Recenzje - Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Just Whey to wieloskładnikowe białko serwatkowe wyprodukowane z mleka krów karmionych trawą wzbogacone o wybrane witaminy, minerały i enzymy trawienne. Zawiera funkcjonalne połączenie koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki. W zależności od smaku, może pochwalić się nawet 76% zawartością białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz prawidłowego stanu kości.

141,90 zł(141,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam

4.7
Średnia z 6407 recenzji
(5334 recenzje)
(589 recenzji)
(173 recenzje)
(87 recenzji)
(192 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Wiele opinii chwali Just Whey za świetny, niezbyt słodki smak (zwłaszcza milkshake czekoladowy, wanilię i słony karmel), doskonałą rozpuszczalność bez grudek oraz gładką, kremową konsystencję w wodzie lub mleku. Wielu użytkowników zgłasza dobrą trawienność, uczucie lekkości z mniejszym wzdęciem oraz widoczne efekty po tygodniach. Mniejsza część wskazuje sporadyczne zmiany smaku lub problemy z rozpuszczalnością, a także ma obawy dotyczące przejrzystości dotyczącej substancji słodzących (stevia plus sukraloza) i preferencji co do składu.

  • Doskonała rozpuszczalność
    |
  • Świetny niezbyt słodki smak
    |
  • Gładka, kremowa konsystencja
    |
  • Dobra trawienność
    |
  • Widoczne efekty treningu
    |
  • Wiele wariantów smakowych

Wygenerowano przez AI z 6407 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

MJ

Zweryfikowany zakup
Białko Just Whey ma absolutnie pyszny smak, dobrze się tłucze i nie grudkuje, a rezultaty są widoczne nawet po około miesiącu stosowania. Absolutna satysfakcja.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Iulian

Zweryfikowany zakup
Próbowałem smaków czekoladowych (tani smak kakaowy), solonego karmelu (prawie bez smaku) i tam, gdzie miałem największe oczekiwania w stosunku do białej czekolady z kokosem. Obrzydliwe, nie mogę nawet
Według smaku

Polskie recenzje (294)
Zweryfikowane zakupy (5581)
Pozytywnie (6021)
Negatywnie (309)
Recenzje w innych krajach (6113)
  • Cri1969

    Zweryfikowany zakup

    26.03.2026

    Smak doskonały, strawność w porządku.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ivana

    Zweryfikowany zakup

    26.03.2026

    Najlepsze białko, jakie do tej pory używałam. Smak Wanilia-lody jest doskonały, nie za słodki, smaczny. Świetny. Koniec z poszukiwaniem i zgadywaniem smaków.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kristóf

    Zweryfikowany zakup

    26.03.2026

    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Michal

    Zweryfikowany zakup

    26.03.2026

    białko jest smaczne.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • baťulda

    Zweryfikowany zakup

    26.03.2026

    smak jest doskonały
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • cristi

    Zweryfikowany zakup

    26.03.2026

    dziękuję
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • toki

    Zweryfikowany zakup

    26.03.2026

    Ok smak, dobrze się miesza, bez grudek
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Tomáš

    Zweryfikowany zakup

    26.03.2026

    polecam
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kristóf

    Zweryfikowany zakup

    26.03.2026

    Bardzo dobrze
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • arda

    Zweryfikowany zakup

    26.03.2026

    Smak: cookies & cream
    naprawdę lubię ten smak
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również