Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

STRIX

STRIX

STRIX to marka najwyższej jakości odzieży sportowej, której celem jest stworzenie społeczności zbudowanej wokół miłości do sportu oraz dążenia do praktycznych i wygodnych rozwiązań w odzieży. Spędziliśmy niekończące się godziny, starannie wymyślając, tworząc i łącząc każdy element naszych designerskich ubrań, zawsze pamiętając, że chcemy stworzyć coś, co jest zarówno praktyczne, jak i reprezentuje siłę oraz miłość i oddanie każdego sportowca do swojej pasji. Nasze pomysły zostały zrealizowane, a teraz z dumą prezentujemy Wam nasze nowe produkty STRIX, które wyróżniają się doskonałą jakością oraz modnym i minimalistycznym, a zarazem wysoce funkcjonalnym designem. Wszystkie nasze ubrania odpowiadają współczesnym trendom wyznaczanym przez profesjonalnych sportowców na całym świecie. Dlatego też nasze produkty dostarczane są w luksusowych opakowaniach i są zawsze nasycone dokładnym przekazem, który przeniesie każdego sportowca na wyższy poziom.

      

Wysoceaktualny design naszych produktów jest zgodny z duchem “tu i teraz”, co znajduje odzwierciedlenie w projektach będących na czasie z najnowszymi trendami. Szczególną uwagę zwracamy na wykorzystanie najbardziej zaawansowanych materiałów i technologii produkcji, które są w stanie urzeczywistnić nasze nowoczesne projekty bez kompromisów. STRIX ma na celu budowanie społeczności wysoce aktywnych osób, pasjonujących się zdrowym stylem życia i marką samą w sobie. 

Zobacz więcej

Oferta STRIX składa się z dwóch części. Pierwszą z nich jest Odzież Funkcjonalna - elastyczna, dopasowana odzież sportowa wykonana w technologii bezszwowej. Produkty z tej grupy są specjalnie uszyte i bogate w różnorodne wzory oraz siateczki, które zapewniają maksymalną przewiewność w miejscach, gdzie jest najbardziej potrzebna. Projekty uwzględniają ogromną różnorodność dyscyplin sportowych i dlatego są dopasowane do wymagań każdej aktywności. Nieważne, czy biegasz, trenujesz siłowo czy uprawiasz sporty drużynowe - odzież funkcjonalna STRIX zawsze zapewni najlepszą oddychalność, chłodzenie i komfort podczas każdej aktywności, a po jej zakończeniu zawsze szybko wyschnie. Wszystkie te właściwości tworzą najlepsze możliwe warunki dla każdego sportowca do osiągnięcia postępu w swojej dyscyplinie.

Drugą część naszego asortymentu stanowi linia odzieży Athleisure do spędzania czasu wolnego, która łączy w sobie komfort i styl. Znajdziesz w niej spodnie dresowe, bluzy z kapturem, koszulki i inne bardzo wygodne ubrania do spędzania czasu wolnego, które sprawią, że każdy miłośnik sportu będzie wyglądał i czuł się po prostu świetnie.

Nieważne, jaką aktywność wybierasz, nieważne, jak dobry w niej jesteś. Dopóki masz pasję do swojego sportu, nasza odzież STRIX klasy premium zapewni Ci najlepsze warunki do ciągłego rozwoju. Stań się częścią rodziny STRIX i podziel się z nami wszystkimi swoim entuzjazmem do aktywnego stylu życia.

BĄDŹ FIT. BĄDŹ STRIX.

STRIX

ukryj opis
Opcje zakupów
Kolor
Rozmiar
Cena
Cena od - do
Filter by
 1. Joggery Essential Black - STRIX
  Ocena:
  100% (2)
  Cena promocyjna 176,90 zł
 2. Fusion Shaker 700 ml - STRIX
  Ocena:
  100% (5)
  Cena promocyjna 65,90 zł
 3. Spodenki Essential Black - STRIX
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 109,90 zł
 4. Męskie legginsy funkcjonalne Infinity - STRIX
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 179,90 zł
 5. Bluza z kapturem Essential Black - STRIX
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 176,90 zł
 6. Spodenki funkcjonalne Infinity - STRIX
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 156,90 zł
 7. Czapka SHADE Black - STRIX
  Ocena:
  100% (1)
  Cena promocyjna 67,90 zł
 8. Koszulka funkcjonalna Infinity III - STRIX
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 179,90 zł
 9. Bluza rozpinana z kapturem Essential Black - STRIX
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 176,90 zł
 10. Koszulka funkcjonalna Infinity II - STRIX
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 156,90 zł
 11. Koszulka funkcjonalna męska Infinity I - STRIX
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 156,90 zł
 12. Koszulka Essential Black - STRIX
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 89,90 zł
 13. Butelka Nomad 1800 ml - STRIX
  Ocena:
  100% (1)
  Cena promocyjna 109,90 zł
 14. Koszulka z długim rękawem Essential Black - STRIX
  Ocena:
  100% (1)
  Cena promocyjna 109,90 zł
 15. Brelok do kluczy - STRIX
  Ocena:
  0% (0)
  Cena promocyjna 39,90 zł
 16. Kurtka męska Stormbreaker - STRIX
  Ocena:
  100% (1)
  Cena promocyjna 176,90 zł

Produkty 17

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.