Recenzje - Przedtreningówka Thor - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Thor to kompleksowa przedtreningówka dla każdego, kto chce uzyskać jak najwięcej ze swoich treningów i przekroczyć swoje granice. Zawiera szereg funkcjonalnych składników, w tym kofeinę, która pomaga zwiększyć czujność, wytrzymałość i poprawić koncentrację. W składzie znajduje się równie spalacz tłuszczu synefryna, który przyczynia się do kontroli wagi i utrzymania zdrowej tkanki tłuszczowej. Występuje w postaci wysoce rozpuszczalnego proszku.

46,90 zł(223,33 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już czwartek 25.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Przedtreningówka Thor - GymBeam

4.5
Średnia z 1320 recenzji
(943 recenzje)
(185 recenzji)
(86 recenzji)
(43 recenzje)
(61 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Opinie ogólnie są bardzo pozytywne, a większość użytkowników mówi, że Thor to mocny suplement przedtreningowy, który szybko zwiększa energię, siłę i „pompowanie”, często już w ciągu ~10 do 30 minut. Wiele osób donosi też o dobrej wytrzymałości podczas długich sesji oraz o poprawie koncentracji, natomiast smaki takie jak arbuz i truskawkowa kiwi są często chwalone za smak i łatwość mieszania. Niektórzy wspominają o swędzeniu lub mrowieniu oraz o preferencji dostosowywania dawki.

  • Bardzo mocny zastrzyk energii
    |
  • Dobre „pompowanie” i przepływ krwi
    |
  • Szybkie działanie przed treningiem
    |
  • Poprawa siły i koncentracji
    |
  • Dobra wytrzymałość
    |
  • Przyjemne opcje smakowe

Wygenerowano przez AI z 1320 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Filip

Zweryfikowany zakup
Zamówiłem więc Thorę na wyprzedaży noworocznej za około 8,95 euro, pomyślałem, że spróbuję sprawdzić, czy to coś da, chociaż od wielu osób słyszałem, że to niewiele... ale byłem mile zaskoczony, nie
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

bucket

Zweryfikowany zakup
Jestem osobą, której przedtreningówki nie dodają ,,magicznego,, kopa, jedynie powstrzymują zmęczenie. Tak jest też podczas stosowania tego suplementu, powstrzymuje zmęczenie, ale nie daje turbo kopa,
Według smaku

Polskie recenzje (62)
Zweryfikowane zakupy (1062)
Pozytywnie (1211)
Negatywnie (106)
Recenzje w innych krajach (1258)
  • Florin

    Niezweryfikowany zakup

    24.10.2017

    Przyjemny zapach, rozpuszczalność również. Pierwszy raz wziąłem 2 miarki i efekt pompowania na treningu dał się odczuć, szczególnie podczas treningu, ale spodziewałem się więcej. Następnym razem wypróbuję 3 środki. Polecam spróbować.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Róbert

    Niezweryfikowany zakup

    11.10.2017

    Jedna z lepszych przedtreningówek. Choć po pewnym czasie trzeba dość mocno zwiększyć dawkę, w innym przypadku gorąco polecam
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Matyáš

    Niezweryfikowany zakup

    1.10.2017

    Cóż, moje pierwsze doświadczenie z tym kickerem wyglądało chyba tak: kicker przyszedł w dniu, w którym miałam piersi, więc pomyślałam: „No cóż, czemu nie, przynajmniej będzie warto”. Nie patrzyłam na recenzje , więc dawka to właściwie świnia, 4 miarki, no cóż, mogę powiedzieć, że po 30 minutach rozpętało się piekło. Pomijając fakt, że czułem się jak w mrowisku, początek był jeszcze słabszym wywarem w porównaniu do tego, co nastąpiło po około 45 minutach. To była właśnie moja wyciskarka na ławce serii 5 i zastanawiałem się, czy wszystko w porządku, gdy usłyszałem kolory i zobaczyłem dźwięki. No cóż, ostatecznie przeżyłem to zdrowo i mogę tylko polecić. To znaczy, jeśli będziesz przestrzegać odpowiedniego dawkowania :-)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Adrian

    Niezweryfikowany zakup

    22.09.2017

    Za tę cenę byłem naprawdę mile zaskoczony… Thor pedałował lepiej niż niektóre drogie komercyjne buty przedtreningowe
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Martin

    Niezweryfikowany zakup

    29.08.2017

    U mnie pompka działa dopiero jak wezmę 3 miarki, nie czuję tego specjalnie, ale też nie męczę się tak szybko. Ale około 2 godziny po treningu czuję się niedobrze, aż wymiotuję lub tracę przytomność. Każdy powinien tego spróbować. Na każdego wpłynie to inaczej.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Dusan

    Niezweryfikowany zakup

    16.08.2017

    Witam, wypróbowałem już kilka kickerów (nitrox, bestia wirus, napalm, nutramino, jack3d) i mogę powiedzieć, że to naprawdę świetna zabawa!!! W smaku nie jest to jakiś rarytas, ale szczerze, kto to pije dla smaku?! Mam za sobą półtorej godziny treningu i wciąż czuję lekkie mrowienie. To naprawdę działa w 100% i pomimo wczesnej instalacji i 700 km w samochodzie udało mi się wykonać maksymalny trening bez uczucia zmęczenia!!!!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Laci

    Niezweryfikowany zakup

    31.07.2017

    Jedna dawka nie zrobiła na mnie większego wrażenia, ale podwójna dawka była już dość mocna!:D Dało mi niezły zastrzyk energii, udało mi się wycisnąć z treningu jak najwięcej, choć potem już nie mogłem nie śpię długo.. Podsumowując, myślę, że to niezła przedtreningówka, jeśli spróbujesz, na pewno się nie zawiedziesz!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • JanaM

    Niezweryfikowany zakup

    30.07.2017

    To moja pierwsza zakupiona przedtreningówka i ogólnie jestem zadowolony. Smak jest przyjemny, niezbyt mocny, co jest miłe, pompa, którą próbowałem wcześniej, była naprawdę nieprzyjemna. Efekt jest niezły, biorę około 1,5 miarki i zajmuje mi to dużo nawet gdy nie chcę, na treningu bardziej się skupiam i nie czuję zmęczenia, ale też nie czuję się za bardzo „zastrzelony” jak ja zrobiłem z jednym palnikiem. Martwiło mnie mrowienie i kłucie skóry, które również doświadczyłam przy kolejnej przedtreningówce i było to bardzo nieprzyjemne, jednak po Thorze zdarzało się to sporadycznie i bardzo delikatnie, więc było to do zniesienia. Jeśli chodzi o zbijanie to mam jeszcze piękny puder sypki (puszka otwarta ok 10 dni), są w zestawie dwie saszetki olejku, który wchłania wilgoć, więc albo nie były tam wcześniej wkładane, albo ktoś je wyjmował i dlatego stwardniał ...Ja je tam zostawiłem, więc jestem ciekaw jak się zachowa z biegiem czasu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i mam zamiar zamówić też drugi smak, bo teraz jest świetna promocja z prezentami :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • kEny0n

    Niezweryfikowany zakup

    24.07.2017

    Koszulkę przedtreningową kupiłem po około 2 latach. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się wiele, bo takie rzeczy nie robią na mnie większego wrażenia (sam chyba mam mnóstwo energii). Za pierwszym razem wziąłem 1,5 czubatej miarki - to mnie zwaliło z nóg. Uszy mnie paliły, plecy i klatka piersiowa swędziały przez około 2 godziny, wzrost energii był wyraźny. Jestem bardzo zadowolony, byłem bardzo zaskoczony - ma jednak jedną wadę, a mianowicie rozpuszczalność. Faktem jest, że jest to niemal katastrofalne. I muszę z całych sił zeskrobywać proszek z puszki, jest już prawie całkowicie suchy. 4/5
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Lukas

    Niezweryfikowany zakup

    19.07.2017

    Działa idealnie, wystarczy jedna miarka, można odczytać, sto na kickera
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również