Recenzje - ZERO SYROP czekoladowy - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

ZERO SYROP czekoladowy to słodka polewa bez cukru i tłuszczu, którą pokochasz ze względu na jej smak i gładką konsystencję. Ponieważ jest niskokaloryczny, słodzi i aromatyzuje posiłki bez dodawania dodatkowych kalorii. Doskonały do naleśników, owsianki i popularnych deserów.

16,90 zł(52,81 zł/ l)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

ZERO SYROP czekoladowy - GymBeam

4.1
Średnia z 2014 recenzji
(1245 recenzji)
(267 recenzji)
(165 recenzji)
(98 recenzji)
(236 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Klienci w dużej mierze pozytywnie oceniają ten syrop czekoladowy bez kalorii, ponieważ dodaje smak czekolady do deserów bez ciężkiej, przesadnie słodkiej nuty. Wiele osób wspomina, że świetnie sprawdza się na naleśnikach, owsiance, jogurcie, twarogu, a nawet w mleku lub z lodami i owocami. Kilka osób zauważa również, że ma rzadszą, bardziej płynną konsystencję, którą łatwo skropić.

  • Wyrazisty smak czekolady
    |
  • Działa na deserach
    |
  • Niskokaloryczny zastrzyk słodyczy
    |
  • Przyjemny z jogurtem
    |
  • Łatwy do skrapiania
    |
  • Dobrze do wypieków

Wygenerowano przez AI z 2014 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Daniel

Zweryfikowany zakup
Jest smaczne, ale nie do końca smakuje jak czekolada, ale i tak jest blisko, zwłaszcza, że nie ma kalorii. Spróbuj z lodami i bananami.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

cryst_nikolka

Zweryfikowany zakup
Bardzo niechętnie zamawiałem ten produkt kierując się opiniami. Zamówiłem, leży w lodówce prawie nietknięty przez pół roku, bo szkoda mi wyrzucić pieniądze do kosza. Jak już wspomniano, jest kwaśny,
Polskie recenzje (87)
Zweryfikowane zakupy (1772)
Pozytywnie (1654)
Negatywnie (335)
Recenzje w innych krajach (1927)
  • Simona

    Zweryfikowany zakup

    7.05.2021

    Smak: czekolada
    doskonały smak, cena i wielkość opakowania
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Denisa

    Zweryfikowany zakup

    5.05.2021

    Smak: czekolada
    Jestem bardzo zadowolony z tego syropu, używam go do wszystkiego, co chcę doprawić. Czy to placki, naleśniki czy różne kaszki. Smakuje bardzo dobrze.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Andreea

    Niezweryfikowany zakup

    22.04.2021

    Smak: czekolada
    Ma niewyraźny czekoladowy smak, konsystencja jest dość dziwna, szczerze spodziewałam się czegoś innego. Jeśli znasz lepszą alternatywę, wypróbuj ją.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Petus

    Niezweryfikowany zakup

    21.04.2021

    Spodziewałem się czegoś zupełnie innego, nie da się tego zrobić, to nawet nie ma smaku, wygląda jak cienki budyń
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Barka

    Zweryfikowany zakup

    15.04.2021

    Smak: czekolada
    Ma przyjemny smak, idealnie pasuje do naleśników kawowych i proteinowych.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Nooffense

    Niezweryfikowany zakup

    14.04.2021

    Smak: czekolada
    Jeśli weźmiemy smak syropu/polewy czekoladowej obciążonej kaloriami (cukry, tłuszcze) i wystawimy mu ocenę 10/10 za smak, to ten smak będzie w okolicach 7/10, ale ja wolę wersję bez kalorii, zamiast tego mogę zjeść więcej przyprawionej przeze mnie żywności, co moim zdaniem jest znacznie lepsze kosztem niezbyt doskonałego smaku. Jeśli chodzi o „sztuczny smak”, jest mała wskazówka, jeśli jesteś na niego bardzo wrażliwy, na pewno go poczujesz. Jeśli szukasz kalorii w swojej diecie, ten syrop będzie bardzo dobrym wyborem, aby ją urozmaicić.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Adéla

    Zweryfikowany zakup

    1.04.2021

    Smak: czekolada
    Syrop stosuję do owsianki, naleśników, ale także do kawy. Świetny gust! + cena
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Rita

    Zweryfikowany zakup

    29.03.2021

    Smak: czekolada
    Niesamowicie super dobre! Wcale nie brakuje mi słodyczy, gdy na naleśnikach śniadaniowych dodaję sos czekoladowy. :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kiva

    Zweryfikowany zakup

    20.03.2021

    Smak: czekolada
    Najlepiej smakuje na naleśnikach. Nawet już takich nie jem. Smakuje jak budyń czekoladowy bez mleka, ale przyjemny. Od razu przyzwyczaiłem się do tego smaku.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Archimedes

    Zweryfikowany zakup

    19.03.2021

    Smak jest ok, jednak dość trudno go rozcieńczyć w zimnym napoju, najlepiej zmiksować w blenderze
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również