Recenzje - Anabolic Whey - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Anabolic Whey to wieloskładnikowe białko zawierające koncentrat białka serwatkowego (WPC) i kazeinę, które dostarcza organizmowi wysokiej jakości proteiny wspomagające wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto jest również wzbogacone peptydami glutaminy i monohydratem kreatyny, który zwiększa wydajność fizyczną podczas intensywnych treningów. 

105,90 zł(105,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Anabolic Whey - GymBeam

4.7
Średnia z 1337 recenzji
(1085 recenzji)
(161 recenzji)
(45 recenzji)
(21 recenzji)
(23 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie o produkcie typu odżywka białkowa whey plus kreatyna są zdecydowanie pozytywne. Klienci wielokrotnie chwalą świetny smak we wszystkich wariantach, szczególnie wanilię i czekoladę, a także dobrą rozpuszczalność na co dzień w wodzie i mleku oraz w większości przypadków gładkie trawienie. Wiele osób wspomina również zauważalny wzrost siły i wsparcie przyrostu masy mięśniowej, czemu sprzyja dodatek kreatyny i BCAA. Mniejsza część relacjonuje, że bywa on dość słodki oraz że czasem tworzy małe grudki, jeśli nie zostanie szybko wymieszany.

  • Świetny smak
    |
  • Dobra rozpuszczalność
    |
  • Brak grudek u wielu osób
    |
  • Pomaga w rozwoju mięśni
    |
  • Dodana kreatyna
    |
  • Zwykle łatwe trawienie

Wygenerowano przez AI z 1337 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Robin

Zweryfikowany zakup
Nie spodziewałem się, że za taką cenę można dostać smaczne białko. Ze względu na niską cenę, smak truskawkowy to uczta. Świetne dla mnie
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Vojta

Zweryfikowany zakup
- Tylko 50 gramów białka na 100 gramów proszku - Smak czekolady jest zbyt sztuczny - Za dużo węglowodanów Ogólnie rzecz biorąc, to białko nie jest dla kogoś, kto szuka wysokiej jakości źródła białka
Według smaku

Polskie recenzje (30)
Zweryfikowane zakupy (1153)
Pozytywnie (1284)
Negatywnie (46)
Recenzje w innych krajach (1307)
  • stepan

    Niezweryfikowany zakup

    19.07.2022

    czekolada jest smaczna p.rno
    CZPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Non Serviam

    Zweryfikowany zakup

    14.07.2022

    Smak: czekolada, wanilia
    Biorąc tę konkretną „białkową kreatynę”, jak ją nazywam, zauważyłem różnicę w ciągu pierwszych trzech dni. Niesamowita opuchlizna i siła. Brałem dwa razy dziennie przed i po treningu. Teraz kontynuuję to jedną dawką dziennie, czasem drugą. Wanilia i czekolada są pyszne. TIP: Wymieszaj go z jogurtem i stanie się Twoją codzienną przekąską
    GRPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Maryan

    Zweryfikowany zakup

    12.07.2022

    Smak: czekolada
    Bardzo dobry produkt pod względem stosunku ceny do jakości. Łatwo się rozpuszcza i całkiem nieźle smakuje. To jest warte swojej ceny!
    ROPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Terka

    Zweryfikowany zakup

    12.07.2022

    Smak: wanilia
    Białko ma dobry smak i przystępną cenę.
    CZPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ionuț

    Niezweryfikowany zakup

    10.07.2022

    Smak: czekolada
    Jeśli pijesz białko, wydaje mi się, że ma mdlący smak, ale jeśli jest używane do naleśników owsianych itp., Jest doskonałe
    ROPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Tibidi

    Zweryfikowany zakup

    9.07.2022

    Smak: czekolada
    Dla mnie sprawdzone źródło białka!
    HUPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • MrPumppish69

    Niezweryfikowany zakup

    23.06.2022

    Smak: czekolada, truskawka, wanilia
    Jest bardzo smaczne, ale niezbyt słodkie, więc próbowałam polać syropem i od razu zgasło, nie polecam!!!!!!!!!!
    CZPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • marda

    Zweryfikowany zakup

    21.06.2022

    Smak: wanilia
    Doskonały stosunek jakości do ceny, smak i rozpuszczanie są bardzo dobre.
    HUPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Глориас

    Niezweryfikowany zakup

    19.06.2022

    Smak: wanilia
    Pyszne i szybko dostarczone ????
    UAPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Nessza

    Zweryfikowany zakup

    15.06.2022

    Smak: czekolada
    Pierwsze białko, które lubię pić. Smak jest przyjemny, dość słodki. To trochę tak, jakby zalać wodą kakao pozostawione na dnie szklanki. Lepszego jeszcze nie znalazłam, nie mogłam go kupić ponownie, teraz mam zamiast niego białko ryżowe, to okrucieństwo. 1kg wystarczył na około miesiąc.
    HUPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również