Testy diagnostyczne

Testy diagnostyczne To kategoria produktów, która zawiera domowe testy diagnostyczne, które pomogą ci znaleźć przyczynę problemów z trawieniem, wykryć niedobory witamin i minerałów lub dopasować styl życia do uwarunkowań genetycznych.

Domowy test na nietolerancję glutenu może pomóc wyjaśnić przyczynę wielu problemów, jak wzdęcia i stale wzdęty brzuch oraz biegunki. Należy jednak dodatkowo skonsultować się z lekarzem, który oceni dalsze sposoby radzenia sobie z tym problemem.

Domowy test na niedobór żelaza może wyjaśnić, czemu brakuje ci energii, czujesz się słaby, zmęczony, masz bóle głowy lub bladą skórę. Dlatego warto skupić się na zwiększonym poziomie przyjmowanej ilości żelaza wraz z witaminą C, która poprawia wchłanianie się żelaza.

 Pokaż więcej

Domowy test DNA w oparciu o ślinę może pomóc ci dostosować swój styl życia do genów w oparciu o analizę genową.

 • Test DNA witaminy i minerały ocenia 12 wybranych grup genów, które wpływają na metabolizm mikroskładników. Dzięki temu dowiesz się, które witaminy i minerały powinieneś przyjmować częściej, a które zredukować poprzez dietę lub suplementy diety.
 • Test DNA metabolizm i styl życia ujawnia niedobory twojego metabolizmu, nietolerancję laktozy lub glutenu i ryzyko uzależnienia od alkoholu i nikotyny.
 • Test DNA wydajność sportowa ujawnia skład twoich mięśni i pomaga ci dobrać aktywność sportową, która współgra z twoją genetyką. Dowiesz się z niego także, jak dobrze regenerujesz się po aktywności sportowej albo czy masz skłonność do urazów tkanki miękkiej.
 • Test DNA dieta i waga ciała ujawni sekrety twoich genów i da ci okazję dostosowania diety do predyspozycji genetycznych. Może także pomóc ci stracić na wadze, zachować wagę na stałe i wyłamać się z cyklu próbowania różnych diet i walki z efektem jo-jo.
 Pokaż mniej

Produkty 7

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Kategoria
 • Testy DNA (4)
 • Inne testy (3)
Producent
 1. GenePlanet (3)
 2. Cerascreen (2)
 3. Preventis (1)
 4. tellmeGen (1)
Kolor
 1. violet (4)
 2. shadow (1)
Kategoria prawna produktu
Etykiety produktów
 1. Bestseller (1)
 2. 38% (1)
Cena
FILTRUJ PO
 1. Advanced DNA Test Kit - tellmeGen
  Zaawansowany zestaw testów DNA - tellmeGen
  100%
  100 % (1)
  699,00zł
 2. Omega-3 Test - CERASCREEN
  Omega 3 Test - Cerascreen
  100%
  100 % (1)
  599,00zł
 3. Vitamin D Test - CERASCREEN
  Witamina D Test – Cerascreen
  100%
  100 % (1)
  320,00zł
 4. DNA Test MyLifestyle - GenePlanet
 5. DNA Test MyHealth - GenePlanet
  DNA Test MyHealth - GenePlanet
  0%
  0% (0)
  1389,00 zł
 6. DNA Test Premium - GenePlanet
  DNA Test Premium - GenePlanet
  0%
  0% (0)
  1989,00 zł
 7. Preventis SmartTest Vitamin D Home

Produkty 7