Recenzje - Izolat białka sojowego - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Izolat sojowy to jedno z najpopularniejszych roślinnych białek w proszku. Jego spektrum aminokwasów najbardziej przypomina spektrum białka serwatkowego w proszku, co sprawia, że jest szczególnie popularne pośród wegan. W związku z tym nie tylko atleci i osoby na diecie roślinnej skorzystają z jego właściwości, które wspierają wzrost oraz zachowanie masy mięśniowej. Smakuje doskonale w formie koktajlu proteinowego, w deserach oraz innych daniach na słodko.

59,90 zł(59,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już czwartek 25.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Izolat białka sojowego - GymBeam

4.2
Średnia z 1179 recenzji
(775 recenzji)
(179 recenzji)
(81 recenzji)
(49 recenzji)
(93 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie na temat tego roślinnego białka sojowego są w przeważającej większości bardzo pozytywne. Większość klientów chwali wysoką zawartość białka, dobrą przyswajalność i tolerancję oraz niezawodną rozpuszczalność w wodzie i napojach roślinnych. Smak jest często opisywany jako przyjemny (zwłaszcza czekoladowy), z gładką konsystencją i bez grudek, jeśli przygotuje się je prawidłowo. Mniejsza część osób uznaje je za zbyt gęste, pieniste albo też wskazuje, że poziom słodyczy i smak mogą zależeć od indywidualnych preferencji.

  • Wysoka zawartość białka na porcję
    |
  • Dobrze się miesza
    |
  • Przyjemny czekoladowy smak
    |
  • Łatwa konsystencja, bez grudek
    |
  • Dobrze działa z wodą
    |
  • Dobra tolerancja dla laktozy

Wygenerowano przez AI z 1179 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Juraj

Zweryfikowany zakup
Nie rozumiem po co ciągle rozprawiacie się ze smakiem.. jeśli chcecie smaku, to jedzcie twarożek, mięso, soję, krótko mówiąc, co wam się podoba. Biorę białko, aby uzupełnić białka, których nie mam w
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Евтимий

Zweryfikowany zakup
Nie bierzcie tego, bo smak i wanilii i czekolady jest okropny! Jeśli z jakiegoś powodu to weźmiesz, radzę zmieszać go z bananem, truskawką, kiwi również stanie się dopuszczalne.
Według smaku

Polskie recenzje (29)
Zweryfikowane zakupy (981)
Pozytywnie (1028)
Negatywnie (143)
Recenzje w innych krajach (1150)
  • Zuzana

    Zweryfikowany zakup

    20.07.2022

    czekolada i wanilia bardzo smaczne, często mieszam je z wodą lub mlekami roślinnymi - przyjemny aromat, smak i konsystencja. Nie mam na co narzekać. Polecam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Fănel

    Niezweryfikowany zakup

    2.07.2022

    Smak: wanilia
    Ja lubię ten o smaku waniliowym, używam go tylko do kaszek, wychodzi świetny budyń, bo przypomina żelatynę. Nie używam go w shakerze, nie przypadł mi do gustu, polecam do owsianki z płatkami owsianymi, jest super.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ovidiu

    Zweryfikowany zakup

    25.06.2022

    Smak: czekolada, wanilia
    Próbowałem zarówno smaku waniliowego, jak i czekoladowego. Obydwa są przyjemne w smaku, ale osobiście wolę wersję czekoladową. Rozpuszczalność jest dobra, nie trzeba mocno wstrząsać shakerem, zamiast tego trzeba dodać więcej wody (100ml więcej) w porównaniu do izolatu białka, bo shake wychodzi gęstszy. Po przejściu z serwatki nie odczułem żadnej różnicy w zakresie masy mięśniowej ani regeneracji, co świadczy o wysokiej jakości produktu. Pamiętajcie, że wszystkie odżywki białkowe to tylko suplementy! Ważne jest, aby najpierw mieć zbilansowaną dietę, a następnie uzupełniać ją w razie potrzeby. Nie uzupełnisz niedoborowej diety koktajlem proteinowym.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Dany

    Zweryfikowany zakup

    24.06.2022

    Smak: wanilia
    Po białkach serwatkowych zapragnęłam spróbować białka roślinnego (również na kurację, gdzie nie mogłam spożywać nabiału). Sojowy po raz pierwszy i dla mnie duży plus! Nie piję białek. Wykorzystuję je do przygotowywania słodkich dań i deserów. Znakomicie sprawdza się w owsiankach śniadaniowych (a konkretnie u mnie waniliowych) - owsianka pozostaje pięknie kremowa. A za tę cenę nie ma się do czego przyczepić.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • marda

    Zweryfikowany zakup

    21.06.2022

    Smak: wanilia
    Lubi wegański członek rodziny, dobrze smakuje, łatwo się rozpuszcza.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Juraj

    Zweryfikowany zakup

    16.06.2022

    Smak: czekolada
    Nie rozumiem po co ciągle rozprawiacie się ze smakiem.. jeśli chcecie smaku, to jedzcie twarożek, mięso, soję, krótko mówiąc, co wam się podoba. Biorę białko, aby uzupełnić białka, których nie mam w mojej diecie..Przychodzę, żeby przeczytać recenzje i całe to gówno o tym, jak to smakuje..Nie obchodzi mnie, jak to smakuje! Interesuje mnie jego wartość odżywcza i to, czy będzie mnie to męczyć!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • .

    Zweryfikowany zakup

    1.06.2022

    Smak: wanilia
    genialny produkt
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Igor

    Zweryfikowany zakup

    31.05.2022

    Smak: czekolada
    Bardzo dobry. !!!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Dexter

    Niezweryfikowany zakup

    17.05.2022

    Smak: wanilia
    Cześć! Zwykle nie wystawiam recenzji na prawie żadnej stronie, ale nie mogłem się oprzeć temu produktowi. To pierwsze białko roślinne jakie zamawiam. Mam wersję waniliową. Szczerze mówiąc, zamawiając ten produkt byłem dość sceptyczny i ciężko mi było zdecydować się, czy zamówić białko sojowe, czy nie. Do tej pory spożywałem wyłącznie białko na bazie serwatki. Postanowiłem to zmienić i spróbować czegoś innego. 16.05 otrzymałem swoje zamówienie (które złożyłem jakieś 2..3 dni temu, więc ludzie z Gymbeam przeszli bardzo szybko..czapki z głów). i bardzo chciałem spróbować. Na początek, żeby poczuć jego smak i zobaczyć jak to jest, zdecydowałam się dodać kubek i połączyć go tylko z wodą... 250-300 ml wody. (bez mleka krowiego, migdałów, kokosa itp.) tylko woda... i efekt... jak mówią Francuzi: "c'est magnifique". Bardzo, bardzo dobry smak i doskonała mieszalność. Nie ma absolutnie żadnych grudek ani niezmieszanego proszku (w porównaniu do serwatki w proszku o smaku waniliowym zamawianej ze strony bardzo znanej konkurencji, nazwy nie muszę wymieniać, bo jest ona oczywista) i pod warunkiem, że tylko ja potrząsać przez około 15 sekund (potrząsanie ręką). Już myślę, jaki będzie wspaniały smak, gdy dodam go do mleka kokosowego, migdałowego, a nawet zwierzęcego. Nie jestem weganką, ale naprawdę namawiam Cię, abyś był różnorodny i próbował. Mimo kilku niezbyt dobrych recenzji, które przeczytałam, nie przeszkodziło mi to w zamówieniu... Miałam przeczucie, że białko będzie ok i wygląda na to, że Wcale się nie myliłam. Polecam posłuchać siebie i spróbować dobrych ludzi. Jeśli chodzi o cenę, bez komentarza. Jakość: uwaga 10 Cena: uwaga 10 Smak: uwaga 10 Gymbeam: uwaga 10 Dziękujemy, że istniejecie i zaoferowaliście nam szeroką gamę produktów, spośród których możemy wybierać, czy są to /suplementy/ubrania/przekąski/ czy inna żywność itp., z których możemy wybierać według naszego budżetu, w bardzo dobrej cenie i jakości! Tak trzymać Gymbeam!! :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Stefan

    Zweryfikowany zakup

    3.05.2022

    Smak: wanilia
    Nie jest to najlepszy smak, ale w połączeniu ze słodzikiem (np. flavdropami) i mlekiem jest okropny, a do naleśników białkowych jest okropny, zwłaszcza, że ma podwyższony poziom białka w 100g ps. wynik to 4,5, a nie 5!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również