Recenzje - Izolat białka sojowego - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Izolat sojowy to jedno z najpopularniejszych roślinnych białek w proszku. Jego spektrum aminokwasów najbardziej przypomina spektrum białka serwatkowego w proszku, co sprawia, że jest szczególnie popularne pośród wegan. W związku z tym nie tylko atleci i osoby na diecie roślinnej skorzystają z jego właściwości, które wspierają wzrost oraz zachowanie masy mięśniowej. Smakuje doskonale w formie koktajlu proteinowego, w deserach oraz innych daniach na słodko.

59,90 zł(59,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już czwartek 25.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Izolat białka sojowego - GymBeam

4.2
Średnia z 1179 recenzji
(775 recenzji)
(179 recenzji)
(81 recenzji)
(49 recenzji)
(93 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie na temat tego roślinnego białka sojowego są w przeważającej większości bardzo pozytywne. Większość klientów chwali wysoką zawartość białka, dobrą przyswajalność i tolerancję oraz niezawodną rozpuszczalność w wodzie i napojach roślinnych. Smak jest często opisywany jako przyjemny (zwłaszcza czekoladowy), z gładką konsystencją i bez grudek, jeśli przygotuje się je prawidłowo. Mniejsza część osób uznaje je za zbyt gęste, pieniste albo też wskazuje, że poziom słodyczy i smak mogą zależeć od indywidualnych preferencji.

  • Wysoka zawartość białka na porcję
    |
  • Dobrze się miesza
    |
  • Przyjemny czekoladowy smak
    |
  • Łatwa konsystencja, bez grudek
    |
  • Dobrze działa z wodą
    |
  • Dobra tolerancja dla laktozy

Wygenerowano przez AI z 1179 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Juraj

Zweryfikowany zakup
Nie rozumiem po co ciągle rozprawiacie się ze smakiem.. jeśli chcecie smaku, to jedzcie twarożek, mięso, soję, krótko mówiąc, co wam się podoba. Biorę białko, aby uzupełnić białka, których nie mam w
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Евтимий

Zweryfikowany zakup
Nie bierzcie tego, bo smak i wanilii i czekolady jest okropny! Jeśli z jakiegoś powodu to weźmiesz, radzę zmieszać go z bananem, truskawką, kiwi również stanie się dopuszczalne.
Według smaku

Polskie recenzje (29)
Zweryfikowane zakupy (981)
Pozytywnie (1028)
Negatywnie (143)
Recenzje w innych krajach (1150)
  • Γιώτα

    Zweryfikowany zakup

    25.06.2025

    Bardzo lubię jej smak i utrzymuje mnie sytym przez długi czas, bez wzdęć. Kupiłem ją już dwa razy.
    GRPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Dragos

    Zweryfikowany zakup

    23.06.2025

    cena jest dobra, a ilość białka na porcję jest nieco większa, ale smak jest okropny, zarówno w shake'ach, jak i w owsiance, gdzie mogę powiedzieć, że w ogóle się nie miesza. Chciałem spróbować, ponieważ trzymałem post przez jakiś czas, ale myślę, że następnym razem już nie spróbuję.
    ROPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Андрій

    Niezweryfikowany zakup

    20.06.2025

    Smak: wanilia
    Smak jest dobry,
    UAPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Fotisman

    Zweryfikowany zakup

    20.06.2025

    Znakomita zarówno pod względem smaku, jak i rozpuszczalności!!! Polecane!!!
    GRPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Razvan

    Zweryfikowany zakup

    18.06.2025

    Smak: czekolada, słony karmel
    zespół gymbeam, proszę, błagam, albo usuńcie to z rynku, albo zmodyfikujcie. to jest absolutny horror, czekolada lub karmel, wziąłem oba, mają teksturę cementowego pyłu, jest dosłownie pylista i ma okropny smak. to najgorsze białko w proszku, jakie kiedykolwiek próbowałem.
    ROPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • sujh

    Zweryfikowany zakup

    16.06.2025

    Smak: banan
    bananowy w smaku jak g-w-n-o mojego kota trzeba z czymś wymieszać, bo po prostu spożywać - niemożliwe
    UAPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Adrian

    Zweryfikowany zakup

    16.06.2025

    Smak: banan
    Długo używałem tego samego białka, ale o smaku czekolady i wanilii, były dobre, ale osobiście najlepszy smak, super puszysty/kremowy, banan i tekstura samego proszku idą w parze, idealne. Dla osób, które nie mają problemów trawiennych z białkami pochodzenia roślinnego (a piszą komentarze, bo sami nie wiedzą, że je mają), to jest każda rekomendacja. Tak trzymać!
    HRPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Lucian

    Zweryfikowany zakup

    4.06.2025

    Smak: wanilia
    proszę, nie kupujcie tego, jest okropne, smak, tekstura
    ROPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Velky zabijak

    Zweryfikowany zakup

    4.06.2025

    Smak: czekolada
    Fuj… dosłownie tego białka nie poleciłbym nawet największemu wrogowi…. Konsystencja betonu, smak gorzki i odpychający. Odpowiedni dla budowlańca do betoniarki.
    SKPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Gianni

    Zweryfikowany zakup

    29.05.2025

    Smak: czekolada
    Przez lata wypróbowałam wiele różnych białek roślinnych, ponieważ po „zwykłych” białkach bolał mnie brzuch i mdłości. Ze wszystkich, które wypróbowałem (nawet znanych marek), te od GymBeam są zdecydowanie najlepsze. Doskonała rozpuszczalność, dobry smak i konkurencyjna cena. Zdecydowanie kupię je ponownie!
    ITPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również