Recenzje - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Pure IsoWhey to wysokiej jakości izolat serwatki z minimalną zawartością 81% białka, niską zawartością tłuszczu, cukru i laktozy. Dzięki temu jest to idealny wybór dla każdego, kto chce skutecznie wspierać wzrost i utrzymanie mięśni.

169,90 zł(169,90 zł/ kg)
Darmowa dostawa
U Ciebie już czwartek 25.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Średnia z 796 recenzji
(593 recenzje)
(84 recenzje)
(41 recenzji)
(23 recenzje)
(55 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Recenzje ogólnie są bardzo pozytywne w przypadku tego bezlaktozowego izolatu białka serwatkowego: większość klientów chwali znakomitą zawartość białka, dobrą rozpuszczalność w shakerze oraz przyjemny smak, taki jak waniliowe lody, słony karmel i czekoladowe z orzechami laskowymi. Wiele osób również podaje dobrą trawienność, brak wzdęć oraz brak nieprzyjemnego smaku mleka. Mniejsza część wspomina o zmianach smaku lub składu między partiami oraz o sporadycznej ziarnistości, zbyt intensywnej słodyczy lub dodatkowej pianie.

  • Tolerancja bez laktozy
    |
  • Łatwe mieszanie w shakerze
    |
  • Przyjemny profil smakowy
    |
  • Brak zgłaszanych wzdęć
    |
  • Dobra strawność
    |
  • Wysoka zawartość białka

Wygenerowano przez AI z 796 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Peter

Zweryfikowany zakup
Wiele komentarzy dotyczy smaku i rozpuszczalności, a do tego nie pieni się ani tu, ani tam. Jak zmiksujesz białko w klasycznym shakerze, to absolutnie żaden problem, nie wiem, ci współcześni „fajni
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

David Dragomir

Zweryfikowany zakup
Miałeś doskonały produkt, dopóki nie zdecydowałeś się go zepsuć. Właściwie to zrób kapustę. Wiele aspektów ulega zmianie na etykiecie, począwszy od faktu, że nie zawiera już laktozy, po brak
Według smaku

Polskie recenzje (23)
Zweryfikowane zakupy (563)
Pozytywnie (714)
Negatywnie (78)
Recenzje w innych krajach (773)
  • Miro

    Niezweryfikowany zakup

    26.01.2022

    Smak: czekolada orzech laskowy
    Zbyt słodki smak i zbyt sztuczny smak orzecha laskowego
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • David

    Zweryfikowany zakup

    26.01.2022

    Smak: czekolada orzech laskowy
    .
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Darjan

    Zweryfikowany zakup

    24.01.2022

    Smak: czekolada orzech laskowy
    5
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Marcin

    Zweryfikowany zakup

    19.01.2022

    Smak: lody waniliowe
    Bialeczko super, swietnie się rozpuszcza nie tworza się grudki. Smakiem tez jestem pozytywnie zaskoczony. Jakosc/cena supeer.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Claudiu

    Zweryfikowany zakup

    18.01.2022

    Smak: lody waniliowe
    Kupiłam wiele produktów firmy GYMBEAM, ale ten jest najsłabszy, NIE MA TEKSTURY IZOLATU/KONCENTRATU BIAŁKA, jest jak mąka. Smak shake'a jest mączny. Nie kupuj tanich produktów.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Patrice

    Niezweryfikowany zakup

    17.01.2022

    Smak: lody waniliowe
    Polecam!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Юлия

    Niezweryfikowany zakup

    24.12.2021

    Smak: truskawki śmietana
    Ugryzłam truskawki ze śmietanką. Nie chemiczny, nie słodki, lekki aromat truskawek i śmietanki ładnie pachnie. Doskonale się rozpuszcza i jest pyszny do picia))
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Stanislav

    Zweryfikowany zakup

    6.12.2021

    Smak: czekolada orzech laskowy, słony karmel
    Jestem zadowolony z białka i kupuję je regularnie, smak jest w miarę mocny i nie jest niepotrzebnie słodki, jak u niektórych konkurentów.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Attila

    Niezweryfikowany zakup

    19.11.2021

    Smak: czekolada orzech laskowy, słony karmel, lody waniliowe
    Rozpuszcza się doskonale nawet po minimalnym wstrząśnięciu, smak też jest bardzo dobry. Może trochę za słodki, ale wcale nie drażniący. Jest całkowicie w porządku.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Pawel

    Zweryfikowany zakup

    17.11.2021

    Smak: czekolada orzech laskowy, słony karmel, truskawki śmietana, bez smaku, lody waniliowe
    Smak rewelacja
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również