Pozostałe białka

Pozostałe białka To kategoria produktów, w której znajdziesz różne rodzaje białka. Jest ono niezbędną częścią zdrowej diety wszystkich ludzi. Każdy miłośnik fitnessu, który chce osiągnąć swoje cele, może skorzystać z jego wystarczającego spożycia. Białko w proszku w tej kategorii to mniej popularne produkty, takie jak białko ze świerszczy. Wszystkie te białka w proszku są bogate w aminokwasy oraz dostosowane do różnych potrzeb każdego z nas. W tej kategorii każdy, kto nie może spożywać białka z tradycyjnych źródeł, takich jak najpopularniejsze białko serwatkowe, roślinne lub wołowe, znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

 Pokaż więcej

Ponadto białka zawierają witaminy, minerały oraz inne korzystne składniki. Występują w diecie i można je znaleźć na przykład w jajkach, mięsie, warzywach strączkowych lub zbożach. W naszym organizmie funkcjonują jako główne bloczki budulcowe dla mięśni oraz niektórych komórek układu odpornościowego. Pomagają im rosnąć, utrzymują je oraz mają pozytywny wpływ na zdrowie kości. Możesz mieszać białko w proszku z wodą, mlekiem lub przygotować przepyszny napój w postaci gorącej czekolady.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat białka, przeczytaj nasz artykuł Białko w proszku i jak wybrać najlepsze. Jeśli interesuje cię konkretne spożycie, to nie przegap artykułu Kiedy i ile białka stosować dla maksymalnych rezultatów. 

 Pokaż mniej

Produkty 2

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (1)
 2. SENS (1)
Smak
 1. czekolada (2)
 2. bez smaku (1)
 3. wanilia (1)
Opakowanie (g)
 1. 1000 g (1)
 2. 455 g (1)
Kolor
 1. shadow (1)
Forma
 1. proszek (2)
Mieszanka
 1. czysty (1)
 2. mieszanka (1)
Metoda przetwarzania białka
 1. pozostałe (1)
Źródło białka
 1. jaja (1)
Kategoria prawna produktu
Cena
FILTRUJ PO
Wegetariański (1)
Wegański (2)
Bez glutenu (2)
Bez laktozy (2)
BIO (2)
Bez GMO (2)
Bez sztucznego słodzika (2)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (2)
Bez aspartamu (2)
 1. Albumina jaj - GymBeam
  Albumina jaj - GymBeam
  80%
  80 % (92)
  159,90zł
 2. Cricket protein blend - SENS

Produkty 2