Test DNA Wydolność Sportowa - GenePlanet

0%
0% (0)
Producent: GenePlanet

Test DNA Wydolność Sportowa to unikatowy i bardzo prosty test DNA do wykonania w domu, który bazując na analizie genów, ujawnia strukturę twoich mięśni i pomaga ci odkryć odpowiednią aktywność sportową, która będzie zgodna z twoim wzorcem genetycznym. Zestaw testowy zawiera zwykle 10 analiz. Skorzystaj z oferty specjalnej i otrzymaj kolejne 77 bezpłatnych analiz w cenie 10. W sumie otrzymasz 87 różnych analiz DNA. Określa również, czy jesteś podatny na urazy tkanek miękkich, jak twój organizm reaguje na trening siłowy i jak dobrze regenerujesz się po aktywności sportowej. DNA Test Sports Performance zawiera 87 różnych analiz DNA

Brak w magazynie
Szacowana cena 434,00zł

 

Test DNA Wydolność Sportowa wykazuje najodpowiedniejszy dla ciebie sport w oparciu o twój potencjał genetyczny

Test DNA Wydolność Sportowa to prosty test DNA do wykonania w domu i bazujący na próbce śliny, który wykorzystuje analizę genów, aby określić, który sport jest dla ciebie najodpowiedniejszy i pomoże ci poprawić wydolność sportową. Każdy ma inny wzorzec genetyczny i strukturę mięśni z różną strukturą włókien mięśniowych. To wpływa na późniejszy wybór aktywności sportowych, w których możesz osiągać lepsze rezultaty, które są zgodne z twoim potencjałem genetycznym. Ten rewolucyjny test DNA ujawni sekrety twoich genów i zaoferuje ci unikatową szansę, abyś poprawił swoją wydolność sportową zgodnie z twoim unikatowym DNA.

 

Test analizuje 10 specyficznych grup genów, które wpływają na indywidualną wydolność sportową i dostosowanie treningowe. Pomoże ci odkryć idealną aktywność sportową, opierając się na twoich predyspozycjach genetycznych. Opierając się na teście, dowiesz się, jaką strukturę mają twoje włókna mięśniowe oraz czy sporty siłowe, czy sporty wytrzymałościowe są dla ciebie bardziej odpowiednie. Pomoże ci również określić, czy jesteś podatny na urazy tkanek miękkich, takich jak mięśnie, ścięgna, więzadła i jak zmniejszyć te aktywności, które stanowią większe ryzyko. Poprzez przeanalizowanie genu wojownika COMT dowiesz się, jak reagujesz w stresujących sytuacjach, co pomoże ci podejmować lepiej uwarunkowane decyzje, które mogą mieć ogromny wpływ na jakość i efektywność nie tylko twojego życia sportowego. Test uwzględnia również analizę predyspozycji genetycznych wpływających na rozmiar i siłę mięśni, VO2max lub poziom regeneracji po aktywności sportowej. Test zapewni ci kompleksowe spersonalizowane rekomendacje, które mogą pomóc ci osiągnąć twoje cele z większą łatwością.

 

Opakowanie produktu, instrukcja i aplikacja mobilna są tylko w języku angielskim, podobnie jak wyniki testu.

 

DNA Test Sports Performance - GenePlanet

 

Test DNA Wydolność Sportowa i jego zalety

 • rewolucyjny, zestaw z testem DNA do wykonania w domu na bazie próbki śliny
 • inwazyjne metody nie są potrzebne do jego wykonania
 • przyjazny dla użytkownika i prosty w użyciu
 • analizuje 10 starannie wyselekcjonowanych grup genów
 • ujawnia strukturę włókien mięśniowych
 • pomaga wybrać odpowiedni sport bazując na analizie DNA
 • może poprawić wydolność sportową
 • ujawnia podatność na urazy tkanki miękkiej
 • analizuje predyspozycje objętości VO2max
 • ujawnia reakcje na stresujące sytuacje
 • zapewnia spersonalizowane rekomendacje w odniesieniu do poprawienia wydolności sportowej

 

Jak to działa?

 1. Kiedy tylko otrzymasz test po zakupie, stwórz konto na stronie producenta GenePlanet i zarejestruj swój test przy pomocy kodu kreskowego i kodu zabezpieczającego.
 2. Następnie pobierz próbkę śliny zgodnie z instrukcją, zabezpiecz ją ostrożnie i przechowuj poza zasięgiem dzieci, w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej. Zebrana próbka nie może być przechowywana w lodówce!
 3. Odbierzemy od ciebie próbkę nieodpłatnie przez kuriera kiedy tylko skontaktujesz się z naszym działem obsługi klienta przez wiadomość e-mail, nasz konsultant uzgodni z tobą datę odbioru. Uprzejmie prosimy, skonsultuj się z działem obsługi klienta, aby zorganizować odbiór próbki, tak szybko, jak to możliwe, najlepiej tego samego lub następnego dnia po wykonaniu testu zgodnie z instrukcją. Nie powinno upłynąć więcej niż 7 dni od wykonania testu do odebrania próbki. Tylko wtedy otrzymasz swoje rezultaty tak szybko, jak to możliwe.
 4. Powiadomimy cię w wiadomości e-mail po około 7 tygodniach, kiedy tylko twoje rezultaty będą dostępne poprzez aplikację online, do której będziesz mieć łatwy dostęp poprzez twoje konto na stronie producenta GenePlanet, który analizuje twoje testy z uwzględnieniem rygorystycznych protokołów i zasad bezpieczeństwa.

 
 

DNA Wydolność Sportowa składa się z 10 analiz DNA:

 1. ryzyko urazu tkanek miękkich (mięśnie, ścięgna i więzadła)
 2. gen wojownika
 3. VO2max - predyspozycje wydolności sportowej
 4. regeneracja po ćwiczeniach
 5. objętość mięśni
 6. beztłuszczowa masa ciała
 7. predyspozycje wytrzymałościowe
 8. predyspozycje władzy
 9. predyspozycje spoczynkowej częstości akcji serca
 10. skurcze mięśni
 
 
 
 
 
Korzystając z naszej specjalnej oferty otrzymasz 77 darmowych analiz z takich dziedzin jak Dieta i Masa ciała, Witaminy oraz minerały i metabolizm i styl życia.

Ostrzeżenie:

Ten test nie jest odpowiedni dla dzieci. Trzymaj produkt poza zasięgiem małych dzieci w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej. Test DNA zawiera płyn stabilizujący, który nie jest toksyczny i nie jest przeznaczony do spożywania. Nie przechowywać użytego testu w lodówce. Instrukcja użytkowania jak i również rezultaty są tylko w języku angielskim. Analizy GenePlanet są wykonywane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi profesjonalnymi standardami, a GenePlanet przykłada szczególną uwagę do bezpieczeństwa laboratoriów i przechowywanych danych. Wszystkie dane są przechowywane i przetwarzane zgodnie z europejskimi i lokalnymi przepisami z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Więcej informacji
EAN 3830077960092
HS kod 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Waga netto 0.11 kg
Ilość sztuk w opakowaniu 30 szt.
Waga brutto 0.11 kg
Długość 18.50 cm
Szerokość 12.50 cm
Wysokość 4.00 cm
Wyprodukowany w EU
Kategoria prawna produktu akcesoria
Główna kategoria Testy DNA
Inne kategorie Prezenty
Prezenty dla niej
Prezenty dla niego
Testy diagnostyczne

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Test DNA Wydolność Sportowa - GenePlanet
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Test DNA Wydolność Sportowa - GenePlanet
Twoja ocena
Warianty Cena Cena promocyjna Na stanie
pojedynczy wariant 479,00zł 434,00zł
brak na stanie
Przewidywana dostawa
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź