Zaloguj się
Fitness recept: Fazuľový brownie plný čokoládovej chuti

Przepis fitness: czekoladowe brownie z fasoli

Szybki, zdrowy, fit i pełen czekoladowego smaku? Tak, to również najnowszy przepis na brownie z czerwonej fasoli! Gwarantujemy, że po skosztowaniu tego deseru, będziesz go regularnie przygotowywać. Co więcej, nawet nie poczujesz w nim fasoli! Zabierzmy się do jego przygotowania!

Składniki:

Te produkty mogą Cię zainteresować:

Przygotowanie:

Na początku, odlewamy zalewę z fasoli i opłukujemy ją pod bieżącą wodą. Następnie wkładamy ją do miksera razem z płatkami owsianymi, wodą, syropem z agawy, białkiem, kakao, jajkami, kroplami smakowymi i mieszamy wszystko do uzyskania gładkiego ciasta. W międzyczasie przygotowujemy formę do pieczenia (używaliśmy formy do tradycyjnego chleba) i spryskujemy ją olejem kokosowym. Następnie przekładamy do niej przygotowane gładkie ciasto i pieczemy przez 30 minut w temperaturze 175 ℃. Po upieczeniu odstawiamy brownie do ostygnięcia, przewracamy i smarujemy proteinelą, posypujemy wiórkami kokosowymi, plasterkami migdałów i dekorujemy owocami. Bon appetite!

Fitness recipe: Bean brownie full of chocolate flavour
WARTOŚCI ODŻYWCZEW 1 PORCJI (ŁĄCZNIE 10 PORCJI)
Kalorie152
Białko11 g
Węglowodany17 g
Tłuszcz3 g

Wierzymy, że tak samo jak my zakochasz się w tym niesamowitym przepisie na czekoladowe brownie. A jeśli przepis ci się spodobał, wesprzyj go poprzez udostępnienie innym.