Drewniana Skrzynia Plyometryczna PlyoBox - GymBeam

Ocena:
73 % of 100
73 % (6)
Producent: GymBeam

PlyoBox Wood to praktyczny przyrząd fitness o szerokim zakresie zastosowania, który docenią przede wszystkim miłośnicy fitnessu czy CrossFitu. Oprócz treningu plyometrycznego  dynamicznego, wybuchowego treningu dolnych partii ciała znajdzie swoje zastosowanie w ćwiczeniach mających na celu rozwijanie stabilności i siły. Skrzynia plyometryczna posiada 2 praktyczne wycięte uchwyty po bokach dla łatwiejszego przenoszenia, które służą również jako dodatkowe wsparcie podczas wykonywania ćwiczeń. Maksymalne obciążenie PlyoBox Wood wynosi 200 kg.

      

Z powodu rozmiaru skrzyni, prosimy o nie wybieranie paczkomatu jako formy dostawy dla tego produktu (zakładka "Dostawa" w koszyku)!

Na stanie
298,90zł

Drewniana Skrzynia Plyometryczna PlyoBox - spróbuj ćwiczyć z unikalnym przyrządem fitness dla wsparcia rozwoju stabilności, siły i dynamicznego, ekplozywynego treningu  

PlyoBox Wood to skrzynia plyometryczna i świetny przyrząd fitness dla każdego sportowca, który chce przenieść ćwiczenia i treningi na wyższy poziom. Wykonana jest z wytrzymałego drewna, które gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej wymagających treningów. Nadaje się do treningu plyometrycznego, zwanego dynamicznym, wybuchowym treningiem dolnych partii ciała, w którym wykorzystuje się takie ćwiczenia, jak podskoki czy skoki w dal. Jednocześnie doskonale sprawdza się podczas ćwiczeń mających na celu rozwój stabilności i siły. Pokochasz ją również podczas treningu CrossFit lub HIIT. Po obu stronach skrzyni plyometrycznej znajdują się praktyczne wycięte uchwyty, które zapewnią wsparcie podczas ćwiczeń i ułatwią jej przenoszenie. PlyoBox dostarczana jest w stanie niezmontowanym. W opakowaniu znajdują się wszystkie niezbędne elementy do jej złożenia. Maksymalne obciążenie skrzyni plyometrycznej wynosi 200 kg. Do opakowania skrzyni plyometrycznej dołączona jest instrukcja montażu.

      

Jak złożyć PlyoBox? 

  1. Wyjmij skrzynię plyometryczną z opakowania kartonowego. Powinno zawierać 9 drewnianych elementów (2x mały panel z wyciętymi uchwytami, 2x duży panel drewniany, 2x średni panel, 3x drewniany panel nośny) oraz zestaw 37 drewnianych śrub.
  2. Zacznij od umieszczenia dolnej części skrzyni plyometrycznej (użyj 1 z 2 dużych paneli drewnianych znajdujących się w opakowaniu). Następnie użyj śrub, aby połączyć go z bocznym panelem skrzyni, który należy umieścić na podłodze. (Użyj 1 panelu średniej wielkości bez wyciętych uchwytów).
  3. Wsuń kolejną część skrzyni (użyj 1 z 2 mniejszych paneli z wyciętymi uchwytami) w szczelinę powstałą po połączeniu dwóch pierwszych elementów. Przymocuj ten mały panel za pomocą 2 drewnianych śrub. Przymocuj mały panel do tego, który znalazł się na podłodze za pomocą jednej śruby. Umieść drugą śrubę na środku krawędzi małego panelu drewnianego, aby mieć pewność, że poszczególne elementy będą trzymać się razem w pionie. Pozostałe śruby montujemy, gdy wszystkie boki skrzynki będą gotowe.
  4. Aby zamontować drugi panel drewniany z wyciętymi uchwytami, powtórz krok numer 3.
  5. Zamontuj drugi panel średniej wielkości bez wyciętych uchwytów. Użyj 3 śrub dla każdego panelu drewnianego, aby go ustabilizować. Przykręć środkowe śruby z każdej strony, aby przymocować wszystkie panele do dna skrzyni plyometrycznej.
  6. Kontynuuj łączenie 2 dużych drewnianych paneli nośnych korzystając z wolnej przestrzeni w środkut. Następnie użyj drewnianej śruby, aby zainstalować ostatni mniejszy panel nośny na środku tego drewnianego panelu nośnego.
  7. Umieść ten panel nośny na środku skrzyni plyometrycznej.
  8. Następnie umieść górną część na stworzonej skrzyni plyometrycznej (użyj pozostałego dużego drewnianego panelu) i przymocuj ją za pomocą drewnianych śrub.
  9. Obróć skrzynię plyometryczną i zamontuj wszystkie pozostałe drewniane śruby, aby upewnić się, że wszystkie części do siebie pasują.

                Plyometrická bedňa PlyoBox Wood - GymBeam

      

Parametry

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 51 cm
Wysokość 61 cm
Więcej informacji
Wyprodukowany w Chiny
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu akcesoria
EAN 8586022212741
HS kod 95069990: --- Ostatné
Waga netto 17.00 kg
Ilość sztuk na palecie 5 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu 40 szt.
Waga brutto 17.00 kg
Length (cm) 52.00 cm
Width (cm) 63.00 cm
Height (cm) 15.00 cm
Główna kategoria Piłki do ćwiczeń i bosu
Inne kategorie Produkty
Akcesoria
Sprzęt do ćwiczeń
Prezenty
Trening w domu
Trening w domu inne
Prezenty dla niej
Prezenty dla niego
Sprzęt do ćwiczeń

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Drewniana Skrzynia Plyometryczna PlyoBox - GymBeam
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Drewniana Skrzynia Plyometryczna PlyoBox - GymBeam
Twoja ocena
Warianty Cena Cena promocyjna Na stanie
pojedynczy wariant 379,00zł 298,90zł
na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź
1. Pytanie:
Odorczona wysylka
Odorczona wysylka
dzien dobry, czy jest możliwość złożenia zamówienia na skrzynie z wysyłka na 17-18 lipca?
Odpowiedź
Czy to pytanie jest przydatne?
Odpowiedź:
Odorczona wysylka
Odpowiedź:
Dzień dobry, dziękujemy za przekazane pytanie.
Niestety, nie mamy możliwości odroczenia wysyłki. Prosimy samodzielne złożenie zamówienia poprzez stronę www, przewidywany termin dostawy jest udostępniany podczas składania zamówienia.
Pozdrawiamy, Zespół GymBeam.
Czy to pytanie jest przydatne?