Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Piłka Lekarska - GymBeam

Producent: GymBeam

Piłka Lekarska to wysoce praktyczny przyrząd do ćwiczenia, który występuje w różnorodnych kategoriach wagowych, idealny do ćwiczenia każdej części twojego ciała. Możesz z łatwością używać jej zamiast ławeczki do ćwiczenia lub poprawić swoją wytrzymałość, kiedy wykonujesz podciągnięcia lub brzuszki. Z piłką lekarską możesz przełamać swój stereotyp treningowy oraz zbudować większą siłę, eksplozywność i wydolność, lub sprawić, że twój trening mięśni brzucha będzie skuteczniejszy. 


 
Cena promocyjna 149,90 zł Cena normalna: 0,00 zł
Rekomendowana cena detaliczna
Dostawa 9.99 zł

Piłka Lekarska - piłka treningowa w różnych kategoriach wagowych, idealna do treningu korpusu oraz do budowania siły i eksplozywności

Piłka Lekarska to uniwersalna i wysoce praktyczna piłka treningowa w różnych kategoriach wagowych - 4, 6 lub 8 kg. Będzie skupiać się na twoich rękach, ramionach, plecach, korpusie oraz na innych grupach mięśni. Może być używana do prawie każdego rodzaju treningu lub jako alternatywa dla hantli. Jest idealna do ćwiczenia mięśni brzucha, szczególnie kiedy używana podczas brzuszków, deski lub rotacji tułowia i jest poręczna, kiedy potrzebujesz dodatkowego oporu podczas wykonywania przysiadów lub pompek. Ćwiczenia uwzględniające rzucanie piłką lekarską są doskonałe do poprawiania twojej eksplozywności i siły.

W przeciwieństwie do twojego zwyczajnego treningu siłowego, ćwiczenie z piłką lekarską umożliwia ćwiczenie na wszystkich płaszczyznach ruchu oraz gwarantuje przyjemny sposób ćwiczenia każdej części twojego ciała, włączając twój korpus, biodra i uda.


                               Medicinbal - GymBeam

Piłka Lekarska i jej zalety

  • praktyczny przyrząd do ćwiczenia
  • różne kategorie wagowe
  • idealna do różnorodnych rodzajów treningu
  • umożliwia ćwiczenie każdej części ciała, włączając korpus, biodra i uda.
Recenzje klientów

Piłka Lekarska - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Piłka Lekarska - GymBeam
Twoja ocena
Wyprodukowany w
Tajwan
Dystrybutor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu
akcesoria
EAN
8586022213175
Ilość sztuk na palecie
200 szt.
Waga brutto
4.25 kg
Długość
24.00 cm
Szerokość
24.00 cm
Wysokość
21.00 cm
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Piłka Lekarska - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź

Popraw siłę i sprawność fizyczną. Wypróbuj trening ze slam ball.

Wypróbuj szybki i skuteczny trening na całe ciało ze slam ball. Skutecznie wesprze i poprawi twoją siłę eksplozywną, koordynację i utratę wagi.

Skuteczny 6-minutowy trening mięśni brzucha w domu

Umięśniony brzuch to oznaka doskonałej sprawności, która dodatkowo pomaga poprawić postawę. Nasz skuteczny trening mięśni brzucha zajmuje bardzo mało czasu i wymaga jedynie maty treningowej.