Test DNA Pakiet Premium - GenePlanet

0%
0% (0)
Producent: GenePlanet

DNA Test Premium Pack to nowy i unikalny zestaw 7 bardzo prostych w użyciu domowych testów DNA na bazie próbki śliny, które w oparciu o 75 analiz genów, zapewniają najbardziej wszechstronny i unikalny wgląd w Twój ogólny styl życia. Za pomocą tych zestawów testów możesz łatwo odkryć, jak działa Twój organizm, która aktywność sportowa jest dla Ciebie odpowiednia oraz poznać ukryte predyspozycje genetyczne w wielu obszarach Twojego ogólnego zdrowia i stylu życia. DNA Test Premium Pack 77 różnych analiz DNA

Długoterminowo niedostępny

DNA Test Premium Pack - 7 unikalnych zestawów domowych testów DNA na bazie próbki śliny, które poprawią Twój styl życia i wydajność sportową

DNA Test Premium Pack to nowy i unikalny zestaw 7 łatwych w użyciu domowych testów DNA na bazie próbki śliny, które w oparciu o analizę 75 genów, pomogą Ci lepiej zrozumieć swoje geny i pracować z nimi poprzez spersonalizowane zalecenia. Możesz wykorzystać to do poprawy swojego zdrowia, wydajności sportowej lub skoncentrować się na zalecanym spożyciu składników odżywczych specyficznych dla Twojego DNA. Każda osoba ma inny kod genetyczny, a to, co jest dobre dla jednego, może nie być dobre dla wszystkich. To daje Ci niepowtarzalną okazję, aby dowiedzieć się więcej o swoich genach i pozytywnie wpłynąć na swoje życie poprzez bardziej świadome decyzje. Zaletą tego pakietu jest to, że nie musisz pobierać próbki 7 razy. Wystarczy jedna próbka DNA, aby ocenić i zinterpretować wyniki tych 7 testów.

         

DNA Test Premium Pack zawiera:

 • Test DNA Dieta i Masa Ciała pokazuje, jak dostosować swoją dietę, aby utrzymać optymalne zdrowie i wagę ciała. Odkryj, jak Twój organizm reaguje na spożycie węglowodanów i tłuszczów. Na tej podstawie możesz wprowadzić zalecane modyfikacje diety, pożegnać się z niewyjaśnionym przyrostem masy ciała i ograniczyć ochotę na słodycze lub nienasycony apetyt. Ponadto, kobiety dowiedzą się, czy w ich kodzie genetycznym występuje "gen spalania tłuszczu", który może przynieść korzyści podczas odchudzania. Z pomocą tej analizy możesz schudnąć, utrzymać stałą wagę i przerwać ciągłe koło testowania różnych diet, a następnie odzyskiwania utraconych kilogramów.
 • DNA Test Zdrowie Serca analizuje i ocenia predyspozycje genetyczne związane ze zdrowiem serca i pomaga dostosować dietę i ogólny styl życia do zdrowszego i silniejszego serca. Test obejmuje analizę genów, która ujawnia metabolizm kwasów tłuszczowych omega 3, trójglicerydów, wrażliwość na insulinę lub CRP (białko C-reaktywne), którego poziom naturalnie wzrasta w odpowiedzi na podwyższony poziom stanu zapalnego w organizmie. 
 • DNA Test Metabolizm i Styl Życia ujawnia wydajność metabolizmu, nietolerancję laktozy lub wrażliwość na gluten, a także ryzyko rozwoju uzależnienia od alkoholu lub nikotyny ze względu na predyspozycje genetyczne. Wykorzystaj to, aby poprawić swój styl życia i wybrać bardziej odpowiednią żywność zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami.
 • DNA Test Zdrowie i Starzenie Się Skóry pokazuje, w jaki sposób geny wpływają na stan Twojej skóry i tempo jej starzenia się. Test ten może dostarczyć wskazówek, w jaki sposób dostosować dietę, styl życia i pielęgnację skóry, tak aby maksymalnie opóźnić oznaki starzenia się, a skóra zachowała elastyczność, jędrność i młody wygląd.
 • DNA Test Wydolność Sportowa ujawnia, który sport jest dla Ciebie najodpowiedniejszy i może pomóc Ci poprawić wyniki sportowe. Każdy człowiek ma inną budowę genetyczną i strukturę mięśni oraz inny skład włókien mięśniowych. Ma to wpływ na późniejszy wybór aktywności sportowej, w której potencjalnie możesz osiągnąć świetne wyniki i jest zgodna z Twoim potencjałem genetycznym. Na podstawie testu dowiesz się, jaki jest Twój skład włókien mięśniowych i czy bardziej odpowiednie są dla Ciebie sporty siłowe czy wytrzymałościowe. Dołączone testy oceniają predyspozycje genetyczne, które wpływają na wielkość i siłę mięśni, wartość VO2 max czy tempo regeneracji po wysiłku sportowym. Dzięki testowi otrzymasz kompleksowe, spersonalizowane zalecenia, które pomogą Ci łatwiej osiągnąć Twoje cele. 
 • DNA Test Witaminy i Minerały wykorzystuje analizę genów, aby powiedzieć Ci, jak dostosować swoją dietę, aby dostarczyć organizmowi optymalną ilość wszystkich kluczowych witamin i minerałów, które są kluczowe dla niezliczonych reakcji biochemicznych zachodzących w ludzkim ciele.  
 • Test DNA Umysł i Dobre Samopoczucie ujawnia, jak bardzo jesteś wrażliwy na stres i jak dobrze potrafisz sobie z nim radzić. Dowiesz się również, czy jesteś bardziej rannym ptaszkiem czy nocnym markiem, co pomoże Ci zoptymalizować harmonogram snu i zwiększyć poziom energii w ciągu dnia. 

    

Opakowanie produktu i instrukcje użytkowania są w języku angielskim. Aplikacja mobilna i wyniki mogą być wyświetlane w języku angielskim, słoweńskim lub polskim.

                      

DNA Test Premium Pack - GenePlanet

        

DNA Test Premium Pack & jego zalety

 • zawiera 7 rewolucyjnych zestawów domowych testów DNA na bazie próbki śliny
 • tylko jedna próbka DNA wystarcza do oceny i interpretacji wyników
 • przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu 
 • nie wymaga stosowania żadnych inwazyjnych metod
 • analizuje 75 starannie dobranych grup genów, które są związane ze stylem życia i osiągnięciami sportowymi
 • ujawnia genetyczne predyspozycje do uzależnienia od alkoholu i nikotyny
 • pomaga zidentyfikować potencjalne problemy z glutenem lub laktozą
 • ujawnia skład włókien mięśniowych i reakcję organizmu na spożycie węglowodanów i tłuszczów
 • pomaga wybrać odpowiednią dyscyplinę sportu na podstawie analizy DNA
 • może poprawić wydolność sportową
 • ujawnia podatność na urazy tkanek miękkich
 • może pomóc w poprawie jakości snu
 • analizuje predyspozycje do osiągnięcia wartości VO2 max
 • ujawnia reakcję organizmu na stresujące wydarzenia
 • pokazuje, jak Twoje geny wpływają na zdrowie skóry
 • może poprawić Twój styl życia
 • informuje o możliwościach organizmu w zakresie radzenia sobie z kofeiną i alkoholem
 • może pomóc odkryć przyczyny wzdęć i innych problemów związanych z trawieniem
 • dostarcza spersonalizowanych zaleceń w celu poprawy wyników sportowych i optymalizacji diety
 • ujawnia idealny skład diety w oparciu o analizę genów
 • dostarcza cennych wskazówek na temat żywności i suplementów diety, które należy stosować w celu uzyskania optymalnego spożycia mikroelementów  
 • pomaga dostosować dietę w celu uzyskania wystarczającej ilości mikroskładników odżywczych 

   

Jak to działa? 

 1. Po zakupie i otrzymaniu zestawu testowego, wejdź na stronę GenePlanet, załóż konto i zarejestruj swój test używając kodów kreskowych i bezpieczeństwa. 
 2. Pobierz próbkę śliny zgodnie z dostarczonymi instrukcjami, zapakuj ją starannie i przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od dzieci. Nie przechowuj próbki w lodówce! 
 3. Próbka zostanie bezpłatnie odebrana przez naszą firmę kurierską, jak tylko skontaktujesz z naszą linią obsługi klienta ([email protected] lub +421 233 057 087), która potwierdzi datę odbioru. Prosimy o jak najszybszy kontakt z linią obsługi klienta po użyciu testu, najlepiej tego samego lub następnego dnia. Testy najlepiej odebrać nie później niż 7 dni po ich użyciu. To gwarantuje, że otrzymasz swoje wyniki tak szybko, jak to możliwe.    
 4. W ciągu około 7 tygodni zostaniesz poinformowany e-mailem o tym, że Twoje wyniki są dostępne w aplikacji GenePlanet. Są one łatwo dostępne poprzez odwiedzenie strony internetowej GenePlanet i zalogowanie się na swoje wcześniej utworzone konto. GenePlanet analizuje wyniki z uwzględnieniem surowych procedur i przepisów bezpieczeństwa.  
        
    

       

DNA Test Premium Pack obejmuje łącznie 75 analiz DNA:

 1. Dieta i Masa Ciała (12 analiz)
 2. Zdrowie Serca (7 analiz)
 3. Metabolizm i Styl Życia (6 analiz)
 4. Zdrowie i Starzenie Się Skóry (17 analiz)
 5. Wydolność Sportowa (10 analiz)
 6. Witaminy i Minerały (12 analiz)
 7. Umysł i Dobre Samopoczucie (11 analiz)

             

Uwaga

Testy nie są odpowiednie dla dzieci. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci. Testy DNA zawierają płyn stabilizujący, który jest nietoksyczny i nie jest przeznaczony do spożycia. Zużytego testu nie należy przechowywać w lodówce. Instrukcje do testów, jak również ich wyniki, są dostępne tylko w języku angielskim. Analizy GenePlanet przeprowadzane są zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami zawodowymi. GenePlanet zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo laboratorium i danych. Wszystkie dane są przetwarzane i przechowywane zgodnie z europejskimi i lokalnymi przepisami z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Więcej informacji
EAN 0123012301234
HS kod 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Waga netto 0.11 kg
Ilość sztuk w opakowaniu 30 szt.
Waga brutto 0.11 kg
Długość 18.50 cm
Szerokość 12.50 cm
Wysokość 3.50 cm
Wyprodukowany w EU
Kategoria prawna produktu suplement diety
Główna kategoria Testy DNA
Inne kategorie Prezenty
Pozostałe kategorie
Prezenty dla niej
Prezenty dla niego
Testy diagnostyczne
Prezenty dla rodziny

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Test DNA Pakiet Premium - GenePlanet
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Test DNA Pakiet Premium - GenePlanet
Twoja ocena
Warianty Cena Na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź