Test DNA Dieta i Masa Ciała - GenePlanet

0%
0% (0)
Producent: GenePlanet

Test DNA Dieta i Masa Ciała to unikatowy i bardzo prosty test DNA do wykonania w domu, który bazując na analizie genów, określa predyspozycje genetyczne do nadwagi lub otyłości. Co więcej, określa, jak organizm reaguje na spożycie węglowodanów i tłuszczy oraz pomaga dostosować dietę, która będzie prowadzić do optymalnego zdrowia i masy ciała. Zestaw testowy zawiera zwykle 12 analiz. Skorzystaj z oferty specjalnej i otrzymaj kolejne 75 bezpłatnych analiz w cenie 12. W sumie otrzymasz 87 różnych analiz DNA. Spersonalizowany plan żywienia jeszcze nigdy nie był tak bliski twoich celów. DNA Test Diet and Body Weight zawiera 87 różnych analiz DNA.

Długoterminowo niedostępny

Test DNA Dieta i Masa Ciała to unikatowy i prosty test DNA na bazie próbki śliny, który pomoże ci poprawić twój styl życia, zredukować wagę i pozbyć się słodkich zachcianek

Test DNA Dieta i Masa Ciała to prosty test DNA na bazie próbki śliny do wykonania w domu, który wykorzystuje analizę genów do określenia, jak możesz dostosować swoją dietę, aby zachować optymalne zdrowie i masę ciała. Każda osoba ma inny wzorzec genetyczny i to, co jest dobre dla jednej osoby, może nie być dobre dla wszystkich. Ten rewolucyjny test DNA odkryje przed tobą sekrety twoich genów, zapewniając ci unikatową szansę, aby dopasować swoje posiłki, znając swoje predyspozycje genetyczne. Dowiedz się, jak twój organizm reaguje na spożycie tłuszczy i węglowodanów. Bazując na tej informacji, będziesz w stanie wprowadzić w życie rekomendowane zmiany w swojej diecie, pożegnać się z niewyjaśnionym przybieraniem na wadze i zmniejszyć swoje słodkie zachcianki lub zwiększony apetyt. Kobiety dowiedzą się, czy w ich wzorcu genetycznym jest "gen spalania tkanki tłuszczowej", który może zapewniać korzyści podczas redukowania wagi. Po raz pierwszy możesz użyć analizy DNA, aby dowiedzieć się, jak pracować ze swoimi genami poprzez spersonalizowane zalecenia żywieniowe stworzone specjalnie dla ciebie.

 

Test DNA Dieta i Masa Ciała może pomóc ci zredukować wagę, zachować stałą wagę oraz przerwać nieustający cykl testowania różnorodnych diet, po których następowało ponowne przybranie na wadze. Kiedy będziesz dostosowywać swoją dietę zgodnie z rezultatami analizy, być może dostrzeżesz również spadek apetytu i zachcianek na słone, słodkie lub tłuste produkty spożywcze.

 

Opakowanie produktu, instrukcja i aplikacja mobilna są tylko w języku angielskim, podobnie jak wyniki testu.

 

 

DNA Test Diet and Body Weight - GenePlanet

 

Test DNA Dieta i Masa Ciała i jego zalety

 • rewolucyjny zestaw z testem DNA na bazie próbki śliny do wykonania w domu
 • inwazyjne metody nie są potrzebne do jego wykonania
 • przyjazny dla użytkowników i prosty w użyciu
 • wykazuje reakcje organizmu na węglowodany i tłuszcze
 • może poprawić twój styl życia
 • pomaga dostosować twoją dietę i wspomaga redukcję wagi
 • zapewnia spersonalizowane rekomendacje w kwestii odżywiania
 • wykazuje idealny skład diety na podstawie analizę genetyczną

 

Jak to działa?

 1. Kiedy tylko otrzymasz test po zakupie, stwórz konto na stronie producenta GenePlanet i zarejestruj swój test przy pomocy kodu kreskowego i kodu zabezpieczającego.
 2. Następnie pobierz próbkę śliny zgodnie z instrukcją, zabezpiecz ją ostrożnie i przechowuj poza zasięgiem dzieci, w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej. Zebrana próbka nie może być przechowywana w lodówce!
 3. Odbierzemy od ciebie próbkę nieodpłatnie przez kuriera kiedy tylko skontaktujesz się z naszym działem obsługi klienta przez wiadomość e-mail, nasz konsultant uzgodni z tobą datę odbioru. Uprzejmie prosimy, skonsultuj się z działem obsługi klienta, aby zorganizować odbiór próbki, tak szybko, jak to możliwe, najlepiej tego samego lub następnego dnia po wykonaniu testu zgodnie z instrukcją. Nie powinno upłynąć więcej niż 7 dni od wykonania testu do odebrania próbki. Tylko wtedy otrzymasz swoje rezultaty tak szybko, jak to możliwe.
 4. Powiadomimy cię w wiadomości e-mail po około 7 tygodniach, kiedy tylko twoje rezultaty będą dostępne poprzez aplikację online, do której będziesz mieć łatwy dostęp poprzez twoje konto na stronie producenta GenePlanet, który analizuje twoje testy z uwzględnieniem rygorystycznych protokołów i zasad bezpieczeństwa.
 

 

Test DNA Dieta i Masa Ciała zawiera 12 analiz DNA:

 1. ryzyko ponownego przybrania utraconej wagi
 2. ryzyko nadwagi
 3. reakcja metaboliczna na spożycie tłuszczy nasyconych
 4. reakcja metaboliczna na spożycie tłuszczy jednonienasyconych
 5. reakcja metaboliczna na spożycie tłuszczy wielonienasyconych
 6. reakcja metaboliczna na spożycie węglowodanów
 7. ryzyko tendencji do przejadania się słodkimi produktami spożywczymi
 8. analiza poziomów głodu i sytości
 9. postrzeganie smaku słodkiego
 10. postrzeganie smaku gorzkiego
 11. analiza idealnego składu diety
 12. gen spalania tłuszczu (kobiety)

 

 

Korzystając z naszej specjalnej oferty otrzymasz 65 darmowych analiz z takich obszarów jak Metabolizm i Styl Życia, Witaminy i Minerały to sportowe osiągi.

Ostrzeżenie:

Ten test nie jest odpowiedni dla dzieci. Trzymaj produkt poza zasięgiem małych dzieci w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej. Test DNA zawiera płyn stabilizujący, który nie jest toksyczny i nie jest przeznaczony do spożywania. Nie przechowywać użytego testu w lodówce. Instrukcja użytkowania jak i również rezultaty są tylko w języku angielskim. Analizy GenePlanet są wykonywane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi profesjonalnymi standardami, a GenePlanet przykłada szczególną uwagę do bezpieczeństwa laboratoriów i przechowywanych danych. Wszystkie dane są przechowywane i przetwarzane zgodnie z europejskimi i lokalnymi przepisami z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Więcej informacji
EAN 3830077960054
HS kod 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Waga netto 0.11 kg
Ilość sztuk w opakowaniu 30 szt.
Waga brutto 0.11 kg
Długość 18.50 cm
Szerokość 3.50 cm
Wysokość 12.00 cm
Wyprodukowany w EU
Kategoria prawna produktu suplement diety
Główna kategoria Testy DNA
Inne kategorie Prezenty
Prezenty dla niej
Prezenty dla niego
Testy diagnostyczne

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Test DNA Dieta i Masa Ciała - GenePlanet
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Test DNA Dieta i Masa Ciała - GenePlanet
Twoja ocena
Warianty Cena Cena promocyjna Na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź