Najlepsze z kategorii | GymBeam.pl Skip to main content

Najlepsze z kategorii produkty bez laktozy

Produkty bez laktozy to kategoria obejmująca szeroką gamę produktów spożywczych bez zawartości laktozy, znanej również jako cukier mleczny. Niektóre osoby mają trudności z tolerowaniem tej substancji, która może powodować problemy trawienne, takie jak wzdęcia lub dyskomfort w jamie brzusznej. Dlatego ograniczają lub unikają laktozy, stosując dietę bezlaktozową. Produkty bez laktozy są również poszukiwane przez osoby, które ograniczają spożycie produktów mlecznych w celu utraty wagi lub z innych powodów. W tej kategorii znajdziesz składniki do przygotowania zbilansowanych codziennych posiłków. Nie brakuje tu również przekąsek, które idealnie sprawdzą się, gdy odczuwasz głód lub masz ochotę na coś słodkiego.

W kategorii produktów bez laktozy znajdziesz:

Wyżej wymienione produkty spożywcze są idealne do przygotowywania smacznych posiłków bez laktozy w domu. Jeśli szukasz nowych pomysłów na przepisy, koniecznie sprawdź sekcję przepisów bez laktozy na naszym blogu.

 
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

AŻ DO -40%

BIO

Wegański

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
5,90 zł
(15,32 zł/ kg)
BIO Zero Rice 385 g – GymBeam

BIO

Wegański

BIO Zero Rice 385 g – GymBeam
9,90 zł
(25,71 zł/ kg)
BIO Syrop z Agawy 250 ml - GymBeam

BIO

Wegański

BIO Syrop z Agawy 250 ml - GymBeam
12,90 zł
BIO Czekoladowe kubeczki z masłem orzechowym - GymBeam
BIO Czekoladowe kubeczki z masłem orzechowym - GymBeam
Od7,82 zł
(200,51 zł/ kg)
Cynamon cejloński BIO w proszku - GymBeam

BIO

Wegański

Cynamon cejloński BIO w proszku - GymBeam
16,90 zł
(169,00 zł/ kg)
BIO Zielona herbata w proszku - Wolfberry

BIO

Wegański

BIO Zielona herbata w proszku - Wolfberry
Od24,90 zł
(249,00 zł/ kg)
BIO Mango Shot Chilli & Kurkuma - VanaVita

AŻ DO -20%

BIO

Wegański

BIO Mango Shot Chilli & Kurkuma - VanaVita
Od8,10 zł
(135,00 zł/ l)
BIO ZERO Lasagne - GymBeam

BIO

Wegański

BIO ZERO Lasagne - GymBeam
10,90 zł
(28,31 zł/ kg)
BIO Imbirowy Shot z Aronią - VanaVita

AŻ DO -21%

BIO

Wegański

BIO Imbirowy Shot z Aronią - VanaVita
Od7,90 zł
(131,67 zł/ l)
Sok z cytryny sycylijskiej BIO - GymBeam

BIO

Wegański

Sok z cytryny sycylijskiej BIO - GymBeam
Od10,90 zł
(43,60 zł/ l)
BIO Białkowe pieczywo chrupkie - GymBeam

BIO

Wegański

BIO Białkowe pieczywo chrupkie - GymBeam
6,82 zł
(68,20 zł/ kg)
BIO Ocet jabłkowy – GymBeam

BIO

Wegański

BIO Ocet jabłkowy – GymBeam
16,90 zł
(33,80 zł/ l)
BIO Nasiona konopi - Obrane - VanaVita

AŻ DO -21%

BIO Nasiona konopi - Obrane - VanaVita
18,90 zł
(75,60 zł/ kg)
BIO Tahini - GymBeam

BIO

Wegański

BIO Tahini - GymBeam
Od17,90 zł
(59,67 zł/ kg)
BIO Imbir Shot z Matchą - VanaVita

AŻ DO -20%

BIO

Wegański

BIO Imbir Shot z Matchą - VanaVita
Od8,10 zł
(135,00 zł/ l)
BIO Wegański baton proteinowy - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Wegański baton proteinowy - VanaVita
Od7,50 zł
(150,00 zł/ kg)
BIO Syrop Klonowy 250 ml - GymBeam

BIO

Wegański

BIO Syrop Klonowy 250 ml - GymBeam
28,90 zł
(115,60 zł/ l)
BIO Kurkuma w proszku - GymBeam

RABAT -15%

BIO

Wegański

BIO Kurkuma w proszku - GymBeam
21,90 zł
(87,60 zł/ kg)
BIO Sok z limonki - GymBeam
Made in Italy
BIO Sok z limonki - GymBeam
Od10,90 zł
(43,60 zł/ l)
BIO Ziarna Kakaowca - VanaVita

RABAT -10%

BIO Ziarna Kakaowca - VanaVita
40,55 zł
(162,20 zł/ kg)
Bio Kakao w proszku - VanaVita

BIO

Wegański

Bio Kakao w proszku - VanaVita
24,90 zł
(99,60 zł/ kg)
BIO ZERO Makaron tajski - GymBeam

BIO

Wegański

BIO ZERO Makaron tajski - GymBeam
9,90 zł
(25,71 zł/ kg)
Brązowe nasiona lnu BIO - VanaVita

BIO

Wegański

Brązowe nasiona lnu BIO - VanaVita
14,90 zł
(29,80 zł/ kg)
BIO Kakao ziarna - VanaVita

AŻ DO -10%

BIO Kakao ziarna - VanaVita
31,49 zł
(125,96 zł/ kg)
Produkty 1-24 z 231