Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Żelowy okład Ciepło-Zimno - GymBeam

Producent: GymBeam

Żelowy okład Ciepło-Zimno to praktyczne opakowanie wypełnione żelem, który może być podgrzewany lub ochładzany, w zależności od twoich potrzeb. Podgrzany okład ma doskonałe działanie ogrzewające, które docenisz, szczególnie mając zesztywniałe mięśnie lub odczuwając nieprzyjemny ból pleców. Z drugiej strony działanie chłodzące okładu jest doskonałe przy przyspieszaniu regeneracji po urazach, uspokajaniu mięśni po ciężkim treningu i zmniejszaniu opuchlizny.

 
Cena promocyjna   16,90 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa od 9.99 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Żelowy okład Ciepło-Zimno - praktyczny okład z chłodzącym, jak i również ogrzewającym efektem dla regeneracji, relaksacji mięśni i uwalniania od bólu

Żelowy okład Ciepło-Zimno to praktyczne akcesorium do fitness, którego nie powinno brakować w twoim sprzęcie do fitnessu. Okład może być podgrzewany lub ochładzany, w zależności od twoich potrzeb. Podgrzany okład zapewnia ogrzewające działanie, które docenisz, szczególnie mając sztywne mięśnie lub odczuwając nieprzyjemny ból pleców. Z drugiej strony efekt chłodzący jest doskonały podczas regeneracji po urazach, ale jest odpowiedni również podczas łagodzenia obolałości mięśni po wymagającym treningu. Możesz go również używać, żeby zmniejszać opuchliznę. Dla uzyskania efektu ogrzewającego po prostu umieść żelowy okład w ciepłej wodzie lub mikrofalówce na kilka minut. Dla uzyskania chłodzącego efektu zalecamy umieszczenie okładu w zamrażalniku na kilka minut.

Recenzje klientów

Żelowy okład Ciepło-Zimno - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Żelowy okład Ciepło-Zimno - GymBeam
Twoja ocena
Wyprodukowany w
Chiny
Dystrybutor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Kategoria prawna produktu
akcesoria
EAN
8586022211973
Waga brutto
0.20 kg
Długość
15.00 cm
Szerokość
19.00 cm
Wysokość
0.50 cm
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Żelowy okład Ciepło-Zimno - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź