Recenzje - Izolat białka sojowego - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Izolat sojowy to jedno z najpopularniejszych roślinnych białek w proszku. Jego spektrum aminokwasów najbardziej przypomina spektrum białka serwatkowego w proszku, co sprawia, że jest szczególnie popularne pośród wegan. W związku z tym nie tylko atleci i osoby na diecie roślinnej skorzystają z jego właściwości, które wspierają wzrost oraz zachowanie masy mięśniowej. Smakuje doskonale w formie koktajlu proteinowego, w deserach oraz innych daniach na słodko.

59,90 zł(59,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Izolat białka sojowego - GymBeam

4.2
Średnia z 1183 recenzje
(778 recenzji)
(179 recenzji)
(81 recenzji)
(49 recenzji)
(94 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie na temat tego roślinnego białka sojowego są w przeważającej większości bardzo pozytywne. Większość klientów chwali wysoką zawartość białka, dobrą przyswajalność i tolerancję oraz niezawodną rozpuszczalność w wodzie i napojach roślinnych. Smak jest często opisywany jako przyjemny (zwłaszcza czekoladowy), z gładką konsystencją i bez grudek, jeśli przygotuje się je prawidłowo. Mniejsza część osób uznaje je za zbyt gęste, pieniste albo też wskazuje, że poziom słodyczy i smak mogą zależeć od indywidualnych preferencji.

  • Wysoka zawartość białka na porcję
    |
  • Dobrze się miesza
    |
  • Przyjemny czekoladowy smak
    |
  • Łatwa konsystencja, bez grudek
    |
  • Dobrze działa z wodą
    |
  • Dobra tolerancja dla laktozy

Wygenerowano przez AI z 1183 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Juraj

Zweryfikowany zakup
Nie rozumiem po co ciągle rozprawiacie się ze smakiem.. jeśli chcecie smaku, to jedzcie twarożek, mięso, soję, krótko mówiąc, co wam się podoba. Biorę białko, aby uzupełnić białka, których nie mam w
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Евтимий

Zweryfikowany zakup
Nie bierzcie tego, bo smak i wanilii i czekolady jest okropny! Jeśli z jakiegoś powodu to weźmiesz, radzę zmieszać go z bananem, truskawką, kiwi również stanie się dopuszczalne.
Według smaku

Polskie recenzje (29)
Zweryfikowane zakupy (981)
Pozytywnie (1028)
Negatywnie (143)
Recenzje w innych krajach (1154)
  • Cristi

    Zweryfikowany zakup

    7.01.2025

    Smak: czekolada
    Najlepsze białko jakie kiedykolwiek stosowano
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Анастасия

    Zweryfikowany zakup

    6.01.2025

    Smak: czekolada
    Bardzo dobra cena i jakość! Smak czekolady jest dobry (ci, którzy piszą, że smak jest zły, zapominają, że to białko, a nie słodkie kakao). Próbowałem z mlekiem i wodą 50/50 - dobry smak. Wypróbowałam go do wypieków – nie ma gorzkiego smaku, więc może stać się moim ulubieńcem po białkach roślinnych. Jest trochę wzdęć, ale dzieje się tak w przypadku wszystkich białek, które próbowałem.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kubek71

    Niezweryfikowany zakup

    27.12.2024

    Smak: czekolada, wanilia
    Kupiłem dla córki. Jest mega zadowolona!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Hro

    Zweryfikowany zakup

    23.12.2024

    Smak: czekolada
    Niesamowite białko o doskonałym smaku, które nie powoduje problemów w żołądku.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kókusz

    Zweryfikowany zakup

    19.12.2024

    Smak: czekolada
    Miałem wiele rodzajów białka, ale żaden z nich nie był tak zły! Konsystencja jest bardzo pudrowa i będzie bardzo gęsta. Po zmieszaniu z płatkami owsianymi śniadaniowymi utworzył solidny materiał, taki jak „beton”! Smak jest również bardzo zły, można wyczuć soję. Nie mam pojęcia do czego go użyję, bo jest dla mnie niejadalny!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Marilisa

    Zweryfikowany zakup

    18.12.2024

    Smak: czekolada
    Do marki Gym fasoli trafiłem w okolicach Czarnego Piątku za namową znajomego podczas zaimprowizowanej rozmowy telefonicznej, więc z ciekawości powiedziałem sobie „zobaczymy, czy jest coś ciekawego…” Podsumowując, kupiłem kilka produktów w naprawdę dobre ceny, konkurencyjne i dość dobrej jakości. Na razie miałam okazję spróbować tylko 2 nowych białek, a te z fasoli Gym są naprawdę przyjemne, lekkostrawne i wszechstronne. Wykorzystuję je do przygotowywania naleśników, łączenia ich z ciastem biszkoptowym czy robienia koktajli mlecznych czy lodów z bananami. .. Powinienem był kupić od innych producentów, ale mi się udało, bo znalazłem nową markę, do której mogę się odnieść. Ciekawi mnie też reszta.. ????????????????????
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Jelena

    Zweryfikowany zakup

    6.12.2024

    Smak: wanilia
    Wanilia: sztuczny aromat waniliowy + bardzo ziarnista konsystencja
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mihaela D

    Zweryfikowany zakup

    16.11.2024

    Smak: wanilia
    Ponieważ zaczęłam pościć i po długim czasie zaopatrzyłam się w białko wegańskie. Kiedy zaczynałam dietę z deficytem kalorii, zaczynałam od białka wegańskiego i stopniowo wprowadzałam białko serwatkowe. To białko sojowe o smaku waniliowym nie jest aż tak słodkie, idealne dla moich kubków smakowych, jak zwykle nie jest tak gładkie jak serwatka po przerobieniu na shake. Mieszałam go także z płatkami owsianymi i budyniami wegańskimi i smakuje naprawdę dobrze.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Client

    Niezweryfikowany zakup

    7.11.2024

    Smak: czekolada
    Ma piaskową konsystencję i nie miesza się z jogurtem ani płatkami owsianymi. Jedynym sposobem, w jaki można go stosować, są koktajle. Aromat i zapach są jednak bardzo dobre
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • ал

    Zweryfikowany zakup

    1.11.2024

    Smak: czekolada, wanilia
    dobre białko, cena jest znakomita, ale z biegiem czasu rozwinęła się na nie alergia ((przechodzę na nabiał i produkty pochodzenia zwierzęcego
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również