Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Drewniana Skrzynia Plyometryczna PlyoBox - GymBeam

Producent: GymBeam
Ocena:
100 %

PlyoBox Wood to praktyczny przyrząd fitness o szerokim zakresie zastosowania, który docenią przede wszystkim miłośnicy fitnessu czy CrossFitu. Oprócz treningu plyometrycznego  dynamicznego, wybuchowego treningu dolnych partii ciała znajdzie swoje zastosowanie w ćwiczeniach mających na celu rozwijanie stabilności i siły. Skrzynia plyometryczna posiada 2 praktyczne wycięte uchwyty po bokach dla łatwiejszego przenoszenia, które służą również jako dodatkowe wsparcie podczas wykonywania ćwiczeń. Maksymalne obciążenie PlyoBox Wood wynosi 200 kg.

Długoterminowo niedostępny Przewidywana dostawa: 10 gru 2021
Szacowana cena 299,00 zł

Drewniana Skrzynia Plyometryczna PlyoBox - spróbuj ćwiczyć z unikalnym przyrządem fitness dla wsparcia rozwoju stabilności, siły i dynamicznego, ekplozywynego treningu  

PlyoBox Wood to skrzynia plyometryczna i świetny przyrząd fitness dla każdego sportowca, który chce przenieść ćwiczenia i treningi na wyższy poziom. Wykonana jest z wytrzymałego drewna, które gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej wymagających treningów. Nadaje się do treningu plyometrycznego, zwanego dynamicznym, wybuchowym treningiem dolnych partii ciała, w którym wykorzystuje się takie ćwiczenia, jak podskoki czy skoki w dal. Jednocześnie doskonale sprawdza się podczas ćwiczeń mających na celu rozwój stabilności i siły. Pokochasz ją również podczas treningu CrossFit lub HIIT. Po obu stronach skrzyni plyometrycznej znajdują się praktyczne wycięte uchwyty, które zapewnią wsparcie podczas ćwiczeń i ułatwią jej przenoszenie. PlyoBox dostarczana jest w stanie niezmontowanym. W opakowaniu znajdują się wszystkie niezbędne elementy do jej złożenia. Maksymalne obciążenie skrzyni plyometrycznej wynosi 200 kg. Do opakowania skrzyni plyometrycznej dołączona jest instrukcja montażu.

      

Jak złożyć PlyoBox? 

  1. Wyjmij skrzynię plyometryczną z opakowania kartonowego. Powinno zawierać 9 drewnianych elementów (2x mały panel z wyciętymi uchwytami, 2x duży panel drewniany, 2x średni panel, 3x drewniany panel nośny) oraz zestaw 37 drewnianych śrub.
  2. Zacznij od umieszczenia dolnej części skrzyni plyometrycznej (użyj 1 z 2 dużych paneli drewnianych znajdujących się w opakowaniu). Następnie użyj śrub, aby połączyć go z bocznym panelem skrzyni, który należy umieścić na podłodze. (Użyj 1 panelu średniej wielkości bez wyciętych uchwytów).
  3. Wsuń kolejną część skrzyni (użyj 1 z 2 mniejszych paneli z wyciętymi uchwytami) w szczelinę powstałą po połączeniu dwóch pierwszych elementów. Przymocuj ten mały panel za pomocą 2 drewnianych śrub. Przymocuj mały panel do tego, który znalazł się na podłodze za pomocą jednej śruby. Umieść drugą śrubę na środku krawędzi małego panelu drewnianego, aby mieć pewność, że poszczególne elementy będą trzymać się razem w pionie. Pozostałe śruby montujemy, gdy wszystkie boki skrzynki będą gotowe.
  4. Aby zamontować drugi panel drewniany z wyciętymi uchwytami, powtórz krok numer 3.
  5. Zamontuj drugi panel średniej wielkości bez wyciętych uchwytów. Użyj 3 śrub dla każdego panelu drewnianego, aby go ustabilizować. Przykręć środkowe śruby z każdej strony, aby przymocować wszystkie panele do dna skrzyni plyometrycznej.
  6. Kontynuuj łączenie 2 dużych drewnianych paneli nośnych korzystając z wolnej przestrzeni w środkut. Następnie użyj drewnianej śruby, aby zainstalować ostatni mniejszy panel nośny na środku tego drewnianego panelu nośnego.
  7. Umieść ten panel nośny na środku skrzyni plyometrycznej.
  8. Następnie umieść górną część na stworzonej skrzyni plyometrycznej (użyj pozostałego dużego drewnianego panelu) i przymocuj ją za pomocą drewnianych śrub.
  9. Obróć skrzynię plyometryczną i zamontuj wszystkie pozostałe drewniane śruby, aby upewnić się, że wszystkie części do siebie pasują.

                 Plyometrická bedňa PlyoBox Wood - GymBeam

      

Parametry

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 51 cm
Wysokość 61 cm
Recenzje klientów

Drewniana Skrzynia Plyometryczna PlyoBox - GymBeam

Recenzja produktu

100%
100%
Średnia z 1 recenzji
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Ocena całkowita

klienta zweryfikowanego

100 %

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Lista opinii Drewniana Skrzynia Plyometryczna PlyoBox - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Drewniana Skrzynia Plyometryczna PlyoBox - GymBeam
Twoja ocena
Wyprodukowany w
Chiny
Dystrybutor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu
akcesoria
EAN
8586022212741
Ilość sztuk na palecie
200 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu
200 szt.
Waga brutto
17.00 kg
Długość
52.00 cm
Szerokość
63.00 cm
Wysokość
15.00 cm
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Drewniana Skrzynia Plyometryczna PlyoBox - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź

Jak ćwiczyć z taśmami treningowymi do zawieszania? Poznaj te skuteczne ćwiczenia na całe ciało

Taśmy treningowe do zawieszania pozwalają na wzmocnienie rdzenia ciała, zbudowanie masy mięśniowej i skuteczną utratę wagi. Pokażemy Ci jak to zrobić.

Pozbądź się tłuszczu z brzucha i zrób formę z naszym prostym przewodnikiem

Od zawsze marzyłeś, żeby schudnąć i zrobić twarde mięśnie brzucha, ale nie wiesz jak? Nie czekaj i sprawdź nasze 13 porad, które pomogą ci w kwestii diety, treningu i innych sfer, żeby zapewnić ci twardy brzuch.

Jak zacząć ćwiczyć w parku do street workoutu?

Czy trening na siłowni zaczyna cię czasami nudzić? Wypróbuj park do street workoutu. Sprawdź nasz program treningowy i inne ćwiczenia, które pchną cię dalej jako sportowca.

Utrata wagi, poprawa wydolności sportowej i 8 innych powodów, dla których warto zacząć skakać na skakance

Skakanie na skakance sprawi, że będziesz w formie, pomoże Ci schudnąć i poprawi Twój nastrój. W tym artykule dowiesz się o innych zaletach skakania na skakance oraz przedstawimy Ci kompletny przewodnik, jak się do tego zabrać.

Łączna liczba pozycji 1, 7, 7

Strona