Żelowy okład Ciepło-Zimno - GymBeam

Ocena:
100 % of 100
100% (4)
Producent: GymBeam

Żelowy okład Ciepło-Zimno to praktyczne opakowanie wypełnione żelem, który może być podgrzewany lub ochładzany, w zależności od twoich potrzeb. Podgrzany okład ma doskonałe działanie ogrzewające, które docenisz, szczególnie mając zesztywniałe mięśnie lub odczuwając nieprzyjemny ból pleców. Z drugiej strony działanie chłodzące okładu jest doskonałe przy przyspieszaniu regeneracji po urazach, uspokajaniu mięśni po ciężkim treningu i zmniejszaniu opuchlizny.

W magazynie
9,50zł
0,00zł

Żelowy okład Ciepło-Zimno - praktyczny okład z chłodzącym, jak i również ogrzewającym efektem dla regeneracji, relaksacji mięśni i uwalniania od bólu

Żelowy okład Ciepło-Zimno to praktyczne akcesorium do fitness, którego nie powinno brakować w twoim sprzęcie do fitnessu. Okład może być podgrzewany lub ochładzany, w zależności od twoich potrzeb. Podgrzany okład zapewnia ogrzewające działanie, które docenisz, szczególnie mając sztywne mięśnie lub odczuwając nieprzyjemny ból pleców. Z drugiej strony efekt chłodzący jest doskonały podczas regeneracji po urazach, ale jest odpowiedni również podczas łagodzenia obolałości mięśni po wymagającym treningu. Możesz go również używać, żeby zmniejszać opuchliznę. Dla uzyskania efektu ogrzewającego po prostu umieść żelowy okład w ciepłej wodzie lub mikrofalówce na kilka minut. Dla uzyskania chłodzącego efektu zalecamy umieszczenie okładu w zamrażalniku na kilka minut.

Żelowy okład ciepło-zimno może być używane do utrzymywania ciepła lub zimna żywności w termicznej torbie na żywność.

Więcej informacji
Główna kategoria Torby na żywność
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu akcesoria
Recenzje klientów Żelowy okład Ciepło-Zimno - GymBeam
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Żelowy okład Ciepło-Zimno - GymBeam
Twoja ocena
Variants Cena Cena promocyjna W magazynie
single_variant 16,99zł 9,50zł
na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź