Recenzje - Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Just Whey to wieloskładnikowe białko serwatkowe wyprodukowane z mleka krów karmionych trawą wzbogacone o wybrane witaminy, minerały i enzymy trawienne. Zawiera funkcjonalne połączenie koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki. W zależności od smaku, może pochwalić się nawet 76% zawartością białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz prawidłowego stanu kości.

141,90 zł(141,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam

4.7
Średnia z 6415 recenzji
(5341 recenzji)
(590 recenzji)
(173 recenzje)
(87 recenzji)
(192 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Wiele opinii chwali Just Whey za świetny, niezbyt słodki smak (zwłaszcza milkshake czekoladowy, wanilię i słony karmel), doskonałą rozpuszczalność bez grudek oraz gładką, kremową konsystencję w wodzie lub mleku. Wielu użytkowników zgłasza dobrą trawienność, uczucie lekkości z mniejszym wzdęciem oraz widoczne efekty po tygodniach. Mniejsza część wskazuje sporadyczne zmiany smaku lub problemy z rozpuszczalnością, a także ma obawy dotyczące przejrzystości dotyczącej substancji słodzących (stevia plus sukraloza) i preferencji co do składu.

  • Doskonała rozpuszczalność
    |
  • Świetny niezbyt słodki smak
    |
  • Gładka, kremowa konsystencja
    |
  • Dobra trawienność
    |
  • Widoczne efekty treningu
    |
  • Wiele wariantów smakowych

Wygenerowano przez AI z 6415 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

MJ

Zweryfikowany zakup
Białko Just Whey ma absolutnie pyszny smak, dobrze się tłucze i nie grudkuje, a rezultaty są widoczne nawet po około miesiącu stosowania. Absolutna satysfakcja.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Iulian

Zweryfikowany zakup
Próbowałem smaków czekoladowych (tani smak kakaowy), solonego karmelu (prawie bez smaku) i tam, gdzie miałem największe oczekiwania w stosunku do białej czekolady z kokosem. Obrzydliwe, nie mogę nawet
Według smaku

Polskie recenzje (294)
Zweryfikowane zakupy (5581)
Pozytywnie (6021)
Negatywnie (309)
Recenzje w innych krajach (6121)
  • Alexandra

    Zweryfikowany zakup

    18.05.2026

    Opublikowano na Heureka.sk

    Ma smak eerder niż marcepan, a nie waniliowy, i po spożyciu boli z tego powodu żołądek.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Helena

    Zweryfikowany zakup

    18.05.2026

    Opublikowano na Heureka.sk

    Wyśmienity smak
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • David

    Zweryfikowany zakup

    18.05.2026

    Opublikowano na Heureka.sk

    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • matej

    Zweryfikowany zakup

    18.05.2026

    Opublikowano na Heureka.sk

    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Tomas

    Zweryfikowany zakup

    18.05.2026

    Opublikowano na Heureka.sk

    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Gyorgyi

    Zweryfikowany zakup

    18.05.2026

    Opublikowano na Heureka.sk

    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ľubica

    Zweryfikowany zakup

    18.05.2026

    Opublikowano na Heureka.sk

    Jest bardzo dobrze przyswajalny i nie powoduje nawet minimalnych problemów trawiennych. Wcale się nie grudkuje. ✓ Plusy: Bardzo dobrze się rozpuszcza, jest całkowicie bez posmaku, więc mogę go używać nie tylko do koktajli, ale także do dań słonych i słodkich ✗ Minusy: Nie znalazłam żadnej wady
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ján

    Zweryfikowany zakup

    18.05.2026

    Opublikowano na Heureka.sk

    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Attila

    Zweryfikowany zakup

    18.05.2026

    Opublikowano na Heureka.sk

    super
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Jozef

    Zweryfikowany zakup

    18.05.2026

    Opublikowano na Heureka.sk

    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również