Recenzje - Izolat białka sojowego - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Izolat sojowy to jedno z najpopularniejszych roślinnych białek w proszku. Jego spektrum aminokwasów najbardziej przypomina spektrum białka serwatkowego w proszku, co sprawia, że jest szczególnie popularne pośród wegan. W związku z tym nie tylko atleci i osoby na diecie roślinnej skorzystają z jego właściwości, które wspierają wzrost oraz zachowanie masy mięśniowej. Smakuje doskonale w formie koktajlu proteinowego, w deserach oraz innych daniach na słodko.

59,90 zł(59,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Izolat białka sojowego - GymBeam

4.2
Średnia z 1192 recenzje
(783 recenzje)
(180 recenzji)
(82 recenzje)
(50 recenzji)
(95 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Opinie na temat tego roślinnego białka sojowego są w przeważającej większości bardzo pozytywne. Większość klientów chwali wysoką zawartość białka, dobrą przyswajalność i tolerancję oraz niezawodną rozpuszczalność w wodzie i napojach roślinnych. Smak jest często opisywany jako przyjemny (zwłaszcza czekoladowy), z gładką konsystencją i bez grudek, jeśli przygotuje się je prawidłowo. Mniejsza część osób uznaje je za zbyt gęste, pieniste albo też wskazuje, że poziom słodyczy i smak mogą zależeć od indywidualnych preferencji.

  • Wysoka zawartość białka na porcję
    |
  • Dobrze się miesza
    |
  • Przyjemny czekoladowy smak
    |
  • Łatwa konsystencja, bez grudek
    |
  • Dobrze działa z wodą
    |
  • Dobra tolerancja dla laktozy

Wygenerowano przez AI z 1192 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Juraj

Zweryfikowany zakup
Nie rozumiem po co ciągle rozprawiacie się ze smakiem.. jeśli chcecie smaku, to jedzcie twarożek, mięso, soję, krótko mówiąc, co wam się podoba. Biorę białko, aby uzupełnić białka, których nie mam w
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Евтимий

Zweryfikowany zakup
Nie bierzcie tego, bo smak i wanilii i czekolady jest okropny! Jeśli z jakiegoś powodu to weźmiesz, radzę zmieszać go z bananem, truskawką, kiwi również stanie się dopuszczalne.
Według smaku

Polskie recenzje (29)
Zweryfikowane zakupy (981)
Pozytywnie (1028)
Negatywnie (143)
Recenzje w innych krajach (1163)
  • Razvan

    Niezweryfikowany zakup

    28.04.2025

    Smak: czekolada
    Smak czekolady jest niezwykle mdły.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • honza

    Zweryfikowany zakup

    14.04.2025

    Smak: czekolada, wanilia
    najbardziej obrzydliwe białko jakie kiedykolwiek jadłem, dosłownie smakuje jak gówno, konsystencja przypomina okropną biegunkę, po jednym drinku zwymiotowałem
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Billys

    Zweryfikowany zakup

    13.04.2025

    Smak: czekolada, wanilia
    Jeśli chodzi o smak czekolady, muszę powiedzieć, że nawet nie próbujcie jej próbować. Oto powody: 1) jak tylko otworzyłem opakowanie, cały pokój pachniał sztuczną czekoladą. 2) Próbowałam go z wodą, mlekiem roślinnym i jogurtem roślinnym, ale nie dało się go połknąć, natomiast jogurt roślinny nadawał się do jedzenia jak lody, jeśli włożyło się go do zamrażarki. 3) Na koniec, aby się nie zmarnowało, użyłam go jako składnika bazowego do ciasta czekoladowego. Chociaż smak wanilii był taki sam, z tą różnicą, że był łagodniejszy, to i tak pozytywna cecha w porównaniu ze smakiem czekoladowym!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Bala

    Zweryfikowany zakup

    8.04.2025

    Smak: czekolada, wanilia
    Mam nietolerancję laktozy, próbuję odżywek białkowych bez nabiału/laktozy, szukam najtańszego, jaki mogę spożywać, ta czekoladowa jest w porządku, rozpuszcza się w temperaturze pokojowej/chłodnej wodzie, trochę się pieni, jeśli nie wymiotujesz od smaku słodzika, to jest dobra, chociaż nie jest przyjemna, ile jej się zużywa, do tego potrzebne byłoby laboratorium, którego nie mam, ale z tą waniliową, z jednego opakowania wyszłaby piankowa impreza Balatonsound, smak jest taki, że widać, kto jest twardzielem, jeśli spróbujesz tego, to pewnie pokochasz też kawiarnię.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • maromega

    Zweryfikowany zakup

    4.04.2025

    Smak: czekolada, wanilia
    Cześć, jestem fanem waszej strony i często składam zamówienia zarówno z tego, jak i innego adresu e-mail. Chcę się podzielić swoją opinią na temat omawianego produktu. Gdy zamówiłem go po raz pierwszy rok temu, stwierdziłem, że stosunek jakości do ceny jest znakomity. Oceniłbym go na 5/5, ale ostatnim razem, kiedy go zamówiłem, otrzymałem zupełnie inny produkt... Jakość jest znacznie gorsza, a jedynym powodem, dla którego daję 2 gwiazdki, jest cena. Za jakość/smak dałbym 1.. proszę, jeśli cena musi wzrosnąć, ale przywróćcie ją do stanu sprzed zakupu :) dziękuję
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Gheorghe

    Niezweryfikowany zakup

    14.03.2025

    Smak: czekolada
    Mówiłam, że wypróbuję to białko sojowe, bo ma bardzo dobrą cenę, ale niestety ma tak okropny smak, że nie mogę go pić. Robiłam naleśniki białkowe, piłam je same z mlekiem lub wodą, ale wszystko staje się obrzydliwe, gdy zaczyna się jeść to białko...
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Nak

    Zweryfikowany zakup

    17.02.2025

    Smak: czekolada
    Początkowo, jeśli ubijesz go z odrobiną wody, stanie się jednolitą masą, jak ciasto. Po dodaniu wody stanie się wodnisty. Będzie miał dziwną konsystencję kremu owocowego, którą osobiście uważam za kiepską. Ponadto smak czekoladowy jest klasycznym syntetycznym smakiem, który nie jest przyjemny. Odnoszą się one do smaku produktu. Ze względu na niską biodostępność, dobrze jest wziąć co najmniej 3 miarki, więc wnioskuję, że pod względem smaku i konsystencji nie polecam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Niko

    Niezweryfikowany zakup

    10.02.2025

    Same białka mają wyrazisty, lekko gorzki smak, ale ich spożywanie na dłuższy czas powoduje problemy trawienne! Nie polecam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Tudor

    Zweryfikowany zakup

    11.01.2025

    Smak: czekolada
    jeśli pijesz go z ciepłą lub zimną wodą, smak jest okropny, jakbyś pił piasek, jedyne wyjście to ciepłe mleko
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Pava

    Zweryfikowany zakup

    7.01.2025

    Smak: wanilia
    Okropny smak… Miałbym dość picia tego codziennie, więc zacząłem mieszać koktajle z bananami, żeby wypić swoją dzienną dawkę… żmudny proces, gdy wypiłem całą torebkę???????????? i jako białko ze względu na swoją funkcję było naprawdę dobre...
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również