Recenzje - Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

BCAA 4:1:1 Instant to wysoce rozpuszczalny proszek zawierający aminokwasy rozgałęzione w postaci l-leucyny, l-izoleucyny i l-waliny. Po zmieszaniu z wodą tworzy orzeźwiający napój, który jest idealny podczas i po treningu. Odpowiedni dla sportowców siłowych i wytrzymałościowych. 

76,90 zł(153,80 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjne
Recenzje

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Średnia z 1606 recenzji
(1155 recenzji)
(233 recenzje)
(96 recenzji)
(44 recenzje)
(78 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Większość opinii jest bardzo pozytywna: podkreślają świetny smak w kilku wariantach, silne orzeźwienie oraz niezawodną rozpuszczalność, która dobrze rozpuszcza się w wodzie. Wiele osób również wspomina, że regularnie używa go jako wsparcie podczas treningu, do regeneracji i dla ułatwienia ćwiczeń. Mniejsza część informuje, że „bez smaku” może być bardzo gorzkie, podczas gdy nieliczni nie polubili konkretnych smaków, takich jak mango-marakuja lub kiwi, a jeszcze kilka osób zauważyło pienienie.

  • Bogaty wybór smaków
    |
  • Dobra rozpuszczalność w wodzie
    |
  • Łatwe do wymieszania
    |
  • Popularny do treningu
    |
  • Wspiera regenerację
    |
  • Działa dobrze w dłuższej perspektywie

Wygenerowano przez AI z 1606 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Saša

Zweryfikowany zakup
smak mango-namiętny: trochę za słodki jak na mój gust, ale da się wypić. można to wyczuć jako sztuczny aromat, ale tego można się spodziewać chyba u każdego. rozpuszczalność: na szczęście dobra, bo
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Михайло

Zweryfikowany zakup
W żadnym wypadku nie bierz „bez dodatków smakowych”, jest to po prostu okropne, nie da się pić nawet po zmieszaniu z białkiem. „Bez smaku” smakuje jak żucie lewomycytyny (kto wie, wie), słodko-gorzko,
Według smaku

Polskie recenzje (17)
Zweryfikowane zakupy (1123)
Pozytywnie (1471)
Negatywnie (120)
Recenzje w innych krajach (1589)
  • Jana

    Niezweryfikowany zakup

    14.08.2017

    Zamówiłem gruszkę i stało się to czego się obawiałem... smak gruszki, ale zapach strasznie przypomina mi gruszkę spiską lub coś podobnego (dziwne, wiem)... nadaje się do picia, ale nie zamówię to znowu
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Karol

    Niezweryfikowany zakup

    8.08.2017

    Może ktoś mi nie uwierzy, ale BCAA nie kupuje się dla smaku... Mimo że 90% recenzji właśnie o tym mówi. Aby zadowolić tych entuzjastów... tak, smak coli jest dobry... A teraz, jeśli chodzi o długotrwałe stosowanie, muszę przyznać, że byłem całkiem zadowolony z efektów, zwłaszcza jeśli chodzi o regenerację i drżenie mięśni przy prawidłowym stosowaniu... Oczywiście należy uzupełnić jakimś odżywieniem stawów... Jednak nie ma co oczekiwać cudów, mięśnie i tak zostaną...
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Martin

    Niezweryfikowany zakup

    4.08.2017

    Wybrałem ten produkt jako suplement diety do treningu siłowego. Póki co spełnia wszystko co od niego oczekiwałem. Doskonały smak melona działa orzeźwiająco. Preparat działa przeciw zmęczeniu mięśni podczas treningu, a także uzupełnia aminokwasy w dni nietreningowe. Trochę rozczarowuje jego wyższa cena, gdyż produkt w tym 500g opakowaniu wystarcza na maksymalnie dwa miesiące przy regularnym, codziennym stosowaniu. Produkt, ale zdecydowanie polecam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Filip

    Niezweryfikowany zakup

    28.07.2017

    Zdecydowanie polecam gruszkę, otrzymałam próbkę i jestem bardzo zaskoczona lepszym smakiem i przyjemnie orzeźwiającym, jest nawet lepsza od czarnej porzeczki, jak tylko ją skończę, zamówię gruszkę
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • X

    Niezweryfikowany zakup

    27.07.2017

    Pierwszy raz kupiłam smak coli, w którym kawałki, których nie mogłam się otrząsnąć, zalegały mi w gardle. Poszły do kosza. Dałem ci drugą szansę - truskawkę i limonkę. Kolejna obrzydliwość. Rozpuszczalność jest świetna, ale smak? Czy mogę zapytać, gdzie są truskawki i limonki? Kiedy jedyne co czuję to gorycz? Nigdy więcej
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • bianca93

    Niezweryfikowany zakup

    25.07.2017

    Po raz pierwszy zwróciłam na niego uwagę ze względu na cenę, jako że jako student nie mogłam sobie pozwolić na drogie produkty, a mimo to go potrzebowałam. Dużo trenuję, miałem dużą gorączkę mięśniową, przez co następnego dnia nie mogłem już iść na siłownię. Ale to BCAA pomogło, a smak coli świetnie smakuje z zimną wodą, a nawet cytryną. Polecam każdemu, dostarczają na drugi dzień, są mili, jeśli potrzebuję pomocy, takich sklepów po prostu nie ma wiele :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Honza

    Niezweryfikowany zakup

    21.07.2017

    Gorsza rozpuszczalność, działają jak mają 4:1:1, przynajmniej zmiana z 2:1:1 to duży plus dla INSTANT!= Dobra wchłanialność, TOP cena
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Lukas

    Niezweryfikowany zakup

    19.07.2017

    Rozpuszczalność jest dobra, smak przypomina tanią colę
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kristína

    Niezweryfikowany zakup

    15.07.2017

    Jest dokładnie taki sam jak te od MYprotein o tym smaku. Czasami piję BCAA w szklance i mieszam łyżką, a te z BSN i OLIMP dają się dobrze wymieszać w 5 sekund, ale przy tych dałem sobie spokój po 10 minutach rozgniatania łyżką i wypiłem z połową proszku na powierzchni wody:/, A ten ma dla mnie za słodki smak, muszę dodać do niego cytrynę.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Jan

    Niezweryfikowany zakup

    13.07.2017

    Jak wszyscy widzicie, obóz ma dwie strony. Dla niektórych BCAA doskonale się rozpuszczają i smakują dobrze, a dla innych wręcz odwrotnie. I prawdopodobnie wiem dlaczego. Zamówiłam po raz pierwszy smak truskawkowo-limonkowy. Doskonała rozpuszczalność i smak. Kręciłam głową, jak ktoś mógł napisać, że się nie rozpuści. Następnie zamówiłem czarną porzeczkę i katastrofę. Smak jest strasznie chemiczny, a rozpuszczalność okropna, a koneserem nie jestem. Nie mam nic przeciwko nierozpuszczonemu proszku w napoju, ale to jest gorsze. Już po kilku godzinach od wymieszania na powierzchni wypływa biały proszek, od którego przy wypiciu muszę kaszleć, bo podrażnia gardło i myślę, że to musi być zła partia tych BCAA, skoro ludzie piszą pozytywnie o tych BCAA w Opinie. To mnie podsumowuje. Pozostanę przy smaku truskawkowo-limonkowym, bo to najlepsze bcaa w tej cenie
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również