Recenzje - ZERO SYROP czekoladowy - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

ZERO SYROP czekoladowy to słodka polewa bez cukru i tłuszczu, którą pokochasz ze względu na jej smak i gładką konsystencję. Ponieważ jest niskokaloryczny, słodzi i aromatyzuje posiłki bez dodawania dodatkowych kalorii. Doskonały do naleśników, owsianki i popularnych deserów.

16,90 zł(52,81 zł/ l)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już czwartek 25.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

ZERO SYROP czekoladowy - GymBeam

4.1
Średnia z 2001 recenzji
(1234 recenzje)
(266 recenzji)
(165 recenzji)
(97 recenzji)
(236 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Klienci w dużej mierze pozytywnie oceniają ten syrop czekoladowy bez kalorii, ponieważ dodaje smak czekolady do deserów bez ciężkiej, przesadnie słodkiej nuty. Wiele osób wspomina, że świetnie sprawdza się na naleśnikach, owsiance, jogurcie, twarogu, a nawet w mleku lub z lodami i owocami. Kilka osób zauważa również, że ma rzadszą, bardziej płynną konsystencję, którą łatwo skropić.

  • Wyrazisty smak czekolady
    |
  • Działa na deserach
    |
  • Niskokaloryczny zastrzyk słodyczy
    |
  • Przyjemny z jogurtem
    |
  • Łatwy do skrapiania
    |
  • Dobrze do wypieków

Wygenerowano przez AI z 2001 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Daniel

Zweryfikowany zakup
Jest smaczne, ale nie do końca smakuje jak czekolada, ale i tak jest blisko, zwłaszcza, że nie ma kalorii. Spróbuj z lodami i bananami.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

cryst_nikolka

Zweryfikowany zakup
Bardzo niechętnie zamawiałem ten produkt kierując się opiniami. Zamówiłem, leży w lodówce prawie nietknięty przez pół roku, bo szkoda mi wyrzucić pieniądze do kosza. Jak już wspomniano, jest kwaśny,
Polskie recenzje (87)
Zweryfikowane zakupy (1772)
Pozytywnie (1654)
Negatywnie (335)
Recenzje w innych krajach (1914)
  • Katarina

    Niezweryfikowany zakup

    23.01.2018

    Smak syropu nie jest sztuczny, a konsystencja przypomina trochę budyń. Przyjemnie smakujące jogurty, twarogi i naleśniki. Na pewno zamówię to ponownie.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mája

    Niezweryfikowany zakup

    18.01.2018

    Kierując się pozytywnymi opiniami nie wahałem się z zakupem. Jednak produkt mnie nie przekonał. Smak jest bardzo dziwny, nie przypomina karmelu ani czekolady... w niczym nie przypomina niczego, jest bardzo niespecyficzny, raczej sztuczny. Próbowałem go na naleśnikach i naprawdę niewiele. Ale dam mu jeszcze szansę i spróbuję w jogurcie, może będzie lepiej.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ema

    Niezweryfikowany zakup

    9.01.2018

    Jako słodki zamiennik, świetnie
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Lucia

    Niezweryfikowany zakup

    15.12.2017

    Próbowałam już kilka syropów czekoladowych, ale jak na razie ten wygrywa. Nie mogę powiedzieć, że smakuje rewelacyjnie, ale na pewno jest dobrym, bezkalorycznym zamiennikiem. Cena też jest świetna, zdecydowanie polecam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • KUBO

    Niezweryfikowany zakup

    21.11.2017

    pomimo tego, że jest bezkaloryczny, konsystencja i smak są wyśmienite
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Vivien

    Zweryfikowany zakup

    15.11.2017

    Mogę tylko polecić każdemu, jest pyszne! :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Hanky

    Niezweryfikowany zakup

    6.11.2017

    Przyzwoita cena, dobry smak, dobrze się topi, nie należy się spodziewać, że będzie smakować jak prawdziwa roztopiona czekolada, ale to niedaleko :).
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Diana

    Niezweryfikowany zakup

    24.10.2017

    Wyczułem subtelną chemię, ale uważam, że jest to bardzo dobry produkt pod względem stosunku jakości do ceny. Doświadczeni koneserzy mogą się z tym nie zgodzić, ale jeśli połączysz to z czymś innym, będzie prawie idealne. Jest bardzo spójny :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Vanda

    Niezweryfikowany zakup

    9.10.2017

    Jest pyszne, polecam każdemu!!!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Simi

    Niezweryfikowany zakup

    9.10.2017

    Dla mnie super..słodka uczta, a przy tym te kalorie. idealnie komponuje się z bananem i masłem orzechowym, na wierzchu tego lukru. Szczerze mówiąc, nie mam tego dość. Chciałem zamówić jedną butelkę na próbę, przez przypadek zamówiłem 2 i nie żałuję. przy ostatnim zamówieniu zamówiłem jeszcze dwa na zapas :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również