Recenzje - Anabolic Whey - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Anabolic Whey to wieloskładnikowe białko zawierające koncentrat białka serwatkowego (WPC) i kazeinę, które dostarcza organizmowi wysokiej jakości proteiny wspomagające wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto jest również wzbogacone peptydami glutaminy i monohydratem kreatyny, który zwiększa wydajność fizyczną podczas intensywnych treningów. 

105,90 zł(105,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już piątek 26.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Anabolic Whey - GymBeam

4.7
Średnia z 1335 recenzji
(1083 recenzje)
(161 recenzji)
(45 recenzji)
(21 recenzji)
(23 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie o produkcie typu odżywka białkowa whey plus kreatyna są zdecydowanie pozytywne. Klienci wielokrotnie chwalą świetny smak we wszystkich wariantach, szczególnie wanilię i czekoladę, a także dobrą rozpuszczalność na co dzień w wodzie i mleku oraz w większości przypadków gładkie trawienie. Wiele osób wspomina również zauważalny wzrost siły i wsparcie przyrostu masy mięśniowej, czemu sprzyja dodatek kreatyny i BCAA. Mniejsza część relacjonuje, że bywa on dość słodki oraz że czasem tworzy małe grudki, jeśli nie zostanie szybko wymieszany.

  • Świetny smak
    |
  • Dobra rozpuszczalność
    |
  • Brak grudek u wielu osób
    |
  • Pomaga w rozwoju mięśni
    |
  • Dodana kreatyna
    |
  • Zwykle łatwe trawienie

Wygenerowano przez AI z 1335 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Robin

Zweryfikowany zakup
Nie spodziewałem się, że za taką cenę można dostać smaczne białko. Ze względu na niską cenę, smak truskawkowy to uczta. Świetne dla mnie
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Vojta

Zweryfikowany zakup
- Tylko 50 gramów białka na 100 gramów proszku - Smak czekolady jest zbyt sztuczny - Za dużo węglowodanów Ogólnie rzecz biorąc, to białko nie jest dla kogoś, kto szuka wysokiej jakości źródła białka
Według smaku

Polskie recenzje (30)
Zweryfikowane zakupy (1153)
Pozytywnie (1284)
Negatywnie (46)
Recenzje w innych krajach (1305)
  • Dominik

    Zweryfikowany zakup

    9.01.2020

    Smak: czekolada, truskawka, wanilia
    Białko to ma świetną formułę za rozsądne pieniądze i jeszcze lepszy smak. Dla mnie wanilia jest doskonała zarówno sama, jak i z twarożkiem.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Daniel

    Zweryfikowany zakup

    18.12.2019

    Smak: czekolada, wanilia
    Moim zdaniem to białko jest najlepsze do spożycia, gdyż zawiera poza białkami węglowodany, kreatynę, aminokwasy, BCAA itp. Jest dobrze rozpuszczalne w wodzie i osobiście preferuję smak waniliowy. Jest dość lepki w kontakcie z wilgotnym środowiskiem, dlatego polecam nabierać go suchymi rękami. Ma dobrą cenę i na pewno w zupełności wystarczy do przyrostu masy mięśniowej.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • LDavid

    Zweryfikowany zakup

    10.12.2019

    Smak: czekolada
    Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry, smak również dobry, nadaje się do rozpuszczania. Mogę tylko polecić.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Siniša

    Zweryfikowany zakup

    14.11.2019

    Polecam, doskonała rozpuszczalność, smak czekolady jest fenomenalny (nie jest za mocny i nie ma sztucznego smaku)! Wszystkie rekomendacje!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Marcel

    Zweryfikowany zakup

    12.11.2019

    Super białko..doskonały smak, nie za słodki, w sam raz..rozpuszczalność również dobra
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Marian

    Zweryfikowany zakup

    6.11.2019

    jest to wysokiej jakości bcaa
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Simon

    Zweryfikowany zakup

    30.10.2019

    To zdecydowanie moje ulubione białko serwatkowe!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Tomato

    Niezweryfikowany zakup

    18.10.2019

    Smak: czekolada
    Po treningu, gdy go wziąłem, po chwili poczułem uczucie napięcia, jakbym posmarował mięśnie błotem, jakby zwężało naczynia krwionośne pod skórą, to samo uczucie, jakie miałem po Budyniu Proteinowym od Scitecc . Obydwa zawierają kazeinę, więc nie wiem, czy to z tego powodu. Ponieważ np. Białko z Megabolu działało na mnie dobrze wzmacniająco i stymulująco, pompująco poza smakiem i ma niezdrowe słodziki.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Alina

    Niezweryfikowany zakup

    4.10.2019

    Smak jest dobry, polecam!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Gergő

    Zweryfikowany zakup

    3.10.2019

    Smak: truskawka, wanilia
    Super lekkie i bardzo lekkostrawne białko. Wanilia i truskawka są również bardzo smaczne.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również