| GymBeam.pl Skip to main content
SUPERFOODS dla wsparcia odporności - teraz do 20% taniej

Produkty bez laktozy

Produkty bez laktozy to kategoria obejmująca szeroką gamę produktów spożywczych bez zawartości laktozy, znanej również jako cukier mleczny. Niektóre osoby mają trudności z tolerowaniem tej substancji, która może powodować problemy trawienne, takie jak wzdęcia lub dyskomfort w jamie brzusznej. Dlatego ograniczają lub unikają laktozy, stosując dietę bezlaktozową. Produkty bez laktozy są również poszukiwane przez osoby, które ograniczają spożycie produktów mlecznych w celu utraty wagi lub z innych powodów. W tej kategorii znajdziesz składniki do przygotowania zbilansowanych codziennych posiłków. Nie brakuje tu również przekąsek, które idealnie sprawdzą się, gdy odczuwasz głód lub masz ochotę na coś słodkiego.

W kategorii produktów bez laktozy znajdziesz:

Wyżej wymienione produkty spożywcze są idealne do przygotowywania smacznych posiłków bez laktozy w domu. Jeśli szukasz nowych pomysłów na przepisy, koniecznie sprawdź sekcję przepisów bez laktozy na naszym blogu.

 
Marokańska Herbata Miętowa - GymBeam

RABAT -20%

Marokańska Herbata Miętowa - GymBeam
6,25 zł
(312,50 zł/ kg)
Herbata imbirowo-cytrynowa - GymBeam

RABAT -20%

Herbata imbirowo-cytrynowa - GymBeam
6,75 zł
(225,00 zł/ kg)
BIO Herbatka z melisy 18x1.2 g - Sonnentor

RABAT -17%

BIO

Wegański

BIO Herbatka z melisy 18x1.2 g - Sonnentor
13,25 zł
(613,43 zł/ kg)
Czarna Herbata - GymBeam

RABAT -12%

Czarna Herbata - GymBeam
6,90 zł
(172,50 zł/ kg)
Zielona Herbata Jaśminowa- GymBeam

RABAT -12%

Zielona Herbata Jaśminowa- GymBeam
6,90 zł
(230,00 zł/ kg)
Herbata żurawinowa - GymBeam

RABAT -20%

Herbata żurawinowa - GymBeam
6,25 zł
(156,25 zł/ kg)
Herbata z dzikiej róży - GymBeam

RABAT -20%

Herbata z dzikiej róży - GymBeam
6,25 zł
(156,25 zł/ kg)
Herbata z melisy - GymBeam

RABAT -20%

Herbata z melisy - GymBeam
6,75 zł
(337,50 zł/ kg)
Herbata rumiankowa - GymBeam

RABAT -20%

Herbata rumiankowa - GymBeam
6,75 zł
(337,50 zł/ kg)
Zielona herbata Gunpowder - GymBeam

RABAT -20%

Zielona herbata Gunpowder - GymBeam
6,75 zł
(225,00 zł/ kg)
BIO Herbata Womanly Support - Sonnentor

RABAT -12%

BIO

Wegański

BIO Herbata Womanly Support - Sonnentor
14,85 zł
(550,00 zł/ kg)
Herbata Pu-erh - GymBeam

RABAT -20%

Herbata Pu-erh - GymBeam
6,75 zł
(225,00 zł/ kg)
BIO Fruit Delight Tea 18x2.5 g - Sonnentor

RABAT -10%

BIO

Wegański

BIO Fruit Delight Tea 18x2.5 g - Sonnentor
15,20 zł
(337,78 zł/ kg)
BIO Cranberry Pleasure Fruit Tea 18x2.8g - Sonnentor

RABAT -16%

BIO

Wegański

BIO Cranberry Pleasure Fruit Tea 18x2.8g - Sonnentor
15,90 zł
(315,48 zł/ kg)
BIO Herbata ziołowa Cheery 18x1.5g - Sonnentor

RABAT -13%

BIO

Wegański

BIO Herbata ziołowa Cheery 18x1.5g - Sonnentor
14,70 zł
(544,44 zł/ kg)
BIO Herbata miętowa 18x1g - Sonnentor

RABAT -20%

BIO

Wegański

BIO Herbata miętowa 18x1g - Sonnentor
13,50 zł
(750,00 zł/ kg)
BIO Herbata ziołowa z koprem włoskim, anyżem i kminkiem 18x1,7g - Sonnentor

RABAT -15%

BIO

Wegański

BIO Herbata ziołowa z koprem włoskim, anyżem i kminkiem 18x1,7g - Sonnentor
14,35 zł
(468,95 zł/ kg)
BIO Evening Tea 18x1,5g - Sonnentor

RABAT -10%

BIO

Wegański

BIO Evening Tea 18x1,5g - Sonnentor
15,20 zł
(562,96 zł/ kg)
BIO Liście mniszka lekarskiego 18 x 1.2 g - Sonnentor

RABAT -20%

BIO

Wegański

BIO Liście mniszka lekarskiego 18 x 1.2 g - Sonnentor
13,50 zł
(625,00 zł/ kg)
Herbata Pu-erh - Purasanabrak na stanie
Herbata Pu-erh - Purasana
Od20,90 zł
(580,56 zł/ kg)
BIO Herbata imbirowo-cytrynowa 18x1,8g - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

BIO Herbata imbirowo-cytrynowa 18x1,8g - Sonnentor
Od14,35 zł
(442,90 zł/ kg)
Biała herbata BIO Pai Mu Tan 18x1g - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

Biała herbata BIO Pai Mu Tan 18x1g - Sonnentor
18,90 zł
(1050,00 zł/ kg)
Czarna herbata BIO Darjeeling 18x1.5 g - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

Czarna herbata BIO Darjeeling 18x1.5 g - Sonnentor
18,90 zł
(700,00 zł/ kg)
Herbata BIO Rooibos Natur 18x1.2 g - Sonnentorbrak na stanie

BIO

Wegański

Herbata BIO Rooibos Natur 18x1.2 g - Sonnentor
16,90 zł
(782,41 zł/ kg)
Produkty 1-24 z 31