Recenzje - Anabolic Whey - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Anabolic Whey to wieloskładnikowe białko zawierające koncentrat białka serwatkowego (WPC) i kazeinę, które dostarcza organizmowi wysokiej jakości proteiny wspomagające wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto jest również wzbogacone peptydami glutaminy i monohydratem kreatyny, który zwiększa wydajność fizyczną podczas intensywnych treningów. 

105,90 zł(105,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Anabolic Whey - GymBeam

4.7
Średnia z 1341 recenzji
(1087 recenzji)
(162 recenzje)
(46 recenzji)
(21 recenzji)
(23 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie o produkcie typu odżywka białkowa whey plus kreatyna są zdecydowanie pozytywne. Klienci wielokrotnie chwalą świetny smak we wszystkich wariantach, szczególnie wanilię i czekoladę, a także dobrą rozpuszczalność na co dzień w wodzie i mleku oraz w większości przypadków gładkie trawienie. Wiele osób wspomina również zauważalny wzrost siły i wsparcie przyrostu masy mięśniowej, czemu sprzyja dodatek kreatyny i BCAA. Mniejsza część relacjonuje, że bywa on dość słodki oraz że czasem tworzy małe grudki, jeśli nie zostanie szybko wymieszany.

  • Świetny smak
    |
  • Dobra rozpuszczalność
    |
  • Brak grudek u wielu osób
    |
  • Pomaga w rozwoju mięśni
    |
  • Dodana kreatyna
    |
  • Zwykle łatwe trawienie

Wygenerowano przez AI z 1341 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Robin

Zweryfikowany zakup
Nie spodziewałem się, że za taką cenę można dostać smaczne białko. Ze względu na niską cenę, smak truskawkowy to uczta. Świetne dla mnie
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Vojta

Zweryfikowany zakup
- Tylko 50 gramów białka na 100 gramów proszku - Smak czekolady jest zbyt sztuczny - Za dużo węglowodanów Ogólnie rzecz biorąc, to białko nie jest dla kogoś, kto szuka wysokiej jakości źródła białka
Według smaku

Polskie recenzje (30)
Zweryfikowane zakupy (1153)
Pozytywnie (1284)
Negatywnie (46)
Recenzje w innych krajach (1311)
  • Ok

    Niezweryfikowany zakup

    19.11.2020

    Dobra
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Pajiczech

    Zweryfikowany zakup

    15.11.2020

    Smak: czekolada
    Czekolada jest doskonała, a za tę cenę super białko.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Lucián

    Zweryfikowany zakup

    14.11.2020

    Ponieważ chciałam przybrać na wadze kupiłam 1000g i cena mnie zadowala, ale smaku nie znam.Poprawiły mi się cechy sześciopagowe, biceps "spuchł" i stał się większy, po czym przestałam ćwiczyć i nadal mam Wyniki. Więc to działa, ale smak mógłby być lepszy. Miałem czekoladę.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Catalin

    Zweryfikowany zakup

    11.11.2020

    Smak: czekolada
    Doskonały aromat, super dobra rozpuszczalność, dobry do uzupełnienia diety i osiągnięcia dziennego celu białkowego.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Beáta

    Zweryfikowany zakup

    9.11.2020

    Smak: wanilia
    Moja partnerka jest z niego zadowolona, ja też próbowałam, uważam, że jest pyszny i dobrze się rozpuszcza
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Tomáš

    Zweryfikowany zakup

    9.11.2020

    Smak: czekolada
    Doskonały smak czekolady. Nieco gorsza rozpuszczalność i gęstsza konsystencja. Dobre efekty głośności
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Μπάμπης

    Zweryfikowany zakup

    30.10.2020

    Smak: czekolada, truskawka, wanilia
    Bardzo dobre białko na masę. Zawiera aminokwasy i kreatynę, które pomogą Ci w pełni wykorzystać treningi i zobaczysz różnicę w swoim organizmie
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Анелия

    Niezweryfikowany zakup

    28.09.2020

    Smak: czekolada
    Smak jest niepowtarzalny, a sama zawartość po prostu świetna.Polecam na dwie ręce smak czekolady.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Sándor

    Zweryfikowany zakup

    19.09.2020

    Smak: czekolada, truskawka, wanilia
    Dobry
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Milos

    Zweryfikowany zakup

    16.09.2020

    Smak: czekolada
    Bardzo dobry smak. I też jestem zaskoczona zapachem. Dobrze się topi.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również