Pozostałe białka

Pozostałe białka to kategoria produktowa, w której znajdują się różnorodne rodzaje białek. Są one niezbędną częścią zdrowej diety wszystkich osób. Każdy miłośnik fitnessu, który chce osiągnąć swoje cele, może skorzystać ze spożywania ich wystarczającej ilości. Do białek w proszku w tej kategorii zaliczają się różnorodne naturalne mieszanki z pełnowartościowych źródeł, jak i również mniej popularne produkty, takie jak Białko ze Świerszczy. Wszystkie te białka w proszku są bogate w aminokwasy i dostosowane do różnych potrzeb każdego nas. W tej kategorii każdy, kto nie jest w stanie przyjmować białka z tradycyjnych źródeł, takich jak najbardziej popularne serwatki, białko roślinne lub białko wołowe, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ponadto białka zawierają witaminy, minerały i inne korzystne składniki. Są one obecne w diecie i występują na przykład w jajkach, mięsach, roślinach strączkowych lub zbożach. W naszym organizmie funkcjonują jako główne bloczki budulcowe dla mięśni i niektórych komórek układu odpornościowego. Pomagają im rosnąć, zachowywać stan i mają również pozytywny wpływ na zdrowie kości. Możesz mieszać białka w proszku z wodą, mlekiem lub przygotowywać z ich pomocą przepyszne napoje w postaci gorącej czekoladzie.


Aby dowiedzieć się więcej na temat białek, przeczytaj nasz artykuł Białka w proszku i jak wybrać najlepsze. Jeśli interesuje cię ich konkretne spożycie, nie przegap naszego artykułu Kiedy i ile białka przyjmować dla najlepszych rezultatów.

Pokaż więcej
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.