| GymBeam.pl Skip to main content
SUPERFOODS dla wsparcia odporności - teraz do 20% taniej

Produkty bez laktozy

Produkty bez laktozy to kategoria obejmująca szeroką gamę produktów spożywczych bez zawartości laktozy, znanej również jako cukier mleczny. Niektóre osoby mają trudności z tolerowaniem tej substancji, która może powodować problemy trawienne, takie jak wzdęcia lub dyskomfort w jamie brzusznej. Dlatego ograniczają lub unikają laktozy, stosując dietę bezlaktozową. Produkty bez laktozy są również poszukiwane przez osoby, które ograniczają spożycie produktów mlecznych w celu utraty wagi lub z innych powodów. W tej kategorii znajdziesz składniki do przygotowania zbilansowanych codziennych posiłków. Nie brakuje tu również przekąsek, które idealnie sprawdzą się, gdy odczuwasz głód lub masz ochotę na coś słodkiego.

W kategorii produktów bez laktozy znajdziesz:

Wyżej wymienione produkty spożywcze są idealne do przygotowywania smacznych posiłków bez laktozy w domu. Jeśli szukasz nowych pomysłów na przepisy, koniecznie sprawdź sekcję przepisów bez laktozy na naszym blogu.

 
Suszona wołowina Beef Jerky - GymBeam
Suszona wołowina Beef Jerky - GymBeam
Od17,90 zł
(358,00 zł/ kg)
Suszone mięso z indyka - GymBeam
Suszone mięso z indyka - GymBeam
Od17,90 zł
(358,00 zł/ kg)
BIO Herbata zielona - Sencha - VanaVita

RABAT -13%

BIO

Wegański

BIO Herbata zielona - Sencha - VanaVita
10,35 zł
(207,00 zł/ kg)
BIO Wegański baton proteinowy - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Wegański baton proteinowy - VanaVita
Od6,90 zł
(138,00 zł/ kg)
Sukraloza - GymBeam
Sukraloza - GymBeam
24,90 zł
(498,00 zł/ kg)
Herbata z miłorzębu japońskiego (Ginkgo Biloba) - GymBeam

RABAT -21%

Herbata z miłorzębu japońskiego (Ginkgo Biloba) - GymBeam
5,65 zł
(113,00 zł/ kg)
Agar - GymBeam

Wegański

Agar - GymBeam
11,90 zł
(238,00 zł/ kg)
Herbata Earl Grey - GymBeam

RABAT -18%

Herbata Earl Grey - GymBeam
8,90 zł
(178,00 zł/ kg)
BIO Zielona Herbata Bancha - GymBeam

RABAT -20%

BIO Zielona Herbata Bancha - GymBeam
15,90 zł
(318,00 zł/ kg)
Zielona Herbata Dragon Well (Longjing) - GymBeam

RABAT -20%

Zielona Herbata Dragon Well (Longjing) - GymBeam
17,50 zł
(350,00 zł/ kg)
BIO Słodkie curry 50 g - Sonnentor

BIO

Wegański

BIO Słodkie curry 50 g - Sonnentor
16,90 zł
(338,00 zł/ kg)
Herbata ziołowa Budzyganek (Tribulus terrestris) - Wolfberry

Wegański

Herbata ziołowa Budzyganek (Tribulus terrestris) - Wolfberry
6,77 zł
(135,40 zł/ kg)
Herbata Oolong - GymBeam

RABAT -20%

Herbata Oolong - GymBeam
14,35 zł
(287,00 zł/ kg)
BIO pieprz czterokolorowy - GymBeam
BIO pieprz czterokolorowy - GymBeam
15,90 zł
(318,00 zł/ kg)
BIO Rumianek - Sonnentor

RABAT -12%

BIO

Wegański

BIO Rumianek - Sonnentor
14,85 zł
(297,00 zł/ kg)
BIO Herbatka z melisy - Sonnentor

RABAT -20%

BIO

Wegański

BIO Herbatka z melisy - Sonnentor
13,50 zł
(270,00 zł/ kg)
BIO Pieprz czarny mielony 50 g - Sonnentor

BIO

Wegański

BIO Pieprz czarny mielony 50 g - Sonnentor
16,90 zł
Carbosnack bag 50 g - Nutrendbrak na stanie

Wegański

Carbosnack bag 50 g - Nutrend
Od4,98 zł
(99,60 zł/ kg)
Carbosnack 50 g - Nutrendbrak na stanie

Wegański

Carbosnack 50 g - Nutrend
Od4,98 zł
(99,60 zł/ kg)
BIO Pokrzywa - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Pokrzywa - Sonnentor
18,90 zł
(378,00 zł/ kg)
Herbata ziołowa z miłorzębu - Wolfberrybrak na stanie

Wegański

Herbata ziołowa z miłorzębu - Wolfberry
7,02 zł
(140,40 zł/ kg)
Herbata ziołowa Ostropest plamisty - Wolfberrybrak na stanie

Wegański

Herbata ziołowa Ostropest plamisty - Wolfberry
6,00 zł
(120,00 zł/ kg)
Cukierki – Xuckerbrak na stanie

Wegański

Cukierki – Xucker
Od13,90 zł
(278,00 zł/ kg)
BIO Mielony Cynamon cejloński - Wolfberrybrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Mielony Cynamon cejloński - Wolfberry
9,05 zł
(181,00 zł/ kg)

Produkty 1-24 z 24