Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Testy diagnostyczne

Testy diagnostyczne

Testy diagnostyczne To kategoria produktów, która zawiera domowe testy diagnostyczne, które pomogą ci znaleźć przyczynę problemów z trawieniem, wykryć niedobory witamin i minerałów lub dopasować styl życia do uwarunkowań genetycznych.

Domowy test na nietolerancję glutenu może pomóc wyjaśnić przyczynę wielu problemów, jak wzdęcia i stale wzdęty brzuch oraz biegunki. Należy jednak dodatkowo skonsultować się z lekarzem, który oceni dalsze sposoby radzenia sobie z tym problemem.

Domowy test na niedobór żelaza może wyjaśnić, czemu brakuje ci energii, czujesz się słaby, zmęczony, masz bóle głowy lub bladą skórę. Dlatego warto skupić się na zwiększonym poziomie przyjmowanej ilości żelaza wraz z witaminą C, która poprawia wchłanianie się żelaza.

Zobacz więcej

Domowy test DNA w oparciu o ślinę może pomóc ci dostosować swój styl życia do genów w oparciu o analizę genową.

 • Test DNA witaminy i minerały ocenia 12 wybranych grup genów, które wpływają na metabolizm mikroskładników. Dzięki temu dowiesz się, które witaminy i minerały powinieneś przyjmować częściej, a które zredukować poprzez dietę lub suplementy diety.
 • Test DNA metabolizm i styl życia ujawnia niedobory twojego metabolizmu, nietolerancję laktozy lub glutenu i ryzyko uzależnienia od alkoholu i nikotyny.
 • Test DNA wydajność sportowa ujawnia skład twoich mięśni i pomaga ci dobrać aktywność sportową, która współgra z twoją genetyką. Dowiesz się z niego także, jak dobrze regenerujesz się po aktywności sportowej albo czy masz skłonność do urazów tkanki miękkiej.
 • Test DNA dieta i waga ciała ujawni sekrety twoich genów i da ci okazję dostosowania diety do predyspozycji genetycznych. Może także pomóc ci stracić na wadze, zachować wagę na stałe i wyłamać się z cyklu próbowania różnych diet i walki z efektem jo-jo.
ukryj opis
Opcje zakupów
Kategoria
Producent
Cena
Cena od - do
Filter by
 1. Test DNA Pakiet Premium - GenePlanet
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 1 299,00 zł
 2. Test DNA Witaminy i Minerały - GenePlanet
  Ocena:
  100% (1)
  Cena promocyjna 434,00 zł
 3. Test DNA Wydolność Sportowa - GenePlanet
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 434,00 zł
 4. Test DNA Metabolizm i Styl Życia - GenePlanet
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 434,00 zł
 5. Test DNA Dieta i Masa Ciała - GenePlanet
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 439,00 zł

Produkty 7

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.