Recenzje - Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

BCAA 4:1:1 Instant to wysoce rozpuszczalny proszek zawierający aminokwasy rozgałęzione w postaci l-leucyny, l-izoleucyny i l-waliny. Po zmieszaniu z wodą tworzy orzeźwiający napój, który jest idealny podczas i po treningu. Odpowiedni dla sportowców siłowych i wytrzymałościowych. 

76,90 zł(153,80 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjne
Recenzje

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Średnia z 1603 recenzje
(1152 recenzje)
(233 recenzje)
(96 recenzji)
(44 recenzje)
(78 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Większość opinii jest bardzo pozytywna: podkreślają świetny smak w kilku wariantach, silne orzeźwienie oraz niezawodną rozpuszczalność, która dobrze rozpuszcza się w wodzie. Wiele osób również wspomina, że regularnie używa go jako wsparcie podczas treningu, do regeneracji i dla ułatwienia ćwiczeń. Mniejsza część informuje, że „bez smaku” może być bardzo gorzkie, podczas gdy nieliczni nie polubili konkretnych smaków, takich jak mango-marakuja lub kiwi, a jeszcze kilka osób zauważyło pienienie.

  • Bogaty wybór smaków
    |
  • Dobra rozpuszczalność w wodzie
    |
  • Łatwe do wymieszania
    |
  • Popularny do treningu
    |
  • Wspiera regenerację
    |
  • Działa dobrze w dłuższej perspektywie

Wygenerowano przez AI z 1603 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Saša

Zweryfikowany zakup
smak mango-namiętny: trochę za słodki jak na mój gust, ale da się wypić. można to wyczuć jako sztuczny aromat, ale tego można się spodziewać chyba u każdego. rozpuszczalność: na szczęście dobra, bo
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Михайло

Zweryfikowany zakup
W żadnym wypadku nie bierz „bez dodatków smakowych”, jest to po prostu okropne, nie da się pić nawet po zmieszaniu z białkiem. „Bez smaku” smakuje jak żucie lewomycytyny (kto wie, wie), słodko-gorzko,
Według smaku

Polskie recenzje (17)
Zweryfikowane zakupy (1123)
Pozytywnie (1471)
Negatywnie (120)
Recenzje w innych krajach (1586)
  • Patrik

    Zweryfikowany zakup

    30.01.2018

    Osobiście wypróbowałem wszystkie smaki, doskonała rozpuszczalność, niedrogie i najlepiej smakujące mango, limonka.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Good

    Niezweryfikowany zakup

    27.01.2018

    Ludzie kupują te Bcaa. Są świetne, nie pożałujesz
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Bruno

    Niezweryfikowany zakup

    23.01.2018

    Nie zależy mi na smaku, celowo zamówiłam bez smaku, nie przeszkadza mi opakowanie, nie przeszkadza mi miarka... to co mi się zasadniczo nie podoba to rozpuszczalność, czyli raczej "nierozpuszczalna".. trząśnięcie też nie pomaga, wypływa na powierzchnię,...bardziej jak papka niż napój :(
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Pipir

    Zweryfikowany zakup

    21.01.2018

    Miałam smak ananasowy, bardzo mi smakował, rozpuszczalność jest dobra, skład jest idealny, a cena... zdecydowanie polecam
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Zéé

    Niezweryfikowany zakup

    20.01.2018

    Kupiłam o smaku cytrynowo-limonkowym. Bardzo dobrze się rozpuszcza i smakuje równie dobrze! Polecam każdemu, jest wart swojej ceny. Każdy, kto krytykuje jej rozwiązanie, zapewne przez pomyłkę czerpie ze skrzynki na mąkę. :) (Jeśli porcja to 6g, to pakowałabym ją z pustą łyżką miarową 6g)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Lukáš

    Niezweryfikowany zakup

    16.01.2018

    Z mojego punktu widzenia BCAA od GymBeam oceniam jako bardzo dobre. Zaskoczył mnie smak (pomarańczowy), który nie jest zbyt słodki, skład, ale i cena. Próbowałem już różnych marek w różnych smakach, ale pomimo ceny/jakości/składu, tak mnie zaciekawił ten produkt, że przy następnej okazji kupię ten produkt ponownie. Gorąco polecam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Maja

    Niezweryfikowany zakup

    12.01.2018

    Zamówiłem złowioną gruszkę, smakuje wyśmienicie, dobrze się roztapia i dobrze się pije.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Alexandra

    Niezweryfikowany zakup

    9.01.2018

    Efektów nie jestem w stanie ocenić, więc oceniam smak: truskawkowo-limonkowy na początku był niezły, ale już po połowie opakowania piję go z zatkanym nosem i nadal bekam dobrą godzinę. Ale z drugiej strony tak naprawdę nie potrzebuję sukralozy, wydaje mi się ona strasznie sztuczna. Dlatego jako następny zamówiłem „bezsmakowy”. Ludzie, ten smak jest tylko dla mocnych żołądków. Zalecaną porcję zmieszałem z 2,5 decylitra soku pomarańczowego, aby zakryć gorzki smak, po jednym łyku wylałem całość do zlewu. Nie wiem, może po prostu jestem zepsuty smakiem, ale nigdy więcej tego nie zamówię.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Raze

    Niezweryfikowany zakup

    4.01.2018

    Super BCAA, dodaję do nich też bezsmakową glutaminę, smak mango jest świetny, polecam każdemu...
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Erika

    Niezweryfikowany zakup

    3.01.2018

    Niektórzy ich nie lubią, ale dla mnie są TOP pod względem smaku. Skład i efekt mogą być takie same. Ale miałem XY BCAA, które wkładano do ust łyżką i szybko wypijano, a one zwracały przez kolejne 2 godziny. Trzeba znaleźć w nich swój własny smak. Cola - smakuje jak tańsza kofola, Melon - słodki, trochę sztuczny, Cytrynowo-Limonkowy - nieco gorzki w dotyku. Ale to są BCCA, które sam bym wypił :) więc trzymam kciuki :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również