Pistolet do masażu pulsacyjnego Red - Power Plate

Ocena:
100 % of 100
100 % (1)
Producent: Power Plate
Pistolet do masażu pulsacyjnego to idealne narzędzie do masażu dla każdego domu. Dzięki wysokiej częstotliwości może pomóc uwolnić napięcie w mięśniach i powięzi, poprawić krążenie krwi w masowanych mięśniach i tym samym przyspieszyć ogólną regenerację. Przeznaczony jest dla najbardziej wymagających sportowców i osób niebędących sportowcami, pod kątem maksymalnej pielęgnacji i regeneracji tkanek miękkich.
Długoterminowo niedostępny

Pistolet do masażu pulsacyjnego - doskonałe narzędzie do skutecznej regeneracji oraz łagodzenia napięcia i sztywności mięśni

Pistolet do masażu pulsacyjnego to funkcjonalne narzędzie do masażu dla wszystkich sportowców i osób niebędących sportowcami. Jednakże, profesjonalni masażyści i fizjoterapeuci również z pewnością docenią to poręczne i wszechstronne akcesorium. Jego wysoka wydajność, a także bardzo cicha praca z 6 różnymi głowicami masującymi z łatwością pomoże rozładować napięcie w mięśniach i powięziach. Zrelaksuj swoje ciało po intensywnej sesji treningowej lub długim siedzeniu przy biurku. To niesamowite narzędzie może również poprawić krążenie krwi w masowanych mięśniach, a tym samym zwiększyć ogólną regenerację i doprowadzić do szybszego powrotu do zdrowia po wysiłku sportowym i fizycznym. Może pochwalić się też wysoką wydajnością w postaci 4 poziomów intensywności z prędkością do 3200 obrotów na minut, a dzięki odpowiedniej głowicy masującej może także zapewnić Ci masaż tkanek głębokich i aktywować punkty spustowe. W wielu przypadkach ich aktywacja może złagodzić ból, sztywność i napięcie mięśni.   

              

Pistolet do masażu pulsacyjnego marki Power Plate ma ergonomiczny kształt i niewielką wagę, dzięki czemu bez problemu możesz cieszyć się masażem, na który zasługujesz. Dostarczany jest w praktycznym etui, w którym znajduje się łącznie 6 wymiennych głowic do masażu o różnej intensywności oraz ładowarka do baterii o pojemności 2400 mAh, która wytrzymuje do 5 godzin bezprzewodowego używania. Na najwyższym poziomie intensywności pistolet osiąga 3300 wibracji na minutę, które niezawodnie stymulują krążenie krwi w całym masowanym mięśniu. To w połączeniu z uwolnieniem napięcia mięśniowego i innymi czynnikami może pozwolić na szybszy powrót do treningu i ulubionych aktywności sportowych. Pistolet może być również stosowany do rozgrzewki i aktywacji mięśni przed treningiem. To poręczne narzędzie możesz zabrać ze sobą wszędzie, aby zadbać o szybką i skuteczną regeneracją.       

     

Massage gun Pulse Red - Power Plate

            

Zalety Pistoletu do masażu pulsacyjnego

 • funkcjonalne narzędzie do masażu dla wymagających sportowców i osób niebędących sportowcami
 • 4 poziomy intensywności z prędkością do 3200 obrotów na minutę
 • czas pracy na baterii do 5 godzin
 • ergonomiczny kształt i niewielka waga - 1200 g
 • dostarczany w praktycznym etui
 • w zestawie znajduje się 6 wymiennych głowic masujących
 • idealny do masażu mięśni zesztywniałych po długotrwałym siedzeniu
 • łagodzi sztywność i napięcie mięśni 
 • poprawia krążenie krwi w masowanym obszarze i łagodzi ból

              

     

              

Dane techniczne  
Zalety Bardzo cicha praca i wysoka wydajność 
Bateria akumulator litowy, 21,5 V, 2400mAh
Sposób ładowania zasilacz sieciowy
Czas pracy baterii do 5 godzin (w zależności od wybranego poziomu intensywności)
Czas ładowania do 2 godzin
Poziom wibracji 4 poziomy intensywności 
Wibracje na minutę do 3300
Głowice masujące 6 różnych głowic do masażu całego ciała
Częstotliwość 3200 obr/min
Amplituda 12 mm
Waga 1,2 kg
Automatyczny wyłącznik czasowy 10 minut
Certyfikat CE, FCC

        

Jak korzystać z pistoletu do masażu?

Ładowanie:

 • Przed pierwszym użyciem produktu konieczne jest pełne naładowanie baterii, które trwa do 6 godzin. Wystarczy podłączyć ładowarkę do zwykłego domowego gniazdka elektrycznego, a następnie podłączyć złącze ładowania do portu ładowania baterii znajdującego się w dolnej części rękojeści pistoletu do masażu. W tym miejscu znajduje się również przełącznik do włączania i wyłączania urządzenia.
 • W dolnej części uchwytu znajdują się również 4 diody LED, które wskazują poziom naładowania baterii - gdy wszystkie są zapalone oznacza to, że bateria jest w pełni naładowana. 
 • Akumulator można ładować w dowolnym momencie, przy dowolnym poziomie rozładowania (jeśli nie jest już w pełni naładowany).
 • Średni czas pracy baterii wynosi do 5 godzin, w zależności od wybranego poziomu intensywności i prędkości wibracji oraz siły nacisku podczas użytkowania.   
 • Po każdym ładowaniu należy odłączyć ładowarkę od źródła zasilania.

               

Użytkowanie:

 • Wybierz odpowiednią głowicę masującą i włóż ją delikatnie do otworu. Upewnij się, że głowica masująca jest prawidłowo umieszczona.  
 • W dolnej części uchwytu znajduje się przełącznik ON i OFF, który należy ustawić w pozycji ON.   
 • Aby uruchomić pistolet do masażu, naciśnij przycisk zasilania znajdujący się z tyłu pistoletu do masażu.
 • Naciskając ponownie przycisk zasilania, możesz wybrać jeden spośród czterech poziomów intensywności. Poziom intensywności urządzenia można określić na podstawie liczby niebieskich diód wokół przycisku zasilania. 
 • Pod przyciskiem zasilania znajdują się 4 diody LED, które wskazują poziom naładowania baterii - gdy wszystkie są zapalone oznacza to, że bateria jest w pełni naładowana.  
 • Używaj pistoletu do masażu tylko na dokładnie osuszonej skórze ciała wraz z wybraną siłą nacisku i poziomem intensywności masażu. Masuj pożądany obszar przez około 60 sekund, a następnie płynnie przejdź do kolejnej części ciała.
 • Aby przerwać działanie pistoletu do masażu, naciśnij i przytrzymaj środkowy przycisk zasilania znajdujący się z tyłu pistoletu do masażu. 
 • W dolnej części uchwytu znajduje się przełącznik ON i OFF, który należy ustawić w pozycji OFF, aby wyłączyć urządzenie. 
 • Następnie delikatnie wyjmij głowicę masującą. 
 • Po użyciu pistoletu do masażu należy przetrzeć powierzchnię urządzenia i głowicę masującą lekko wilgotnym ręcznikiem, a następnie osuszyć miękką ściereczką.

                 

Głowice masujące:

 • Głowica masująca Fork: zwykle stosowana do rozluźniania i masażu długich i wąskich mięśni, które znajdują się na przykład w okolicy kręgosłupa - mięśnie prostownika grzbietu. Umożliwia również ostrożny i powolny masaż okolic szyi, ścięgna Achillesa lub piszczeli. 
 • Głowica masująca Thumb: zaokrąglona końcówka pomaga w intensywniejszym i głębszym masażu mięśni. Głowica masująca nadaje się również do masażu i aktywacji punktów spustowych.
 • Głowica masująca Large Ball: to najbardziej uniwersalna głowica masująca o średnim poziomie intensywności masażu do szerokiego zastosowania podczas masażu dużych grup mięśni. Na przykład możesz jej użyć do masażu pleców, barków, ramion, bioder, pośladków, mięśni czworogłowych, ścięgien czy łydek.   
 • Głowica masująca Small Ball: to mniejsza wersja głowicy masującej Large Ball, która ma podobne zastosowanie.
 • Głowica masująca Large Flat: nadaje się do masażu całego ciała, szczególnie obszarów z płaskimi mięśniami oraz wokół wrażliwych i kościstych miejsc. Na przykład, idealnie sprawdzi się podczas masażu mięśni pleców lub przedramion.
 • Głowica masująca Small Flat: to mniejsza wersja głowicy masującej Large Flat, która ma podobne zastosowanie.

              

Gwarancja

Gwarancja obejmuje 2 lata od daty zakupu i wygasa w następujących przypadkach:

 • Uszkodzenia spowodowane wypadkiem, niewłaściwą obsługą, niewłaściwym użytkowaniem lub transportem.
 • Produkt został poddany nieautoryzowanej naprawie lub nieautoryzowanej obsłudze.
 • Produkt nie był używany zgodnie z zaleceniami.
 • Uszkodzenia przekraczają wartość produktu.
 • Uszkodzenie dostarczonego produktu wskutek niewłaściwego przechowywania, użytkowania lub pielęgnacji.
 • Brak dokumentu potwierdzającego datę zakupu.

              

Uwagi

W przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych, ostrych lub przewlekłych chorób, ciąży lub przebytego zabiegu endoprotezoplastyki stawów należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem produktu. Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Nie należy używać pistoletu do masażu stawów, głowy lub innych kościstych części ciała. Po użyciu mogą pojawić się siniaki. Gdy tylko poczujesz dyskomfort lub ból w masowanym miejscu, natychmiast zaprzestań używania produktu. Trzymaj włosy i inne część ciała z dala od ruchomej części urządzenia i chłodzących otworów wentylacyjnych znajdujących się z tyłu silnika, aby zapobiec ich wciągnięciu. Nie umieszczaj żadnych przedmiotów w chłodzących otworach wentylacyjnych. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku pod wodą, nawet w niebezpiecznych warunkach, gdzie istnieje ryzyko, że woda może dostać się do systemu wewnętrznego, na przykład przez otwory chłodzące silnika. Należy zawsze unikać możliwości przedostania się wody do wnętrza urządzenia. Produkt należy przechowywać i używać z dala od płynów i źródeł ciepła. Używaj wyłącznie ładowarki dołączonej do opakowania produktu. Sprawdź dokładnie urządzenie przed każdym użyciem. Nie należy w żaden sposób ingerować w działanie produktu. Nie uruchamiaj ani nie ładuj urządzenia bez nadzoru. Nie należy obsługiwać produktu w sposób niebezpieczny, który mógłby uszkodzić urządzenie lub zranić użytkownika. Nie należy wykręcać śrub ani podejmować prób demontażu produktu. Po godzinie pracy, należy wyłączyć urządzenie i pozostawić je w tym stanie przez pół godziny przed ponownym użyciem. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem, wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.  

Więcej informacji
EAN 863771000392
HS kod 90191010: -- Elektrické vibračné masážne prístroje
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Waga netto 2.15 kg
Ilość sztuk na palecie 1 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu 1 szt.
Waga brutto 2.15 kg
Długość 39.00 cm
Szerokość 23.00 cm
Wysokość 10.00 cm
Wyprodukowany w Stany Zjednoczone
Etykiety produktów PRISLUSENSTVO20
Kategoria prawna produktu akcesoria
Główna kategoria Inteligentne akcesoria
Inne kategorie Produkty
Akcesoria
Trening w domu
Wsparcie regeneracji

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Pistolet do masażu pulsacyjnego Red - Power Plate
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Pistolet do masażu pulsacyjnego Red - Power Plate
Twoja ocena
Warianty Cena Cena promocyjna Na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź