Recenzje - Anabolic Whey - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Anabolic Whey to wieloskładnikowe białko zawierające koncentrat białka serwatkowego (WPC) i kazeinę, które dostarcza organizmowi wysokiej jakości proteiny wspomagające wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto jest również wzbogacone peptydami glutaminy i monohydratem kreatyny, który zwiększa wydajność fizyczną podczas intensywnych treningów. 

105,90 zł(105,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Anabolic Whey - GymBeam

4.7
Średnia z 1341 recenzji
(1087 recenzji)
(162 recenzje)
(46 recenzji)
(21 recenzji)
(23 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie o produkcie typu odżywka białkowa whey plus kreatyna są zdecydowanie pozytywne. Klienci wielokrotnie chwalą świetny smak we wszystkich wariantach, szczególnie wanilię i czekoladę, a także dobrą rozpuszczalność na co dzień w wodzie i mleku oraz w większości przypadków gładkie trawienie. Wiele osób wspomina również zauważalny wzrost siły i wsparcie przyrostu masy mięśniowej, czemu sprzyja dodatek kreatyny i BCAA. Mniejsza część relacjonuje, że bywa on dość słodki oraz że czasem tworzy małe grudki, jeśli nie zostanie szybko wymieszany.

  • Świetny smak
    |
  • Dobra rozpuszczalność
    |
  • Brak grudek u wielu osób
    |
  • Pomaga w rozwoju mięśni
    |
  • Dodana kreatyna
    |
  • Zwykle łatwe trawienie

Wygenerowano przez AI z 1341 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Robin

Zweryfikowany zakup
Nie spodziewałem się, że za taką cenę można dostać smaczne białko. Ze względu na niską cenę, smak truskawkowy to uczta. Świetne dla mnie
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Vojta

Zweryfikowany zakup
- Tylko 50 gramów białka na 100 gramów proszku - Smak czekolady jest zbyt sztuczny - Za dużo węglowodanów Ogólnie rzecz biorąc, to białko nie jest dla kogoś, kto szuka wysokiej jakości źródła białka
Według smaku

Polskie recenzje (30)
Zweryfikowane zakupy (1153)
Pozytywnie (1284)
Negatywnie (46)
Recenzje w innych krajach (1311)
  • Agiwa

    Zweryfikowany zakup

    18.02.2026

    Bardzo to lubimy. Ma bardzo dobry smak i jest sycące. Próbowaliśmy też innych rodzajów, ale to było to, które sprawdziło się najlepiej.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Олександр

    Zweryfikowany zakup

    31.01.2026

    Dobry białko. Problem, jak i w innych białkach, które zamawiałem na stronie, jest z opakowaniem - po otwarciu nie można go zamknąć. Ten sam problem z kreatyną. Zamek w ogóle się nie łączy.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mónika

    Zweryfikowany zakup

    25.01.2026

    Jest w nim dużo kolagenu
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • v

    Zweryfikowany zakup

    23.01.2026

    super.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Dominik Šišán

    Zweryfikowany zakup

    22.01.2026

    Smak: czekolada
    Smakuje lepiej dzięki węglowodanom – idealne dla kogoś, kto chce zbudować mięśnie! ????
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Aherusia

    Zweryfikowany zakup

    22.01.2026

    Idealny w smaku i łatwo się rozpuszcza
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Peter

    Zweryfikowany zakup

    2.12.2025

    Smak: wanilia
    dla mnie naprawdę najlepsze białko, niezwykle smaczne zarówno z wodą, jak i z mlekiem, czy do owsianki na śniadanie, dla mnie top, zdecydowanie smakuje mi bardziej niż just whey, nie powoduje żadnych problemów ani z trawieniem, ani żołądkowych, po prostu topka
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Luka

    Zweryfikowany zakup

    2.12.2025

    Smak jest jednak lepszy w przypadku zwykłego białka.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Seba

    Zweryfikowany zakup

    1.12.2025

    Smak: czekolada
    Super smak
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • pavel

    Zweryfikowany zakup

    29.11.2025

    Smak: truskawka
    Kto już od kilku lat ćwiczy i używa białka, to jest dość rozczarowujące. Wyrażę się na temat modelu truskawkowego Smak sztuczny Rozpuszczalność słaba, Moim zdaniem to w ogóle nie smakuje dobrze. Zawsze, gdy robię sobie białko do szklanki, chcę je wypić natychmiast, a ten model piję małymi łykami. Czasami muszę się do tego zmuszać. Skończę opakowanie, skoro już je mam, ale poza tym to totalnie nic specjalnego.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również