| GymBeam.pl Skip to main content
SUPERFOODS dla wsparcia odporności - teraz do 20% taniej

Produkty bez laktozy

Produkty bez laktozy to kategoria obejmująca szeroką gamę produktów spożywczych bez zawartości laktozy, znanej również jako cukier mleczny. Niektóre osoby mają trudności z tolerowaniem tej substancji, która może powodować problemy trawienne, takie jak wzdęcia lub dyskomfort w jamie brzusznej. Dlatego ograniczają lub unikają laktozy, stosując dietę bezlaktozową. Produkty bez laktozy są również poszukiwane przez osoby, które ograniczają spożycie produktów mlecznych w celu utraty wagi lub z innych powodów. W tej kategorii znajdziesz składniki do przygotowania zbilansowanych codziennych posiłków. Nie brakuje tu również przekąsek, które idealnie sprawdzą się, gdy odczuwasz głód lub masz ochotę na coś słodkiego.

W kategorii produktów bez laktozy znajdziesz:

Wyżej wymienione produkty spożywcze są idealne do przygotowywania smacznych posiłków bez laktozy w domu. Jeśli szukasz nowych pomysłów na przepisy, koniecznie sprawdź sekcję przepisów bez laktozy na naszym blogu.

 
BIO Masło klarowane Ghee - GymBeam

BIO

BIO Masło klarowane Ghee - GymBeam
52,90 zł
(105,80 zł/ kg)
BIO Oliwa z oliwek Extra Virgin - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Oliwa z oliwek Extra Virgin - VanaVita
46,90 zł
(93,80 zł/ l)
BIO Quinoa - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Quinoa - VanaVita
16,90 zł
(33,80 zł/ kg)
BIO Musli - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Musli - VanaVita
16,90 zł
(33,80 zł/ kg)
BIO Syrop z Agawy 250 ml - GymBeam

RABAT -20%

BIO

Wegański

BIO Syrop z Agawy 250 ml - GymBeam
10,30 zł
Syrop ryżowy BIO - GymBeam

BIO

Wegański

Syrop ryżowy BIO - GymBeam
11,90 zł
(47,60 zł/ l)
BIO płatki owsiane pełnoziarniste - Auga

BIO

Wegański

BIO płatki owsiane pełnoziarniste - Auga
8,36 zł
(139,33 zł/ kg)
BIO Wegański baton proteinowy - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Wegański baton proteinowy - VanaVita
Od7,50 zł
(150,00 zł/ kg)
BIO Olej lniany - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Olej lniany - VanaVita
14,90 zł
(59,60 zł/ l)
BIO Ziarna Kakaowca - VanaVita

RABAT -10%

BIO Ziarna Kakaowca - VanaVita
40,55 zł
(162,20 zł/ kg)
BIO Pestki Słonecznika - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Pestki Słonecznika - VanaVita
14,90 zł
(29,80 zł/ kg)
Cynamon cejloński BIO w proszku - GymBeam

RABAT -20%

BIO

Wegański

Cynamon cejloński BIO w proszku - GymBeam
13,50 zł
(135,00 zł/ kg)
BIO Sos Kokosowy Aminos - GymBeam
Made in Poland
BIO Sos Kokosowy Aminos - GymBeam
32,90 zł
(131,60 zł/ l)
BIO Syrop Klonowy 250 ml - GymBeam

RABAT -18%

BIO

Wegański

BIO Syrop Klonowy 250 ml - GymBeam
22,90 zł
(91,60 zł/ l)
BIO Tempeh - VanaVita
Made in Netherlands
BIO Tempeh - VanaVita
Od12,90 zł
(73,71 zł/ kg)
BIO Ciecierzyca - gotowa do spożycia - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Ciecierzyca - gotowa do spożycia - VanaVita
Od6,82 zł
(45,47 zł/ kg)
BIO Masło kakaowe - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Masło kakaowe - VanaVita
57,90 zł
(231,60 zł/ kg)
Pestki Dyni Bio - VanaVita

BIO

Wegański

Pestki Dyni Bio - VanaVita
26,90 zł
(53,80 zł/ kg)
BIO Cukier Trzcinowy - VanaVita

RABAT -15%

BIO

Wegański

BIO Cukier Trzcinowy - VanaVita
7,15 zł
(14,30 zł/ kg)
BIO Drobna mąka orkiszowa pełnoziarnista - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Drobna mąka orkiszowa pełnoziarnista - VanaVita
12,90 zł
(12,90 zł/ kg)
BIO Drobna mąka żytnia pełnoziarnista - Vanavita

BIO

Wegański

BIO Drobna mąka żytnia pełnoziarnista - Vanavita
7,83 zł
(7,83 zł/ kg)
BIO Napój Kakao i Maca - VanaVita

RABAT -18%

BIO Napój Kakao i Maca - VanaVita
30,90 zł
(103,00 zł/ kg)
BIO Kurkuma w proszku - GymBeam

RABAT -15%

BIO

Wegański

BIO Kurkuma w proszku - GymBeam
21,90 zł
(87,60 zł/ kg)
BIO Maitake w proszku - GymBeam

RABAT -18%

BIO

Wegański

BIO Maitake w proszku - GymBeam
30,90 zł
(309,00 zł/ kg)
Produkty 25-48 z 231