Test DNA Metabolizm i Styl Życia - GenePlanet

0%
0% (0)
Producent: GenePlanet

Test DNA Metabolizm i Styl Życia to unikatowy i bardzo prosty test DNA do wykonania w domu, który określa efektywność twojego metabolizmu, nietolerancję na laktozę lub wrażliwość na gluten oraz ryzyko uzależnienia od alkoholu, czy nikotyny na podstawie analizy genów. Zestaw testowy zawiera zwykle 6 analiz. Skorzystaj z oferty specjalnej i otrzymaj kolejne 81 darmowych analiz w cenie 6. Łącznie otrzymasz 87 różnych analiz DNA.

Długoterminowo niedostępny

Test DNA Metabolizm i Styl Życia ujawnia sekrety twoich genów, pomaga określić wrażliwość na gluten, nietolerancję na laktozę oraz ryzyko uzależnienia od alkoholu

Test DNA Metabolizm i Styl Życia to unikatowy i bardzo prosty test DNA na bazie próbki śliny opierający się na analizie genów, który ujawnia efektywność twojego metabolizmu, nietolerancję na  laktozę lub wrażliwość na gluten oraz ryzyko tendencji uzależniania się od alkoholu, lub nikotyny. Każda osoba ma inny wzorzec genetyczny, jak i również inne predyspozycje genetyczne odnośnie alkoholu, glutenu lub nietolerancji laktozy. Ten rewolucyjny test DNA ujawni sekrety twoich genów i zaoferuje ci unikatową szansę, abyś zmienił swój styl życia zgodnie z twoimi indywidualnymi potrzebami.

 

Ten test analizuje w sumie 6 specyficznych grup genów, które pełnią istotną rolę w metabolizmie kofeiny, alkoholu, glutenu czy laktozy. To ujawni, jak dobrze jesteś w stanie poddawać procesowi przemiany materii kofeinę, alkohol lub czy masz predyspozycje genetyczne do większych problemów trawiennych związanych z laktozą, czy glutenem. Dzięki temu będziesz w stanie podejmować znacznie lepiej uwarunkowane decyzje związane z wyborami żywieniowymi, dzięki którym będziesz się czuć dużo lepiej. Możesz również dostosować swój styl życia, bazując na wynikach analizy genetycznej związanych ze zwiększonym ryzykiem uzależnienia od alkoholu lub nikotyny. To może pomóc ci poprawić twój codzienny styl życia i pomóc ci podejmować decyzje, które mogą mieć ogromny wpływ na jakość twojego życia.

 

Opakowanie produktu, instrukcja i aplikacja mobilna są tylko w języku angielskim, podobnie jak wyniki testu.

 

DNA Test Metabolism and Lifestyle - GenePlanet

 

Test DNA Metabolizm i Styl Życia i jego zalety

 • rewolucyjny zestaw z testem DNA do wykonania w domu na bazie próbki śliny
 • inwazyjne metody nie są potrzebne do jego wykonania
 • przyjazny dla użytkowników i prosty w użyciu
 • analizuje 6 starannie wyselekcjonowanych grup genów
 • ujawnia predyspozycje genetyczne w kwestii uzależnienia się od nikotyny i alkoholu
 • pomaga zidentyfikować potencjalne problemy z glutenem lub laktozą
 • może poprawić twój styl życia
 • ujawnia, jak twój organizm radzi sobie z kofeiną i alkoholem
 • pomaga zidentyfikować powody wzdęć i inne problemy z trawieniem
 • zapewnia spersonalizowane rekomendacje odnośnie zmiany stylu życia

 

Jak to działa?

 1. Kiedy tylko otrzymasz test po zakupie, stwórz konto na GenePlanet stronie producenta i zarejestruj swój test przy pomocy kodu kreskowego i kodu zabezpieczającego.
 2. Następnie pobierz próbkę śliny zgodnie z instrukcją, zabezpiecz ją ostrożnie i przechowuj poza zasięgiem dzieci, w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej. Zebrana próbka nie może być przechowywana w lodówce!
 3. Odbierzemy od ciebie próbkę nieodpłatnie przez kuriera kiedy tylko skontaktujesz się z naszym działem obsługi klienta przez wiadomość e-mail, nasz konsultant uzgodni z tobą datę odbioru. Uprzejmie prosimy, skonsultuj się z działem obsługi klienta, aby zorganizować odbiór próbki, tak szybko, jak to możliwe, najlepiej tego samego lub następnego dnia po wykonaniu testu zgodnie z instrukcją. Nie powinno upłynąć więcej niż 7 dni od wykonania testu do odebrania próbki. Tylko wtedy otrzymasz swoje rezultaty tak szybko, jak to możliwe.
 4. Powiadomimy cię w wiadomości e-mail po około 7 tygodniach, kiedy tylko twoje rezultaty będą dostępne poprzez aplikację online, do której będziesz mieć łatwy dostęp poprzez twoje konto na stronie producenta GenePlanet, który analizuje twoje testy z uwzględnieniem rygorystycznych protokołów i zasad bezpieczeństwa.
 
 

DNA Metabolizm i Styl Życia składa się z 6 analiz DNA:

 1. metabolizm alkoholu
 2. metabolizm kofeiny
 3. nietolerancja laktozy
 4. wrażliwość na gluten
 5. uzależnienie od nikotyny
 6. uzależnienie od alkoholu

 

 

 

Korzystając z naszej specjalnej oferty otrzymasz 87 darmowych analiz z takich dziedzin jak Dieta i Masa Ciała, Witaminy oraz minerały i wyniki sportowe.

Ostrzeżenie:

Ten test nie jest odpowiedni dla dzieci. Trzymaj produkt poza zasięgiem małych dzieci w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej. Test DNA zawiera płyn stabilizujący, który nie jest toksyczny i nie jest przeznaczony do spożywania. Nie przechowywać użytego testu w lodówce. Instrukcja użytkowania jak i również rezultaty są tylko w języku angielskim. Analizy GenePlanet są wykonywane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi profesjonalnymi standardami, a GenePlanet przykłada szczególną uwagę do bezpieczeństwa laboratoriów i przechowywanych danych. Wszystkie dane są przechowywane i przetwarzane zgodnie z europejskimi i lokalnymi przepisami z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Więcej informacji
EAN 3830077960078
HS kod 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Waga netto 0.11 kg
Ilość sztuk w opakowaniu 30 szt.
Waga brutto 0.11 kg
Długość 18.50 cm
Szerokość 12.50 cm
Wysokość 4.00 cm
Wyprodukowany w EU
Kategoria prawna produktu akcesoria
Główna kategoria Testy DNA
Inne kategorie Testy diagnostyczne

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Test DNA Metabolizm i Styl Życia - GenePlanet
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Test DNA Metabolizm i Styl Życia - GenePlanet
Twoja ocena
Warianty Cena Cena promocyjna Na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź