Recenzje - Anabolic Whey - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Anabolic Whey to wieloskładnikowe białko zawierające koncentrat białka serwatkowego (WPC) i kazeinę, które dostarcza organizmowi wysokiej jakości proteiny wspomagające wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto jest również wzbogacone peptydami glutaminy i monohydratem kreatyny, który zwiększa wydajność fizyczną podczas intensywnych treningów. 

105,90 zł(105,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Anabolic Whey - GymBeam

4.7
Średnia z 1339 recenzji
(1086 recenzji)
(162 recenzje)
(45 recenzji)
(21 recenzji)
(23 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie o produkcie typu odżywka białkowa whey plus kreatyna są zdecydowanie pozytywne. Klienci wielokrotnie chwalą świetny smak we wszystkich wariantach, szczególnie wanilię i czekoladę, a także dobrą rozpuszczalność na co dzień w wodzie i mleku oraz w większości przypadków gładkie trawienie. Wiele osób wspomina również zauważalny wzrost siły i wsparcie przyrostu masy mięśniowej, czemu sprzyja dodatek kreatyny i BCAA. Mniejsza część relacjonuje, że bywa on dość słodki oraz że czasem tworzy małe grudki, jeśli nie zostanie szybko wymieszany.

  • Świetny smak
    |
  • Dobra rozpuszczalność
    |
  • Brak grudek u wielu osób
    |
  • Pomaga w rozwoju mięśni
    |
  • Dodana kreatyna
    |
  • Zwykle łatwe trawienie

Wygenerowano przez AI z 1339 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Robin

Zweryfikowany zakup
Nie spodziewałem się, że za taką cenę można dostać smaczne białko. Ze względu na niską cenę, smak truskawkowy to uczta. Świetne dla mnie
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Vojta

Zweryfikowany zakup
- Tylko 50 gramów białka na 100 gramów proszku - Smak czekolady jest zbyt sztuczny - Za dużo węglowodanów Ogólnie rzecz biorąc, to białko nie jest dla kogoś, kto szuka wysokiej jakości źródła białka
Według smaku

Polskie recenzje (30)
Zweryfikowane zakupy (1153)
Pozytywnie (1284)
Negatywnie (46)
Recenzje w innych krajach (1309)
  • Валерій

    Zweryfikowany zakup

    29.06.2023

    Smak: czekolada
    Przyjemny smak, nie chemiczny. Jest dobrze trawiony. Doskonały skład - wszystko w jednym, do pobudzenia i regeneracji. Przyjmować niezwłocznie na godzinę przed treningiem i bezpośrednio po treningu. Do torby dodałam kolejny odbiór.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • qwerka

    Zweryfikowany zakup

    27.06.2023

    Smak: wanilia
    najlepsze bialko jakie mialam
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Валерий

    Niezweryfikowany zakup

    21.06.2023

    Stosowałem 1 miarkę przed treningiem i 1 miarkę po treningu. Wchłania się doskonale! Zakładałem, że nastąpi odrost tkanki tłuszczowej, ale nie. Mam 53 lata. Dwa rodzaje treningu - boks i fotel bujany. 5 sesji treningowych tygodniowo. Białko uzupełniam aminokwasami, witaminami i niektórymi suplementami ziołowymi. Teraz piję tańszą wersję niemieckiego białka i mam huragan w żołądku. Jak skończę nową, to jeszcze do niej wrócę.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Giorgos

    Niezweryfikowany zakup

    19.06.2023

    Smak: truskawka
    Bardzo dobre białko.Chciałabym żeby nie przeszkadzało na koniec shake'a, chociaż jest ich za mało.Osobiście nie radzę wybierać truskawek z wodą, nie pić z mlekiem.smak
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Кристиан

    Zweryfikowany zakup

    18.06.2023

    Smak: truskawka
    Miałem smak truskawkowy i byłem zaskakująco zadowolony. Dobrze zrobiony!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Damian

    Zweryfikowany zakup

    13.06.2023

    Smak: wanilia
    Smaczne, dobrze się rozpuszcza
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Dan

    Zweryfikowany zakup

    13.06.2023

    Smak: czekolada, truskawka, wanilia
    Naprawdę widać, że działa, smakuje też nieźle, ja najbardziej lubię wanilię, ale wszystkie smaki są dobre.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kouba

    Zweryfikowany zakup

    12.06.2023

    Smak: truskawka
    Cóż, to prawdziwy klejnot. Smak truskawek jest naprawdę świetny. Wyniki są znane. Świetne białko. Można go ładnie dodać do koktajli, owsianek itp.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Milan

    Zweryfikowany zakup

    11.06.2023

    Smak: truskawka
    Smak jest absolutnie wspaniały i uzupełni Twoją energię
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Lola

    Niezweryfikowany zakup

    3.06.2023

    Smak: truskawka
    Podoba mi się to białko białkowe ???? jak truskawkowy szejk. Cena świetna, stosuję po treningu i zamiast śniadania jak nie mam czasu.Syn zamówił i też jest zadowolony.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również