Recenzje - Anabolic Whey - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Anabolic Whey to wieloskładnikowe białko zawierające koncentrat białka serwatkowego (WPC) i kazeinę, które dostarcza organizmowi wysokiej jakości proteiny wspomagające wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto jest również wzbogacone peptydami glutaminy i monohydratem kreatyny, który zwiększa wydajność fizyczną podczas intensywnych treningów. 

105,90 zł(105,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Anabolic Whey - GymBeam

4.7
Średnia z 1340 recenzji
(1086 recenzji)
(162 recenzje)
(46 recenzji)
(21 recenzji)
(23 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie o produkcie typu odżywka białkowa whey plus kreatyna są zdecydowanie pozytywne. Klienci wielokrotnie chwalą świetny smak we wszystkich wariantach, szczególnie wanilię i czekoladę, a także dobrą rozpuszczalność na co dzień w wodzie i mleku oraz w większości przypadków gładkie trawienie. Wiele osób wspomina również zauważalny wzrost siły i wsparcie przyrostu masy mięśniowej, czemu sprzyja dodatek kreatyny i BCAA. Mniejsza część relacjonuje, że bywa on dość słodki oraz że czasem tworzy małe grudki, jeśli nie zostanie szybko wymieszany.

  • Świetny smak
    |
  • Dobra rozpuszczalność
    |
  • Brak grudek u wielu osób
    |
  • Pomaga w rozwoju mięśni
    |
  • Dodana kreatyna
    |
  • Zwykle łatwe trawienie

Wygenerowano przez AI z 1340 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Robin

Zweryfikowany zakup
Nie spodziewałem się, że za taką cenę można dostać smaczne białko. Ze względu na niską cenę, smak truskawkowy to uczta. Świetne dla mnie
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Vojta

Zweryfikowany zakup
- Tylko 50 gramów białka na 100 gramów proszku - Smak czekolady jest zbyt sztuczny - Za dużo węglowodanów Ogólnie rzecz biorąc, to białko nie jest dla kogoś, kto szuka wysokiej jakości źródła białka
Według smaku

Polskie recenzje (30)
Zweryfikowane zakupy (1153)
Pozytywnie (1284)
Negatywnie (46)
Recenzje w innych krajach (1310)
  • Fitness is my life

    Niezweryfikowany zakup

    12.03.2020

    Smak: czekolada
    Jest smaczny, świetnie się rozpuszcza, na pewno zamówię ponownie.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • sve5rova

    Niezweryfikowany zakup

    8.03.2020

    Smak: czekolada, truskawka
    Białko jest bardzo słodkie. Próbowałem wcześniej smaku czekoladowego i wcale nie byłem pod wrażeniem smaku - było tak, jakby nie był aromatyzowany. Ale truskawka... - bardzo ładny i przyjemny smak, nie mający nic wspólnego z czekoladą. To już drugi raz, kiedy zamawiam truskawkę. Jeśli potrafisz też naprawić czekoladę... Bardzo lubię czekoladę ????
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Robert

    Niezweryfikowany zakup

    8.03.2020

    Smak: czekolada
    Kupię tylko ten, mięśnie nabrały w ciągu kilku dni, smak jest świetny, pieniądze są małe
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Madalina

    Zweryfikowany zakup

    5.03.2020

    Wiem, że to brzmi dziwnie, ale ten, który mam, z wanilią, przypomina mi dzieciństwo, kiedy kradłam łyżkę mleka w proszku i prawie się nim zakrztusiłam, żeby mama mnie nie złapała. Bardzo go lubię, a poza tym nie powoduje wzdęć w porównaniu do innych produktów sojowych, które stosowałam i bardzo dobrze się rozpuszcza nawet przy niewielkiej ilości płynu, który mi pozostał po płatkach owsianych. (Ponieważ nie lubię shake'ów, jem białka :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • ověřený zákazník

    Zweryfikowany zakup

    29.02.2020

    Super białko..doskonały smak, nie za słodki, w sam raz..rozpuszczalność również dobra
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ahmed

    Zweryfikowany zakup

    28.02.2020

    Smak: wanilia
    Mnogo dobrze! Najlepsze kachestvo, naistina raboti!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Catalin

    Zweryfikowany zakup

    21.02.2020

    Smak: czekolada
    Zamówienie dotarło dzisiaj (zostało złożone wczoraj). Nie mogę jeszcze wypowiedzieć się na temat funkcjonalności, ale smak jest bardzo intensywny, znacznie bardziej skoncentrowany w porównaniu do Gfx8.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Александър

    Zweryfikowany zakup

    12.02.2020

    Smak: czekolada, truskawka, wanilia
    Świetny gust! Szybko się rozpuść! Dobre właściwości regenerujące. Dobra objętość mięśni!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Marcel

    Niezweryfikowany zakup

    26.01.2020

    Smak: czekolada
    Przyjemny w smaku, wcale nie za słodki, zawiera oprócz białka bcaa i kreatynę. Nie pyli, ma doskonałą rozpuszczalność. Po chwili miesza się je w shakerze. Na razie piję tylko czekoladę i jest świetna.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Jiří

    Zweryfikowany zakup

    13.01.2020

    Smak: czekolada
    Super smak i jakość oraz za dobrą cenę polecam :-)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również