Recenzje - Masło orzechowe - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Masło orzechowe z 100% orzeszków ziemnych zachwyci Cię swoim pysznym, orzechowym smakiem i kremową konsystencją. W składnikach nie znajdziesz dodanego cukru, soli, oleju palmowego ani innych niepotrzebnych dodatków. Wręcz przeciwnie, jest to doskonałe źródło białka, nienasyconych tłuszczów i błonnika. Dodaj je do swojej ulubionej owsianki, deseru lub przyrządź typowe amerykańskie PB&J.

19,90 zł(19,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Masło orzechowe - GymBeam

4.8
Średnia z 4901 recenzji
(4299 recenzji)
(338 recenzji)
(121 recenzji)
(56 recenzji)
(70 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Opinie o 100% maśle orzechowym są w przeważającej części bardzo pozytywne, a większość klientów chwali wyrazisty smak orzeszków ziemnych, czysty skład bez dodatku cukru oraz satysfakcjonującą, kremową konsystencję. Wiele osób wspomina o naturalnym rozdzielaniu się oleju i że po wymieszaniu wszystko staje się idealne. Część klientów zauważa, że wersje gładka lub z kawałkami lepiej odpowiadają różnym preferencjom. Mniejsza grupa podkreśla, że nowsze opakowanie jest trudniejsze w użyciu oraz że od czasu do czasu zdarzają się partie, które mogą smakować lub wyglądać nieco inaczej.

  • Wyrazisty smak orzeszków ziemnych
    |
  • Bez dodatku cukru
    |
  • Kremowa, gładka konsystencja
    |
  • Naturalne rozdzielanie się oleju
    |
  • Łatwe w użyciu po wymieszaniu
    |
  • Wersja chrupiąca z kawałkami

Wygenerowano przez AI z 4901 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Catalin R.

Zweryfikowany zakup
chociaż w rzeczywistości jest bardziej płynny, jak mówią moi poprzednicy, ma smak 100% orzeszków ziemnych i nie zawiera cukru (można go spróbować). W handlu tradycyjnym znajdziesz maksymalnie 85%
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Tereza

Zweryfikowany zakup
Zamawiałam to masło regularnie. Teraz przyszło nowe opakowanie i nie mogę przestać się dziwić. Zostały mi jeszcze z poprzedniego opakowania i widziałam niesamowitą różnicę. Kolor 1 - ciemny,
Według smaku

Polskie recenzje (159)
Zweryfikowane zakupy (4248)
Pozytywnie (4721)
Negatywnie (139)
Recenzje w innych krajach (4742)
  • N.S.

    Zweryfikowany zakup

    11.06.2026

    Dobra robota.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Marian

    Zweryfikowany zakup

    11.06.2026

    Będzie
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • chicco17

    Zweryfikowany zakup

    11.06.2026

    Dobry i kremowy
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • n

    Zweryfikowany zakup

    11.06.2026

    Chutne, zachowaj spójność
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Анатолій

    Zweryfikowany zakup

    11.06.2026

    smaczny makaron
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • оксана

    Zweryfikowany zakup

    11.06.2026

    najsmaczniejsza z tych, które próbowałam, niezbyt gęsta konsystencja, bardziej plastyczna, smak naturalny
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • mima

    Zweryfikowany zakup

    11.06.2026

    super
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • luka

    Zweryfikowany zakup

    11.06.2026

    Cicho i przyjemnie
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Adriána

    Zweryfikowany zakup

    11.06.2026

    Smaczne i przyjemnie jako uzupełnienie diety
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • M.T.

    Zweryfikowany zakup

    11.06.2026

    Kobieta lubi
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również