aloguj się
Web - Rýchla pizza z quinoi

Przepis fitness: Pizza z Komosy Ryżowej

Nigdy byśmy nie powiedzieli, że pizza z komosy ryżowej może smakować tak wspaniale! Tak się cieszymy, gdy dowiadujemy się, że ulubione przepisy można przygotować również w zdrowszej wersji, a mimo tego nie tracą one swojego smaku, który wszyscy tak bardzo kochamy! Nie wahaj się i przekonaj się sam!

Składniki na ciasto:

  • 150 g surowej komosy ryżowej

  • 1 łyżeczka suszonych ziół (bazylia, oregano,…)

Składniki do dekoracji (według własnego gustu):

Przygotowanie:

W pierwszej kolejności, moczymykomosę ryżowąw zimnej wodzie przez noc. Następnego dnia opłukujemy ją pod bieżącą wodą, osuszamy i miksujemyw kuchennym rozdrabniaczu. Mieszamy zmiksowaną komosę ryżową z ziołami i rozkładamy na blasze wyłożonej papierem do pieczenia w kształcie koła cienką warstwą.

Instrukcja przygotowania pizzy z komosy ryżowej

Mamy gotowe ciasto na pizzę i będziemy je piec przez 7 minut w temperaturze 180°C. Następnie smarujemy je ketchupem, posypujemy przyprawą do pizzy, kładziemy na nie ulubione składniki i pieczemy kolejne 10-15 minut. Pizza jest gotowa, podajemy na ciepło!

Przepis fitness: Szybka Pizza z Komosy Ryżowej
Wartości odżywcze w 1 pizzy

Kalorie

Białko

Węglowodany

Tłuszcz

774

35 g

105 g

24 g

Wierzyliśmy, że spodoba ci się przepis na szybką pizzę z komosy ryżowej i wkrótce ją przygotujesz! Jeśli spodobał ci się przepis, będziemy szczęśliwi, jeśli się nim podzielisz.