Piłki do ćwiczeń i bosu

Piłki do ćwiczeń i bosu to akcesoria fitness, które pomagają poprawiać ogólną stabilność oraz postawę. Dzięki ich niestabilnej powierzchni używanie ich wymaga zaangażowania mięśni “core” oraz innych mięśni, aby utrzymać równowagę. To umożliwia pracę nad rozciąganiem twoich mięśni “core” i innych grup mięśni.

 Pokaż więcej

Jak wybrać odpowiednie dla ciebie akcesoria do fitnessu?

 • Piłki do ćwiczenia są w różnych kolorach i rozmiarach. Podczas dokonywania wyboru weź pod uwagę aktywności, do których będziesz je wykorzystywać i wybierz odpowiednio najlepszą średnicę. To zapewni, że będziesz skutecznie ćwiczyć wszystkie grupy mięśni, zachowując poprawną technikę. Ponadto piłki do ćwiczenia służą nie tylko do ćwiczenia, ale i alternatywnie jako krzesło, jako że ich okrągły kształt wymaga zaangażowania twoich mięśni “core” nawet podczas zwykłego siedzenia. Dzięki temu możesz wzmocnić głęboki system stabilizujący podczas pracowania lub siedzenia. 
 • Piłki do masażu zostały stworzone, aby udowadniać, że piłki nie są wyłączenie do ćwiczenia. Dzięki ich małym, plastikowym wypukłościom możesz uraczyć się masażem skupiającym się na różnych grupach mięśni i pozbyć się z nich napięcia.
 • Platformy do balansowania i półpiłki równoważne zostały stworzone do różnych funkcjonalnych ćwiczeń. Pomagają aktywować mięśnie, które mogą nie być używane podczas ćwiczeń izolacyjnych. Rezultatem tego jest bardziej kompleksowy trening całego ciała, nawet poprzez zwykłe stanie na platformie. Możesz wybierać spośród płaskich platform do balansowania lub sięgnąć po te wypukłe, przypominające półpiłki. Te drugie są dostępne w mniejszych wersjach, dzięki czemu umożliwiają wykorzystywanie ich pod każdą stopą osobno podczas ćwiczenia. 

Jak używać piłki do ćwiczeń i platformy do balansowania?

Podczas trenowania z tego rodzaju sprzętem sportowym bezpieczeństwo jest absolutnie kluczowe. Te przyrządy fitness są niestabilne, więc konieczne jest skupienie się na poprawnej technice oraz angażowaniu twoich mięśni “core”.

 • Piłki do ćwiczenia mogą być wykorzystywane do różnych rodzajów ćwiczeń, włączając różne podskoki czy treningi brzucha. Można je użyć podczas brzuszków lub unoszenia kolan będąc w pozycji deski. Są także doskonałe do rozciągania całego ciała, ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz treningów relaksacyjnych. 
 • Platformy do balansowania z natury są bardzo uniwersalne. Początkujący mogą zacząć od stania na nich i stopniowo zwiększać poziom trudności poprzez na przykład stanie na jednej nodze. Po czasie będziesz w stanie przejść do wykonywania nawet przysiadów na jednej nodze na platformie. Przyrządy takie jak półpiłki są użyteczne także do ćwiczeń rehabilitacyjnych, takich jak wzmacnianie kolan. Niektóre platformy wyglądają jak niestabilne deski, a stabilność i umiejętności koordynacji wykształcone poprzez regularne korzystanie z nich mogą być korzystne dla aktywności takich jak jazda na deskorolce, snowboardzie czy surfing.

Jeśli szukasz sposobu na wzmocnienie zaniedbanych mięśni, poprawienie równowagi i ogólnej stabilności oraz popracowanie nad poprawną postawą, to piłki do ćwiczeń i platformy do balansowania są dla ciebie odpowiednim sprzętem fitness. 

 Pokaż mniej

Produkty 15

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (12)
 2. Spokey (3)
Opakowanie (g)
 1. 20 x 2,8 g (1)
Kolor
 1. szary (5)
 2. pomarańczowy (5)
 3. shadow (5)
 4. Czarny (3)
 5. błyszczący zielony (2)
 6. błyszczący niebieski (2)
 7. błyszczący różowy (2)
 8. violet (2)
 9. zielony (1)
 10. różowy (1)
Kategoria prawna produktu
Etykiety produktów
 1. Rabat 35% (1)
 2. Bestseller (1)
 3. Nowość (1)
Cena
FILTRUJ PO
 1. Fitlopta FitBall 85 cm - GymBeam
  Piłka do ćwiczeń FitBall 85 cm - GymBeam
  93%
  93 % (57)
  54,90zł
 2. PlyoBox Wood - GymBeam
  Drewniana Skrzynia Plyometryczna PlyoBox - GymBeam
  77%
  77 % (7)
  329,00zł
 3. Fitlopta FitBall 65 cm - GymBeam
  Piłka do ćwiczeń FitBall 65 cm - GymBeam
  98%
  98 % (65)
  43,90zł
 4. Half Balance Ball - GymBeam
  Półpiłka Trener Równowagi - GymBeam
  84%
  84 % (10)
  239,90zł
 5. SWAY
 6. Balance Board WoodWork - GymBeam
  Drewniana Platforma Do Balansowania - GymBeam
  95%
  95 % (4)
  76,90zł
 7. Balance Trainer black - GymBeam
  Balance Trainer czarny - GymBeam
  93%
  93 % (6)
  47,90zł
 8. Balance Trainer Orange - GymBeam
  Balance Trainer Orange - GymBeam
  100%
  100 % (1)
  47,90zł
 9. Half Balance Ball Compact - GymBeam
 10. Gymnastic Ball LOVA green 45 cm - Spokey
 11. Balance pods orange - GymBeam
 12. Massage FitBall 65 cm - GymBeam
 13. OverBall 25 cm - GymBeam
  OverBall 25 cm - GymBeam
  0%
  0% (0)
  19,90zł
 14. Gym Platform SWING - Spokey
  Brak w magazynie
 15. OverBall 25 cm Pink - GymBeam
  Brak w magazynie

Produkty 15