Piłka Lekarska - GymBeam

Ocena:
100 % of 100
100% (1)
Producent: GymBeam

Piłka Lekarska to wysoce praktyczny przyrząd do ćwiczenia, który występuje w różnorodnych kategoriach wagowych, idealny do ćwiczenia każdej części twojego ciała. Możesz z łatwością używać jej zamiast ławeczki do ćwiczenia lub poprawić swoją wytrzymałość, kiedy wykonujesz podciągnięcia lub brzuszki. Z piłką lekarską możesz przełamać swój stereotyp treningowy oraz zbudować większą siłę, eksplozywność i wydolność, lub sprawić, że twój trening mięśni brzucha będzie skuteczniejszy. 


W magazynie
149,90zł
0,00zł

Piłka Lekarska - piłka treningowa w różnych kategoriach wagowych, idealna do treningu korpusu oraz do budowania siły i eksplozywności

Piłka Lekarska to uniwersalna i wysoce praktyczna piłka treningowa w różnych kategoriach wagowych - 4, 6 lub 8 kg. Będzie skupiać się na twoich rękach, ramionach, plecach, korpusie oraz na innych grupach mięśni. Może być używana do prawie każdego rodzaju treningu lub jako alternatywa dla hantli. Jest idealna do ćwiczenia mięśni brzucha, szczególnie kiedy używana podczas brzuszków, deski lub rotacji tułowia i jest poręczna, kiedy potrzebujesz dodatkowego oporu podczas wykonywania przysiadów lub pompek. Ćwiczenia uwzględniające rzucanie piłką lekarską są doskonałe do poprawiania twojej eksplozywności i siły.

W przeciwieństwie do twojego zwyczajnego treningu siłowego, ćwiczenie z piłką lekarską umożliwia ćwiczenie na wszystkich płaszczyznach ruchu oraz gwarantuje przyjemny sposób ćwiczenia każdej części twojego ciała, włączając twój korpus, biodra i uda.


                              Medicinbal - GymBeam

Piłka Lekarska i jej zalety

  • praktyczny przyrząd do ćwiczenia
  • różne kategorie wagowe
  • idealna do różnorodnych rodzajów treningu
  • umożliwia ćwiczenie każdej części ciała, włączając korpus, biodra i uda.

                          

Więcej informacji
Główna kategoria Trening w domu
Wyprodukowany w Tajwan
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu akcesoria
Recenzje klientów Piłka Lekarska - GymBeam
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Piłka Lekarska - GymBeam
Twoja ocena
Waga w kilogramach Cena Cena promocyjna W magazynie
4 kg 189,99zł 149,90zł
na stanie
6 kg 209,99zł 169,90zł
na stanie
8 kg 229,99zł 199,90zł
do 5 szt. na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź