Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Półpiłka Trener Równowagi - GymBeam

Producent: GymBeam

Half Ball balance trainer jest uniwersalnym akcesorium do ćwiczeń, które pomoże ci poprawić stabilność i postawę. Co więcej, jest on również idealny do ćwiczeń w domu. Dolna część piłki balansującej zbudowana jest z solidnej plastikowej podstawy z gumowym półkolem. Dodatkowo w zestawie znajdują się 2 wyjmowane ekspandery, które pozwalają na wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń i tonowanie całego ciała. Zestaw zawiera również pompkę.

Brak w magazynie Przewidywana dostawa: 30.11.2020
Szacowana cena 199,90 zł

Half Ball Balance Trainer - ćwicz w zaciszu własnego domu, wspomóż stabilność i popraw postawę

Half Ball balance trainer jest uniwersalnym akcesorium fitness, które nadaje się do ćwiczeń aerobowych i równoważnych. Możesz go używać na dwa sposoby podczas ćwiczeń – miękką górną lub dolną powierzchnię. Dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu, może pomóc ci w treningu różnych partii mięśni i jednocześnie poprawić równowagę i stabilność. Oprócz wykonywania klasycznych ćwiczeń, takich jak pompki, przysiady czy deska, nadaje się również do ćwiczeń rozciągających, które służą eliminacji bólów pleców i stawów.

 

Pakiet zawiera również 2 zdejmowane ekspandery z wygodnymi uchwytami z pianki, które pozwalają na wypróbowanie różnych technik ćwiczeń. Nadmuchując i wypuszczając powietrze z trenera równowagi za pomocą dołączonej do pakietu pompki, możesz skutecznie regulować stopień trudności treningu. Half Ball balance trainer jest więc odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kg.

Recenzje klientów

Półpiłka Trener Równowagi - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Półpiłka Trener Równowagi - GymBeam
Etykiety produktów
Nowa
Dystrybutor
28
Kategoria prawna produktu
akcesoria
EAN
8586022212123
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Półpiłka Trener Równowagi - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź