Sonnentor - Sonnentor Produkty bez laktozy | GymBeam.pl Skip to main content
SUPERFOODS dla wsparcia odporności - teraz do 20% taniej

Sonnentor Produkty bez laktozy

Produkty bez laktozy od producenta Sonnentor to kategoria obejmująca szeroką gamę produktów spożywczych bez zawartości laktozy, znanej również jako cukier mleczny. Niektóre osoby mają trudności z tolerowaniem tej substancji, która może powodować problemy trawienne, takie jak wzdęcia lub dyskomfort w jamie brzusznej. Dlatego ograniczają lub unikają laktozy, stosując dietę bezlaktozową. Produkty bez laktozy są również poszukiwane przez osoby, które ograniczają spożycie produktów mlecznych w celu utraty wagi lub z innych powodów. W tej kategorii znajdziesz składniki do przygotowania zbilansowanych codziennych posiłków. Nie brakuje tu również przekąsek, które idealnie sprawdzą się, gdy odczuwasz głód lub masz ochotę na coś słodkiego.

W kategorii produktów bez laktozy znajdziesz:

Wyżej wymienione produkty spożywcze są idealne do przygotowywania smacznych posiłków bez laktozy w domu. Jeśli szukasz nowych pomysłów na przepisy, koniecznie sprawdź sekcję przepisów bez laktozy na naszym blogu.

 
BIO Mieszanka przypraw do ryżu Mr. Wong‘s 40 g - Sonnentor

BIO

Wegański

BIO Mieszanka przypraw do ryżu Mr. Wong‘s 40 g - Sonnentor
16,90 zł
(422,50 zł/ kg)
BIO Herbata Lawendowa Flower Loose - Sonnentor

RABAT -20%

BIO

Wegański

BIO Herbata Lawendowa Flower Loose - Sonnentor
Od19,15 zł
(273,57 zł/ kg)
BIO Płatki chili 45 g - Sonnentor

BIO

Wegański

BIO Płatki chili 45 g - Sonnentor
12,90 zł
Kardamon mielony BIO 50 g - Sonnentor

BIO

Wegański

Kardamon mielony BIO 50 g - Sonnentor
26,90 zł
Bio herbata z dzikiej róży - Sonnentor

RABAT -13%

BIO

Wegański

Bio herbata z dzikiej róży - Sonnentor
12,90 zł
(129,00 zł/ kg)
BIO Herbatka z melisy 18x1.2 g - Sonnentor

RABAT -17%

BIO

Wegański

BIO Herbatka z melisy 18x1.2 g - Sonnentor
13,25 zł
(613,43 zł/ kg)
BIO Przyprawa do pizzy i makaronu 25 g - Sonnentor

BIO

Wegański

BIO Przyprawa do pizzy i makaronu 25 g - Sonnentor
12,90 zł
(516,00 zł/ kg)
BIO Herbata Womanly Support - Sonnentor

RABAT -12%

BIO

Wegański

BIO Herbata Womanly Support - Sonnentor
14,85 zł
(550,00 zł/ kg)
BIO Słodkie curry 50 g - Sonnentor

BIO

Wegański

BIO Słodkie curry 50 g - Sonnentor
16,90 zł
(338,00 zł/ kg)
BIO Fruit Delight Tea 18x2.5 g - Sonnentor

RABAT -10%

BIO

Wegański

BIO Fruit Delight Tea 18x2.5 g - Sonnentor
15,20 zł
(337,78 zł/ kg)
BIO  Zielona Herbata Chińska - Sonnentor

RABAT -10%

BIO

Wegański

BIO Zielona Herbata Chińska - Sonnentor
17,90 zł
(179,00 zł/ kg)
BIO Rumianek - Sonnentor

RABAT -12%

BIO

Wegański

BIO Rumianek - Sonnentor
14,85 zł
(297,00 zł/ kg)
BIO Herbatka z melisy - Sonnentor

RABAT -20%

BIO

Wegański

BIO Herbatka z melisy - Sonnentor
13,50 zł
(270,00 zł/ kg)
BIO Cranberry Pleasure Fruit Tea 18x2.8g - Sonnentor

RABAT -16%

BIO

Wegański

BIO Cranberry Pleasure Fruit Tea 18x2.8g - Sonnentor
15,90 zł
(315,48 zł/ kg)
BIO Herbata ziołowa Cheery 18x1.5g - Sonnentor

RABAT -13%

BIO

Wegański

BIO Herbata ziołowa Cheery 18x1.5g - Sonnentor
14,70 zł
(544,44 zł/ kg)
BIO Herbata miętowa 18x1g - Sonnentor

RABAT -20%

BIO

Wegański

BIO Herbata miętowa 18x1g - Sonnentor
13,50 zł
(750,00 zł/ kg)
BIO Kawa zielona - Sonnentor

RABAT -10%

BIO

Wegański

BIO Kawa zielona - Sonnentor
19,80 zł
(366,67 zł/ kg)
BIO Gałka muszkatołowa mielona 30 g - Sonnentor

BIO

Wegański

BIO Gałka muszkatołowa mielona 30 g - Sonnentor
16,90 zł
BIO Herbata ziołowa z koprem włoskim, anyżem i kminkiem 18x1,7g - Sonnentor

RABAT -15%

BIO

Wegański

BIO Herbata ziołowa z koprem włoskim, anyżem i kminkiem 18x1,7g - Sonnentor
14,35 zł
(468,95 zł/ kg)
BIO Evening Tea 18x1,5g - Sonnentor

RABAT -10%

BIO

Wegański

BIO Evening Tea 18x1,5g - Sonnentor
15,20 zł
(562,96 zł/ kg)
BIO Imbir mielony 35 g - Sonnentor

BIO

Wegański

BIO Imbir mielony 35 g - Sonnentor
Od10,90 zł
(311,43 zł/ kg)
BIO Rozmaryn 25 g - Sonnentor

BIO

Wegański

BIO Rozmaryn 25 g - Sonnentor
10,90 zł
(436,00 zł/ kg)
BIO Kminek mielony 60 g - Sonnentor

BIO

Wegański

BIO Kminek mielony 60 g - Sonnentor
Od10,90 zł
(181,67 zł/ kg)
BIO Pieprz czarny mielony 50 g - Sonnentor

BIO

Wegański

BIO Pieprz czarny mielony 50 g - Sonnentor
16,90 zł
Produkty 1-24 z 60