Recenzje - Kreatyna Crea7in - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Kreatyna Crea7in to wieloskładnikowy suplement, który łączy 7 funkcjonalnych form kreatyny uzupełnionych o L-cytrulinę, proszek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oraz szybkie cukry dla maksymalnego efektu. Dzięki kreatynie zwiększa wydajność fizyczną podczas krótkoterminowych, kolejnych interwałów intensywnego treningu. 

123,90 zł(206,50 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Kreatyna Crea7in - GymBeam

4.7
Średnia z 1599 recenzji
(1337 recenzji)
(162 recenzje)
(51 recenzji)
(17 recenzji)
(29 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Klienci głównie zgłaszają zauważalne usprawnienia w zakresie siły i wyników treningowych, często już w ciągu dni do kilku tygodni, z lepszą wydolnością i czasami widocznym „pełniejszym” umięśnieniem. Smak i łatwość mieszania są wielokrotnie chwalone, szczególnie za herbatę brzoskwiniową (peach ice tea) i zielone jabłko; większość użytkowników uznaje je za łatwe do rozpuszczenia i przyjemne do codziennego picia. Ogólnie opinie są bardzo pozytywne, choć niektórzy indywidualnie reagują wrażliwością na smak lub osobistymi działaniami niepożądanymi, takimi jak zatrzymywanie wody.

  • Poprawia siłę i moc
    |
  • Dobra wytrzymałość i energia
    |
  • Wyśmienity smak
    |
  • Łatwe do zmieszania/rozpuszczenia
    |
  • Przyjemne w codziennym użytkowaniu
    |
  • Pozytywne „pełniejsza” sylwetka mięśniowa

Wygenerowano przez AI z 1599 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Tomáš

Zweryfikowany zakup
Polecam każdemu kto waha się przed zakupem. Efekty zauważyłem już po około 4 dniach, zauważalny jest wzrost siły i większa objętość mięśni. Polecam mrożoną herbatę o smaku cytrynowo-limonkowym lub
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Gábor

Zweryfikowany zakup
Niestety też mnie złapał za pasek od maszyny i podczas wyprzedaży też to wrzuciłem do koszyka. Dobra rada: nie bierz smakowych suplementów diety! Z zalecanych 10 gramów znajdują się 4 gramy cukru lub
Według smaku

Polskie recenzje (32)
Zweryfikowane zakupy (1344)
Pozytywnie (1542)
Negatywnie (49)
Recenzje w innych krajach (1567)
  • Gyuresz

    Niezweryfikowany zakup

    13.11.2017

    Zanim jeszcze kupiłem ten produkt, przeczytałem opis produktu, nie znam się zbyt dobrze na tych rzeczach, ale muszę powiedzieć, że czuję różnicę przed i po zażyciu. Mniej się męczę, nie mam tak dużych bólów mięśni, czuję, że mogę lepiej spisywać się na treningach. jeśli chodzi o sam produkt, dobrze się rozpuszcza i nadaje się do picia.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Falop6

    Niezweryfikowany zakup

    11.11.2017

    niestety nie przypadł mi do gustu, a samego produktu nie mogę ocenić, bo nie biorę go już dłuższy czas. miejmy nadzieję, że chociaż efekt będzie dobry, bo póki co jestem zadowolony z produktów firmy Gymbeam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Cristi

    Niezweryfikowany zakup

    10.11.2017

    Nie odczułam żadnego efektu, jedyny pozytyw to przyjemny smak.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • András Tóth

    Niezweryfikowany zakup

    24.10.2017

    Dobra jakość, jak wszystkie inne produkty Gymbeam, a cena w pełni przyjazna, ładnie robisz zakupy i nie zostawiasz tu połowy pensji. Świetnie regeneruje, nie choruje, przyjemnie smakuje.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Robb

    Niezweryfikowany zakup

    21.10.2017

    jedna z najlepszych kreatyn jakie kiedykolwiek piłem. natychmiastowy efekt, dobrze się rozpuszcza, smakuje wyśmienicie, a efekt jest zauważalny. Polecam każdemu kto poważnie podchodzi do treningów.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Bogdan

    Niezweryfikowany zakup

    18.10.2017

    Doskonały smak i działanie; Polecam każdemu.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • András

    Niezweryfikowany zakup

    14.10.2017

    Cytryno-limonka smakuje wyśmienicie, jednak arbuz jest dla mnie trochę za słodki. Daje dobre działanie, polecił mi trener, według mnie jest lepszy od zwykłego monohydratu (a w cenie nie ma jakiejś strasznej różnicy)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • petrica

    Niezweryfikowany zakup

    12.10.2017

    petricercel
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ayk

    Niezweryfikowany zakup

    9.10.2017

    Znakomity smak i działanie, polecam
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Balázs

    Niezweryfikowany zakup

    28.09.2017

    Bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny. Nieskazitelny smak i rozpuszczalność. Wyraźnie poprawia wydajność. Naprawdę mi się podobało.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również