| GymBeam.pl Skip to main content
Kawa i herbata teraz nawet do 20% taniej

Produkty bezglutenowe

Produkty bezglutenowe to kategoria, która oferuje szeroką gamę produktów bezglutenowych. Gluten to białko znajdujące się w wielu zbożach, takich jak pszenica, jęczmień i żyto. U niektórych osób może on powodować problemy zdrowotne, więc stosują one dietę bezglutenową. Czasami jednak ludzie wykluczają gluten z diety z innych powodów, takich jak chęć utraty wagi, czy specjalna dieta, która wyklucza pewne alergeny. Ta kategoria zawiera więc produkty bezglutenowe, które są doskonałe do przygotowania zbilansowanych posiłków każdego dnia, od śniadania po lunch, przekąski i kolacje. Są tu także przekąski idealne na chwile, kiedy najdzie cię ochota na coś słodkiego.

W kategorii bezglutenowej znajdziesz:

Wspomniane powyżej produkty są idealne do przygotowania pysznych posiłków bez laktozy w domu. Jeśli szukasz nowych pomysłów na przepisy, koniecznie sprawdź sekcję przepisów bezglutenowych na naszym blogu.

 
BIO Pokrzywa - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Pokrzywa - Sonnentor
18,90 zł
(378,00 zł/ kg)
BIO Przyprawa do Kurczaka Widow Bolte‘s 35 g - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Przyprawa do Kurczaka Widow Bolte‘s 35 g - Sonnentor
Od16,90 zł
(482,86 zł/ kg)
BIO Olej z pestek moreli - Ölmühle Sollingbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Olej z pestek moreli - Ölmühle Solling
30,90 zł
(309,00 zł/ l)
BIO Pieprz kolorowy ziarnisty 50 g - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Pieprz kolorowy ziarnisty 50 g - Sonnentor
12,90 zł
BIO Latté Cacao Maca - Purasanabrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Latté Cacao Maca - Purasana
30,90 zł
(257,50 zł/ kg)
BIO Daktyle - Wolfberrybrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Daktyle - Wolfberry
7,02 zł
(70,20 zł/ kg)
Jagody rokitnika - Wolfberrybrak na stanie

Wegański

Jagody rokitnika - Wolfberry
26,90 zł
(134,50 zł/ kg)
Banany liofilizowane - Wolfberrybrak na stanie

Wegański

Banany liofilizowane - Wolfberry
Od7,02 zł
(351,00 zł/ kg)
Herbata ziołowa z miłorzębu - Wolfberrybrak na stanie

Wegański

Herbata ziołowa z miłorzębu - Wolfberry
7,02 zł
(140,40 zł/ kg)
Organiczna zupa z kiszonej kapusty - Augabrak na stanie

BIO

Wegański

Organiczna zupa z kiszonej kapusty - Auga
Od11,90 zł
(29,75 zł/ kg)
Herbata ziołowa Ostropest plamisty - Wolfberrybrak na stanie

Wegański

Herbata ziołowa Ostropest plamisty - Wolfberry
6,00 zł
(120,00 zł/ kg)
BIO Garam Masala mielona 35 g - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Garam Masala mielona 35 g - Sonnentor
Od12,90 zł
(368,57 zł/ kg)
BIO Panela - Wolfberrybrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Panela - Wolfberry
12,90 zł
(25,80 zł/ kg)
Liofilizowane figi - GymBeambrak na stanie

Wegański

Liofilizowane figi - GymBeam
32,90 zł
(329,00 zł/ kg)
Baton białkowy MoiMüv Pro Bar - GymBeambrak na stanie
Baton białkowy MoiMüv Pro Bar - GymBeam
8,03 zł
(146,00 zł/ kg)
BIO Fruit Delight Tea 18x2.5 g - Sonnentorbrak na stanie

RABAT -10%

BIO

Wegański

BIO Fruit Delight Tea 18x2.5 g - Sonnentor
15,20 zł
(337,78 zł/ kg)
BIO Herbatka z melisy - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Herbatka z melisy - Sonnentor
13,50 zł
(270,00 zł/ kg)
BIO Herbata miętowa 18x1g - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Herbata miętowa 18x1g - Sonnentor
Od13,50 zł
(750,00 zł/ kg)
BIO Galangal mielony 35 g - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Galangal mielony 35 g - Sonnentor
Od12,90 zł
(368,57 zł/ kg)
BIO Czarna fasola - gotowa do spożycia - VanaVitabrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Czarna fasola - gotowa do spożycia - VanaVita
Od6,82 zł
(45,47 zł/ kg)
BIO Herbata ziołowa z koprem włoskim, anyżem i kminkiem 18x1,7g - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Herbata ziołowa z koprem włoskim, anyżem i kminkiem 18x1,7g - Sonnentor
14,35 zł
(468,95 zł/ kg)
BIO Ocet balsamiczny jabłkowy 250 ml - Ölmühle Sollingbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Ocet balsamiczny jabłkowy 250 ml - Ölmühle Solling
29,90 zł
BIO Babka płesznik - Purasanabrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Babka płesznik - Purasana
35,90 zł
(179,50 zł/ kg)
Dżem Wiśniowy - Xuckerbrak na stanie

Wegański

Dżem Wiśniowy - Xucker
22,90 zł
(104,09 zł/ kg)
Produkty 385-408 z 487