Najlepsze z kategorii | GymBeam.pl Skip to main content
SUPERFOODS dla wsparcia odporności - teraz do 20% taniej

Produkty bez laktozy

Produkty bez laktozy to kategoria obejmująca szeroką gamę produktów spożywczych bez zawartości laktozy, znanej również jako cukier mleczny. Niektóre osoby mają trudności z tolerowaniem tej substancji, która może powodować problemy trawienne, takie jak wzdęcia lub dyskomfort w jamie brzusznej. Dlatego ograniczają lub unikają laktozy, stosując dietę bezlaktozową. Produkty bez laktozy są również poszukiwane przez osoby, które ograniczają spożycie produktów mlecznych w celu utraty wagi lub z innych powodów. W tej kategorii znajdziesz składniki do przygotowania zbilansowanych codziennych posiłków. Nie brakuje tu również przekąsek, które idealnie sprawdzą się, gdy odczuwasz głód lub masz ochotę na coś słodkiego.

W kategorii produktów bez laktozy znajdziesz:

Wyżej wymienione produkty spożywcze są idealne do przygotowywania smacznych posiłków bez laktozy w domu. Jeśli szukasz nowych pomysłów na przepisy, koniecznie sprawdź sekcję przepisów bez laktozy na naszym blogu.

 
Płynne białka jaj - GymBeam
Made in Poland
Płynne białka jaj - GymBeam
Od14,90 zł
(29,80 zł/ kg)
Kaszka ryżowa (Kleik) - GymBeam

Wegański

Kaszka ryżowa (Kleik) - GymBeam
19,90 zł
(39,80 zł/ kg)
Różowa Sól Himalajska 500 g - drobna - GymBeam

Wegański

Różowa Sól Himalajska 500 g - drobna - GymBeam
3,95 zł
(7,90 zł/ kg)
Owsianka ryżowa - Wolfberry

Wegański

Owsianka ryżowa - Wolfberry
15,90 zł
(31,80 zł/ kg)
Jednominutowe płatki owsiane - GymBeam

Wegański

Jednominutowe płatki owsiane - GymBeam
7,23 zł
(14,46 zł/ kg)
Bezglutenowa mąka owsiana - GymBeam

Wegański

Bezglutenowa mąka owsiana - GymBeam
8,43 zł
(16,86 zł/ kg)
Bezglutenowe płatki owsiane drobno mielone - GymBeam

Wegański

Bezglutenowe płatki owsiane drobno mielone - GymBeam
Od14,90 zł
(29,80 zł/ kg)
Czarna sól himalajska 500 g - drobna - GymBeam

Wegański

Czarna sól himalajska 500 g - drobna - GymBeam
6,93 zł
(13,86 zł/ kg)
Migdały w ciemnej czekoladzie - GymBeam
Migdały w ciemnej czekoladzie - GymBeam
46,90 zł
(93,80 zł/ kg)
Nutmix - GymBeam

Wegański

Nutmix - GymBeam
38,90 zł
(77,80 zł/ kg)
Psyllium Husks - GymBeam

RABAT -21%

Wegański

Psyllium Husks - GymBeam
34,90 zł
(69,80 zł/ kg)
Orzechy nerkowca - GymBeam

Wegański

Orzechy nerkowca - GymBeam
Od32,90 zł
(65,80 zł/ kg)
Kasza gryczana - Wolfberry

Wegański

Kasza gryczana - Wolfberry
14,90 zł
(29,80 zł/ kg)
Migdały - GymBeam

Wegański

Migdały - GymBeam
Od30,90 zł
(61,80 zł/ kg)
Chrupiąca Granola Original 500 g - Mornflake
Chrupiąca Granola Original 500 g - Mornflake
16,90 zł
(33,80 zł/ kg)
Orzechy ziemne nieprażone - GymBeam

Wegański

Orzechy ziemne nieprażone - GymBeam
12,90 zł
(25,80 zł/ kg)
Płatki owsiane Creamy Superfast Oats 500 g - Mornflake

Wegański

Płatki owsiane Creamy Superfast Oats 500 g - Mornflake
8,36 zł
(16,72 zł/ kg)
Celtycka sól morska - GymBeam

Wegański

Celtycka sól morska - GymBeam
24,90 zł
(49,80 zł/ kg)
Orzechy laskowe - GymBeam

Wegański

Orzechy laskowe - GymBeam
46,90 zł
(93,80 zł/ kg)
Orzechy brazylijskie - GymBeam

Wegański

Orzechy brazylijskie - GymBeam
64,90 zł
(129,80 zł/ kg)
Crunchy Granola Hawaiian 500 g - Mornflake
Crunchy Granola Hawaiian 500 g - Mornflake
16,90 zł
(33,80 zł/ kg)
Mieszanka studencka - GymBeam

Wegański

Mieszanka studencka - GymBeam
22,90 zł
(45,80 zł/ kg)
Brązowe nasiona lnu BIO - VanaVita

BIO

Wegański

Brązowe nasiona lnu BIO - VanaVita
14,90 zł
(29,80 zł/ kg)
Czerwona soczewica - GymBeam

Wegański

Czerwona soczewica - GymBeam
7,23 zł
(14,46 zł/ kg)
Produkty 1-24 z 85