Przepis fitness: czekoladowe brownie z fasoli

Fitness recept: Fazuľový brownie plný čokoládovej chuti

Szybki, zdrowy, fit i pełen czekoladowego smaku? Tak, to również najnowszy przepis na brownie z czerwonej fasoli! Gwarantujemy, że po skosztowaniu tego deseru, będziesz go regularnie przygotowywać. Co więcej, nawet nie poczujesz w nim fasoli! Zabierzmy się do jego przygotowania!

 

 

Składniki:

 

 

 

Przygotowanie:

 

Na początku, odlewamy zalewę z fasoli i opłukujemy ją pod bieżącą wodą. Następnie wkładamy ją do miksera razem z płatkami owsianymi, wodą, syropem z agawy, białkiem, kakao, jajkami, kroplami smakowymi i mieszamy wszystko do uzyskania gładkiego ciasta. W międzyczasie przygotowujemy formę do pieczenia (używaliśmy formy do tradycyjnego chleba) i spryskujemy ją olejem kokosowym. Następnie przekładamy do niej przygotowane gładkie ciasto i pieczemy przez 30 minut w temperaturze 175 ℃. Po upieczeniu odstawiamy brownie do ostygnięcia, przewracamy i smarujemy proteinelą, posypujemy wiórkami kokosowymi, plasterkami migdałów i dekorujemy owocami. Bon appetite!

 

 

Fitness recipe: Bean brownie full of chocolate flavour

 

Wartości odżywcze w 1 porcji (łącznie 10 porcji)

Kalorie

Białko

Węglowodany

Tłuszcz

152

11 g

17 g

3 g

 

 

Wierzymy, że tak samo jak my zakochasz się w tym niesamowitym przepisie na czekoladowe brownie. A jeśli przepis ci się spodobał, wesprzyj go poprzez udostępnienie innym.