożywne śniadanie jest gotowe do podania.

Na śniadanie możesz zdecydować się na szeroki wybór owsianek, które niemal nie wymagają żadnego przygotowania. Na przykład, by przyrządzić szybką owsiankę z płatków owsianych,  ryżu lub gryki, wystarczy zmieszać je z gorącą wodą lub mlekiem. Następnie trzeba dodać do nich to, na co masz ochotę, by wzbogacić ich smak, a następnie dodać białko w proszku, bo zwiększyć zawartość białka. Nie pozostało już nic, tylko przyozdobić owsiankę odrobiną owoców lub masła orzechowego. Białkowa owsianka to także doskonały wybór, gdyż jest ona wyjściowo wzbogacona o białko serwatkowe. Dla fanów diety roślinnej mamy BIO Owsiankę białkową. Ma ona starannie dobrany skład z owsem, białkiem grochu oraz nasionami chia. Jest więc zbilansowanym daniem ze złożonymi węglowodanami, białkiem i zdrowymi tłuszczami.

W kategorii zbóż nie może oczywiście zabraknąć popularnych płatków owsianych. Są one doskonałe do przygotowania śniadań, przekąsek oraz posiłków przed i po treningu oraz deserów. Możesz przyrządzić domową mąkę owsianą, mieląc je w blenderze i wykorzystać ją jako bazę do cudownej pizzy. Możesz wybierać między klasycznymi płatkami owsianymi, płatkami owsianymi instant lub bezglutenowymi płatkami owsianymi. Możesz też użyć BIO Płatków 5 zbóż, które zawierają także ryż, pszenicę, jęczmień i żyto poza samymi płatkami owsianymi.

Wszyscy miłośnicy granoli także znajdą coś dla siebie. Granola składa się najczęściej z mieszanki prażonych płatków, orzechów i nasion, co sprawia, że jest doskonałym wyborem na śniadanie. Jeszcze lepszy profil składowy ma granola białkowa, która ma wysoką zawartość białka. Jest dostępna w doskonałych smakach czekolady, miodu, lub dzikich jagód.

Następnie mamy dania główne, których przygotowanie jest łatwiejsze dzięki licznym dodatkom. Jak zawsze, makaron to podstawowy dodatek i doskonale pasuje do niemal wszelkiego rodzaju mięs, tofu, i roślin strączkowych. Możesz wybierać z makaronów z roślin strączkowych lub niskokalorycznych makaronów ZERO. Są one doskonałe, gdy chcesz na przykład stracić na wadze. Ryż jest równie uniwersalny w kuchni i także ma swoją wersję ZERO kalorii. Następnie mamy komosę ryżową, której skład na pewno cię urzeknie. To naturalnie wolne od glutenu pseudo zboże, które jest doskonałym źródłem białek roślinnych. Możesz także zróżnicować swoją dietę kolejnym pseudo zbożem w postaci  gryki.

Chodź i wybierz coś dla siebie z naszej szerokiej gamy zbóż i ziaren, które pomogą ci w przygotowaniu zdrowych posiłków każdego dnia. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, nie możesz przegapić naszego artykułu 12 Zdrowych wysokowęglowodanowych produktów spożywczych, które warto dodać do swojej diety

 
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Wegański

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
9,90 zł
(25,71 zł/ kg)
BIO Zero Rice 385 g – GymBeam

BIO

Wegański

BIO Zero Rice 385 g – GymBeam
9,90 zł
(25,71 zł/ kg)
BIO Makaron z soczewicy - Fusilli - VanaVita
BIO Makaron z soczewicy - Fusilli - VanaVita
10,90 zł
(43,60 zł/ kg)
BIO ZERO Lasagne - GymBeam

BIO

Wegański

BIO ZERO Lasagne - GymBeam
10,90 zł
(28,31 zł/ kg)
BIO ZERO Makaron tajski - GymBeam

BIO

Wegański

BIO ZERO Makaron tajski - GymBeam
9,90 zł
(25,71 zł/ kg)
BIO Quinoa - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Quinoa - VanaVita
16,90 zł
(33,80 zł/ kg)
BIO Musli - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Musli - VanaVita
16,90 zł
(33,80 zł/ kg)
BIO Czarny ryż jaśminowy (niełuskany) - GymBeam

BIO

Wegański

BIO Czarny ryż jaśminowy (niełuskany) - GymBeam
16,90 zł
(33,80 zł/ kg)
BIO Ryż Basmati - GymBeam

BIO

Wegański

BIO Ryż Basmati - GymBeam
12,90 zł
(25,80 zł/ kg)
BIO Owsianka białkowa - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Owsianka białkowa - VanaVita
36,90 zł
(87,86 zł/ kg)
BIO Płatki 5-Zbożowe - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Płatki 5-Zbożowe - VanaVita
12,90 zł
(25,80 zł/ kg)
BIO Ekspandowany Amarantus – GymBeam
BIO Ekspandowany Amarantus – GymBeam
15,90 zł
(63,60 zł/ kg)
BIO Ekspandowana Quinoa – GymBeam
BIO Ekspandowana Quinoa – GymBeam
26,90 zł
(107,60 zł/ kg)
BIO Biały ryż jaśminowy - GymBeam
Made in Poland
BIO Biały ryż jaśminowy - GymBeam
11,90 zł
(23,80 zł/ kg)
BIO Płatki gryczane - GymBeam

BIO

Wegański

BIO Płatki gryczane - GymBeam
7,72 zł
(30,88 zł/ kg)
BIO Czerwony ryż jaśminowy (niełuskany) - GymBeam

BIO

Wegański

BIO Czerwony ryż jaśminowy (niełuskany) - GymBeam
14,90 zł
(29,80 zł/ kg)
BIO Ryż Brązowy Długoziarnisty - GymBeam
BIO Ryż Brązowy Długoziarnisty - GymBeam
10,90 zł
(21,80 zł/ kg)
BIO Długoziarnisty ryż parboiled - GymBeam

BIO

Wegański

BIO Długoziarnisty ryż parboiled - GymBeam
10,90 zł
(21,80 zł/ kg)
BIO Biały ryż krótkoziarnisty - GymBeam
Made in Poland
BIO Biały ryż krótkoziarnisty - GymBeam
9,69 zł
(19,38 zł/ kg)
BIO Zero Noodles 385 g – GymBeambrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Zero Noodles 385 g – GymBeam
9,90 zł
(25,71 zł/ kg)
BIO Makaron białkowy - Fusilli - VanaVitabrak na stanie
BIO Makaron białkowy - Fusilli - VanaVita
12,90 zł
(51,60 zł/ kg)
BIO ZERO Penne - GymBeambrak na stanie

BIO

Wegański

BIO ZERO Penne - GymBeam
9,90 zł
(25,71 zł/ kg)
BIO Makaron z Groszku - Fusilli - VanaVitabrak na stanie
BIO Makaron z Groszku - Fusilli - VanaVita
8,43 zł
(33,72 zł/ kg)
BIO Nasiona amarantusa - Gymbeambrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Nasiona amarantusa - Gymbeam
11,90 zł
(23,80 zł/ kg)
Produkty 1-24 z 26