Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Pozostałe białka

Pozostałe białka

Pozostałe białka to kategoria produktowa, w której znajdują się różnorodne rodzaje białek. Są one niezbędną częścią zdrowej diety wszystkich osób. Każdy miłośnik fitnessu, który chce osiągnąć swoje cele, może skorzystać ze spożywania ich wystarczającej ilości. Do białek w proszku w tej kategorii zaliczają się różnorodne naturalne mieszanki z pełnowartościowych źródeł, jak i również mniej popularne produkty, takie jak Białko ze Świerszczy. Wszystkie te białka w proszku są bogate w aminokwasy i dostosowane do różnych potrzeb każdego nas. W tej kategorii każdy, kto nie jest w stanie przyjmować białka z tradycyjnych źródeł, takich jak najbardziej popularne serwatki, białko roślinne lub białko wołowe, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Zobacz więcej

Ponadto białka zawierają witaminy, minerały i inne korzystne składniki. Są one obecne w diecie i występują na przykład w jajkach, mięsach, roślinach strączkowych lub zbożach. W naszym organizmie funkcjonują jako główne bloczki budulcowe dla mięśni i niektórych komórek układu odpornościowego. Pomagają im rosnąć, zachowywać stan i mają również pozytywny wpływ na zdrowie kości. Możesz mieszać białka w proszku z wodą, mlekiem lub przygotowywać z ich pomocą przepyszne napoje w postaci gorącej czekoladzie.


Aby dowiedzieć się więcej na temat białek, przeczytaj nasz artykuł Białka w proszku i jak wybrać najlepsze. Jeśli interesuje cię ich konkretne spożycie, nie przegap naszego artykułu Kiedy i ile białka przyjmować dla najlepszych rezultatów.

ukryj opis
Opcje zakupów
Kategoria
Producent
Opakowanie (g)
Smak
Forma
Mieszanka
Metoda przetwarzania białka
Źródło białka
Cena
Cena od - do
Filter by
  • Wegetariański (1)
  • Wegański (3)
  • Bezglutenowy (3)
  • Bez laktozy (3)
  • BIO (3)
  • Bez GMO (3)
  • Bez sztucznego słodzika (3)
  • Bez opakowania z tworzywa sztucznego (3)
  • Bez aspartamu (3)
 1. Zamiennik Posiłku MRE Lite - Redcon1
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 129,90 zł
 2. Zamiennik Posiłku MRE - Redcon1
  Ocena:
  100% (1)
  Cena promocyjna 219,90 zł

Pozycja(e) 3

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.